Dynamite Spoiler | Page'e Sürpriz Rakip

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Katılım
31 Ocak 2021
Konular
2,665
Mesajlar
19,318
Tepkime puanı
8,365
Puanları
815
Konum
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Powerhouse Hobbs (with Ricky Starks) vs. Dante Martin

Dante, dışarıdaki Hobbs'a bir springboard corkscrew crossbody yapıyor. Hobbs ringe girmeye çalışıyor ama Dante ona koşarak dropkick ile vuruyor. Starks onu izlerken Hobbs, running body press yapıyor. Ricky aprona çıkıyor ama Jay Lethal geliyor. Hobbs'un dikkati dağılıyor ve Dante moonsault springboard yaparak maçı alır.

Kazanan: Dante Martin

Chris Jericho, Inner Circle'ın büyüklüğü hakkında bir promo kesiyor. Sammy Guevara'nın bu gece Daniel Garcia'i yeneceğinden bahsediyor. Eddie Kingston içeri giriyor ve Jericho'yu sorguluyor. Santana, Ortiz ve Hager uzaklaşırken ortamda çok fazla gerginlik var. Jericho, Sammy için ringde olacağını söylüyor. Eddie de gelebilir ama Jericho, müdahale etmeye çalışan herkesin kıçına tekmeyi basacak. Muhtemelen Eddie'ninki bile.

MJF öfkeli bir şekilde geliyor. CM Punk'ın bir serseri karşısında üzücü bir galibiyet aldığını söylüyor. Gelecek hafta herkese istediklerini verecek: CM Punk vs. Shawn Spears.

Cole, Bucks ve Fish ve O'Reilly sahne arkasında. Best Friends'in kıçını tekrar tekrar tekmelediklerini söylüyorlar. Baker içeri girer ve Orange ve Statlander'ı gelecek hafta karışık bir tag team maçına davet edeceklerini söyler.

Hangman Page ringe çıkıyor. Toplamda yaklaşık 90 dakika boyunca kemeri için dünyanın en iyilerinden biriyle güreştiğini ve Big Platinum'un hâlâ onun olduğunu söylüyor. 90 dakika yetmez diyor. Yeni bir yıl ve yeni bir rekorlar dizisi. Şimdi yeni bir meydan okumaya ihtiyacı var. Dan Lambert çıkıyor. Burada olmak ona eski kovboyları hatırlatıyor: Bill Watts, Stan Hansen ve Funks. Lambert buraya kendisine iltifat etmeye geldiğini söylüyor. Harika bir güreşçi ama Page bir kovboy mu? Mümkün değil. Adam'ın tamamen “kovboy boku” olduğunu söylüyor. Birden Lance Archer'ın müziği duyulur. Lambert, Archer'ın Hangman'a saldırmayı düşünmesini rica ederken Dan Lambert ringe geri dönüyor. O yapıyor. Adam'a vurduktan sonra ringin ortasına bir sandalye koyuyor ve üstüne bir Blackout ile şampiyonu deviriyor.

 

Not Your Dope

Kayıtlı Üye
Katılım
1 Kas 2019
Konular
180
Mesajlar
9,215
Tepkime puanı
2,964
Puanları
510
Will Ospreay
-
Archer, bangır bangır geldi. Efsane maç olacak bu ikili arasında. Merakla bekliyorum.
 

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Katılım
31 Ocak 2021
Konular
2,665
Mesajlar
19,318
Tepkime puanı
8,365
Puanları
815
Konum
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Lance Archer'i çok seviyorum. Ölse de kazanamaz şu şartlarda ama ben artık AEW kemerinin sık değişmesini istiyorum ve Archer'da da görmek ister miyim? Sanırım evet.
 

Tolgamer

I'M PERFECTION
Katılım
16 Nis 2021
Konular
225
Mesajlar
6,246
Tepkime puanı
2,453
Puanları
430
Konum
Pashaland
Brock Lesnar
Brock Lesnar
Yaratıcı feud. Bu feudu Lashley şampiyonken kendi içimde kurduğum AJ vs. Lashley feuduna benzettim. Steel Cage tarzı bir maç yakışır.
 

Kjetill

Hayter's Gonna Hate
Katılım
22 Ağu 2014
Konular
3,857
Mesajlar
26,192
Tepkime puanı
2,486
Puanları
1,310
Yaş
21
Maxwell Jacob Friedman
Hook
Archer'ı beklemiyordum, özellikle de Page karşısında hiç beklemiyordum. Revolution öncesi araya özel bir şov atarlar, orada kapatır hesabı Hangman.
 
Üst