Untitled Document

Dynamite Spoiler | Mox'un Rakibi

The Greatest Man

Great Mod

The Greatest Man

Great Mod
31 Tem 2013
9,689
2,389
25
İstanbul
Tyler Bate
Jon Moxley

Kazanan, Geçici AEW Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için Jon Moxley ile Yüzleşecek

Chris Jericho vs. Wheeler Yuta
William Regal yorum masasına katıldı. Jericho, JAS'ın geri kalanıyla birlikte dışarıda ama Claudio şimdi Yuta'ya katıldı ve ihtimaller eşit.


Jericho, Yuta'yı tokatlıyor ve Yuta, Jericho'nun kırık burnuna hafifçe vuruyor. Yuta köşede Jericho'ya vuruyor ve Jericho dışarıya çıkıyor. Yuta, Jericho'yu dışarıdan takip ediyor ve dövüyor. Kalabalık burada sıkı sıkı Yuta'nın arkasında. Menard Floyd'u almaya gidiyor ama hakem Aubrey bunu görüyor ve JAS'ı dışarı atıyor! Yuta erkenden öne çıkıyor ama Jericho arkasından suplex yapıyor.


Yuta double biceps vurmadan önce Jericho tarafından Senton. Jericho, Yuta'yı iplere gönderir. Yuta üstten bir axe handle dener ama Jericho yüzüne bir dropkick vurur. Tüm kalabalığın bu maç için ayakta durduğunu belirtmek gerekir. Yuta'dan Manhattan drop. Jericho içeri girdiği zamanda bir enziguiri ile yapar. Köşede Yuta tarafından diving clothesline. Sonrasında da flying forearm. Her iki adam da cross body denerken havada çarpışırlar. Yuta bir waist lock yapar ve German suplex vurur. Bir, iki, hayır!


Yuta tutunur ve başka bir german arar, ancak Jericho yuvarlanır ve Walls of Jericho ya kilitlenir. Yan not, Taz ve Regal, Yuta'nın Walls Jericho dan nasıl kaçabileceğini açıklıyor ve duruma bir gerçeklik duygusu getiriyor. Yuta iplere gidiyor! Yuta, Jericho'yu dışarı vurur ve bir suicide dive yapar. Bir tane daha. Yuta üçüncüyü de yapıyor ve Jericho yerde. Yuta, Jericho'yu ringin içine atıyor ve iki sayı için üstten cross body vuruyor. Jericho bir lariat atıyor ve back breaker! VINTAGE JERICHO. Jericho'dan clothesline. Jericho'dan Lionsault ama Yuta dizlerini kaldırıyor! Yuta yukarıda ama Jericho onu aşağı inerken bir codebreaker ile yakalıyor! İki sayı! Hammer & Anvil, geliyor ama Yuta, Jericho'nun kırık burnunu tutuyor! Regal Stretch'i arıyor Yuta. Jericho, Floyd'a uzanıyor ama Aubrey onu tekmeliyor. Aubrey'nin arkası dönükken Jericho'dan low blow! Jericho'dan Judas Effect ama Yuta engeller! Yuta'dan seatbelt! Bir, iki, HAYIR! Jericho, LIONTAMER'a doğru ilerliyor! Yuta pes ediyor ama Jericho bırakmıyor.

Kazanan ve Geçici AEW Dünya Şampiyonluğu İçin Jon Moxley'nin Rakibi: Chris Jericho


Jericho, bırakmayı reddediyor ama… Moxley geliyor!!! Jericho son saniyeye kadar devam ediyor, Mox ringe girince ring dışına kaçıyor. Bugünden bir hafta sonra Moxley vs. Jericho 2! Geçici AEW Dünya Ağır Siklet şampiyonluğu için! "Jericho mikrofonu alıyor ve gelecek hafta Lionheart'ı istiyorsanız, aldınız." diyor.
 
1 Kas 2019
6,897
1,960
Will Ospreay
-
Jericho vs Moxley. Uzun zaman son büyük rövanş. Heyecanlıyız. Fakat Yuta vs Jericho bence ana olay için gereksizdi. Elite olayı daha uzun şekilde ana olayda olabilirdi.
 
 
Üst