Dynamite Spoiler | Part 1 | Cole vs. Dax, Şampiyona Mesaj

Mark Henry Seveni

Hall of Pain

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
14,358
4,668
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Owen Hart Vakfı Erkekler Turnuvası Maçı
Adam Cole vs. Dax Harwood


Bu güzel maçın sonlarında Dax Cole'a Piledriver yapıyor ve Sharpshooter bağlıyor, Cole pes etmiyor. Dax de kaburgalarının çektiği acıdan dolayı Sharpshooter'ı bozuyor ve ring dışına çıkıyor. İçeriye zorlana zorlana tam 9'da giriyor ama bu sefer Adam Cole ona Sharpshooter yapıyor vee Dax favori güreşçisinin hareketiyle pes ediyor.

Kazanan: Adam Cole


Jeff Hardy ve Darby Allin ile ilgili videolar izliyoruz

CM Punk vs. John Silver

Maçtan önce Hangman Page girişini yapıyor ve yorum masasına dahil oluyor. Punk girişini John Tavares formasıyla yapıyor ve bu Long Island seyircisini sinirlendiriyor. Maçın sonunda Punk rakibine Roundhouse Kick ve Leg Lariat yapıyor. Ardından Hangman'e gülümseyerek Buckshot Lariat yapıp maçı kazanıyor.

Kazanan: CM Punk


Maçtan sonra Hangman ringe hücum ediyor ve iki adam karşı karşıya geliyor. Punk, Page'in deli olup olmadığını soruyor ve görünüşe göre meseleleri kişisel alıyor gibi görünüyor. Bu hayranların ondan hoşlanmadığını biliyor ama bu onun için kişisel değil, sadece iş. Her sabah uyanır ve kendine iyi biri olup olmadığını sorarmış. Bugün kendisine şampiyon olup olmayacağını sordu ve cevabı evet oldu. Punk, Page'in çocuklarından birini az önce yok ettiğini ve bunun bir plan olduğunu, Double Or Nothing'de bilinci yerinde olsun ya da olmasın elini sıkacağını söylüyor. Punk daha sonra elini uzatıyor ama şampiyon onu tersliyor ve gidiyor.

Britt Baker, Joker'le yüzleşmenin mantıklı olduğunu söylüyor. Britt, fırtınanın geçtiğini söylüyor ve bu gece hava tahmininde biraz Hayter var.

Danhausen vs Tony Nese

Danhausen rakibini lanetleyecekken Mark Sterling onun dikkatini dağıtıyor ve Tony Nese Running Knee ile çabucak kazanıyor.

Kazanan: Tony Nese

Daha sonra Sterling mikrofonu alır ve Danhausen ile alay eder, Tony'den tekrar Danhausen'e hareketi yapmasını ister. Sterling ona tekrar yapmasını söylüyor ama HOOK geliyor! Nese ve Sterling ringin dışına çıkıyorlar. Danhausen elini uzatıyor ve HOOK el sıkışıyor.
.​
 
 
Üst