Untitled Document

Dynamite Spoiler | Part 1 | Usta'nın Dönüşü, Mox'un Açıklamaları Ve AEW'nun Aslanları

The Greatest Man

Great Mod

The Greatest Man

Great Mod
31 Tem 2013
9,854
2,422
25
İstanbul
Tyler Bate
-

Dynamite'a hoş geldiniz!!!!

Şovu Bryan Danielson ile açıyoruz.


AEW Dynamite, Tony Schiavone'un ringde Bryan Danielson ile röportaj yapmasıyla başlıyor. Bryan, Tony'den mikrofonu alıyor ve geri vermeyeceğini söylüyor. Bryan bu haftanın bir AEW hayranı ve profesyonel bir güreş hayranı olmak için harika bir hafta olduğunu söylüyor. Bryan daha sonra The Forbidden Door PPV'sini ve önümüzdeki hafta Dynamite'ta gerçekleşecek olan Blood & Guts maçını abartıyor. Bryan Jericho'nun daha iyi bir güreşçi olduğunu kanıtlamak için onu bir maça davet ettiğini söylüyor., Bryan, Blood & Guts için heyecanlı olduğunu söylüyor. Anarchy In The Arena'nın intikamını alabilir. Bryan bu ringde onun gibi güreşebilecek bir erkek olmadığını söylüyor. Bryan Forbidden Door ve Blood & Guts'ta yerini alması için güvendiği tek kişiyi bulduğunu söylüyor. Bryan bize veya Zack Saber Jr.'a onun yerini alacak kişinin kim olduğunu söylemeyeceğini söylüyor. Zack Saber Jr. geliyor ve Danielson'a bakıyor.


Jon Moxley, Blood & Guts'ta arkadaşlarını kör edip yaralamanın kişisel olacağını söylerken, Moxley onların dövüşebileceklerini bildiğini ve hayatta kalabileceklerini söylüyor. Moxley, Jericho'nun para ve ego tarafından yönlendirildiğini söylüyor. Moxley Pazar günü nihayet Tanahashi'ye karşı geldiğinde olabileceğini bildiği kişiye dönüştüğünü söylüyor. Moxley bunun kişisel olduğunu çünkü zil çaldığında kimseye saygısı olmadığını söylüyor.


Aussie Open ve Will Ospreay vs. Orange Cassidy ve Roppongi Vice

İki takımında istatistiklerini görüyoruz.

FV5WZbLXEAABU0B
FV5XEOcXgAEyXyN


Orange Cassidy ve Roppongi Vice ringe geliyorlar.


Sonra da Ospreay ve Aussie Open geliyorlar.


Maç Rocky Romero ve Kyle Fletcher ile başlıyor. Rocky Fletcher, Trent ve Mark Davis'in midesine bir tekme indiriyor ve ardından kilitliyor. Davis Trent'in yüzüne bir boot indiriyor. Orange Cassidy sonra ellerini ceplerine koyuyor. Cassidy sonra Davis'e bir dropkick yapıyor, Orange sonra Davis'i Trent ve Rocky'den doubleteam elbow'a gönderiyor. Rocky ve Cassidy suicide dives'a gidiyorlar ama her ikiside başarısız oluyorlar. Aussie Open sonra biz reklam arasına girerken onlarda birbirine çarpıyorlar.


Trent'in Kyle Fletcher'a suplex yaptığında, Trent'in Orange Cassidy'e tag veiyor. Ardından Cassidy'nin sırayla Aussie Open'ın bacaklarını tekmelediğini, Cassidy'nin Aussie Open'a bir hurricarana indirdiğini,gördük. Fletcher'a headscissors yapar. Rocky daha sonra üst ipten Ospreay'e bir hurricarana vurur. Cassidy, Rocky ve Trent dışarıya dive yaparlar. Rakip takımın tüm üyelerini dışarıya çıkarırlar. Ospreay daha sonra Cassidy'nin göğsüne bir darbe indirir. Ve bir enzuigiri vurur, Cassidy sonra Ospreay'e bir stunner ile karşılık verir. Rocky sonra Davis'e bir hurricarana indirir. Ardından da bir dizi chop lar gelir. Rocky ardından Kyle'a sliced bread vurur, Ospreay sonra Ospreay, Roppongi'ye flying forearm vurur. Vice daha sonra Fletcher'ın yüzüne doubleteam jumping knee vurur. Davis daha sonra Trent'e birpiledriver yapar. Davis tuş dener ama Cassidy bunu bozar. Ospreay dışarıda dive'a gider ama ayağının üstüne düşer. Rocky sonra Ospreay'e dışarıya doğru crossbody yapar. Cassidy sonra Kyle Fletcher'a orange punch vurur ve tuşu bulur.


Kazanan: Orange Cassidy and Roppongi Vice


Maçtan sonra United Empire çaprona çıkıyor. ardından FTR geliyor ve sayılar eşitleniyor. Will Ospreay grubu daha sonra geri çekiliyorlar.


Arka alana gidiyoruz Jay Lethal, Sonjay Dutt ve Santam Singh bizleri karşılıyorlar. Mesajları açık. Lethal, "Ya ROH TV Şampiyonluk kemerini bana sal ya da karşıma çık." diyor.​
 
Son düzenleme:
 
Üst