Untitled Document

Dynamite Spoiler | Page'e Sürpriz Rakip

Mark Henry Seveni

Hall of Pain

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
16,488
6,312
Silsbee, Texas
Mark Henry
Bobby Lashley
Powerhouse Hobbs (with Ricky Starks) vs. Dante Martin

Dante, dışarıdaki Hobbs'a bir springboard corkscrew crossbody yapıyor. Hobbs ringe girmeye çalışıyor ama Dante ona koşarak dropkick ile vuruyor. Starks onu izlerken Hobbs, running body press yapıyor. Ricky aprona çıkıyor ama Jay Lethal geliyor. Hobbs'un dikkati dağılıyor ve Dante moonsault springboard yaparak maçı alır.

Kazanan: Dante Martin

Chris Jericho, Inner Circle'ın büyüklüğü hakkında bir promo kesiyor. Sammy Guevara'nın bu gece Daniel Garcia'i yeneceğinden bahsediyor. Eddie Kingston içeri giriyor ve Jericho'yu sorguluyor. Santana, Ortiz ve Hager uzaklaşırken ortamda çok fazla gerginlik var. Jericho, Sammy için ringde olacağını söylüyor. Eddie de gelebilir ama Jericho, müdahale etmeye çalışan herkesin kıçına tekmeyi basacak. Muhtemelen Eddie'ninki bile.

MJF öfkeli bir şekilde geliyor. CM Punk'ın bir serseri karşısında üzücü bir galibiyet aldığını söylüyor. Gelecek hafta herkese istediklerini verecek: CM Punk vs. Shawn Spears.

Cole, Bucks ve Fish ve O'Reilly sahne arkasında. Best Friends'in kıçını tekrar tekrar tekmelediklerini söylüyorlar. Baker içeri girer ve Orange ve Statlander'ı gelecek hafta karışık bir tag team maçına davet edeceklerini söyler.

Hangman Page ringe çıkıyor. Toplamda yaklaşık 90 dakika boyunca kemeri için dünyanın en iyilerinden biriyle güreştiğini ve Big Platinum'un hâlâ onun olduğunu söylüyor. 90 dakika yetmez diyor. Yeni bir yıl ve yeni bir rekorlar dizisi. Şimdi yeni bir meydan okumaya ihtiyacı var. Dan Lambert çıkıyor. Burada olmak ona eski kovboyları hatırlatıyor: Bill Watts, Stan Hansen ve Funks. Lambert buraya kendisine iltifat etmeye geldiğini söylüyor. Harika bir güreşçi ama Page bir kovboy mu? Mümkün değil. Adam'ın tamamen “kovboy boku” olduğunu söylüyor. Birden Lance Archer'ın müziği duyulur. Lambert, Archer'ın Hangman'a saldırmayı düşünmesini rica ederken Dan Lambert ringe geri dönüyor. O yapıyor. Adam'a vurduktan sonra ringin ortasına bir sandalye koyuyor ve üstüne bir Blackout ile şampiyonu deviriyor.

 

Kjetill

virtuoso

Kjetill

virtuoso
22 Ağu 2014
25,964
1,830
Maxwell Jacob Friedman
Hook
Archer'ı beklemiyordum, özellikle de Page karşısında hiç beklemiyordum. Revolution öncesi araya özel bir şov atarlar, orada kapatır hesabı Hangman.
 
 
Üst