Untitled Document

Dynamite Spoiler | Part 2 | Kötü Adam Konuşuyor, Eleme Maçı Ve Son Gerçek Adam

The Greatest Man

Great Mod

The Greatest Man

Great Mod
31 Tem 2013
9,715
2,391
25
İstanbul
Tyler Bate
Jon Moxley

Tony Schiavone ringde. Tony, Christian Cage'i röportaj için çağırıyor. Christian isterse, taraftarlar susana kadar bütün gece burada durabileceğini söylüyor, Christian, Jungle Boy'un geçen yıl Casino battle royal'de onu elemesini yanına kâr kalmadığını söylüyor. Christian kendisinin bir efsane olduğunu söylüyor. Bu işi ve o saygıyı hak ediyor. Elendikten sonra yuhalanmamayı hak ediyor. Christian, Jungle Boy'un sosyal medyasında bir arka plan kontrolü yaptığını söylüyor. Hayranların iş hakkında her şeyi biliyormuş gibi tweet attığını söylüyor. Christian, onlara işlerini nasıl yapacaklarını anlatacağını söylüyor. Christian, güreşçilerin bir hafta sonra herkesin hatırlayacağı, ebeveynlerin çocuklarına izleteceği bir maç olmasını istiyor. Christian, bir keresinde Jungle Boy ile düşmediğini, unvanları kaybettiğini ve şimdi ellerini kirletmesi gerektiğini söylüyor. Sonra Christian'ın Jungle Boy'un annesi ve kız kardeşiyle yüzleştiği görüntüleri görüyoruz. Christian diyor ki şövalyesinin ve parlayan zırhının ayrıldığını görünce Christian onun yeni babası olmasını istediğini düşündüğünü söylüyor. Ardından Christian, Jungle Boy'un babasının öldüğünü ve hayal kırıklığına uğrayacağını söylüyor. Jungle Boy'a 25 yaşında erken emekliliğinin tadını çıkarmasını söylüyor.


Luchasaurus'un müziği duyulur. Ringe gelir ve Christian'ı köşede boğar. Christian, Luchasaurus'a onun bir oğlu gibi olduğunu ve özel olarak konuşmaları gerektiğini söyler. Christian ve Luchasaurus sonra birbirlerine sarılır ve ringden ayrılırlar.

Malakai Black vs. Penta Oscuro

Önce iki ismin istatistiklerini görüyoruz.


FV5d3JiXwAEit1j
FV5eH36WIAEOgx_Önce Malakai Black...


Sonra da Penta Oscuro ringe geliyor.


Penta köşede Malakai'ye karşı çıkıyor ve bu ona arkadan backstabber yapıyor. Malakai daha sonra Penta'nın ayağını tekmeleyerek onu aprona çarpıyor. Malakai sonra biz reklam arasına girerken Penta'yı ters köşeye gönderiyor.


Malakai'ın german suplex deniyor ancak Penta bir dirsekle karşı çıkıyor. Ardından closeline ve splash geliyor. Penta ardından aprona bir enziguri indiriyor. Sonra Black roundhouse kick vuruyor. Black, apronda olan Penta'nın başına gidiyor. Penta Black'e karşı koyar ve onu en üst ipin üzerine yerleştirir. Bu seferde Black karşı koyar vedouble footstomp dener ama ıskalar. Black daha sonra Penta'nın yüzüne jumping knee indirir. Ardından dışarıya bir moonsault yapar. Black daha sonra üstten double footstomp deniyor. Penta daha sonra Black'e ikinci ipten bir fear factor piledriver yapıyor. Penta tuşa gidiyor ama Black ayağını alt ipe koyuyor ve ardından Black Penta'nın bacağını yakalıyor ve Black Mass için şans buluyor.


Kazanan: Malakai Black


Maçtan sonra Pac ringe gelir, Miro titantronda belirir, Miro, Pac, Black ve Ishii'yi Pazar günü hakkında uyarır. Miro kurtarıcıyla buluşacaklarını söyler.


Wardlow'dan bir video geliyor. Gözünü TNT kemerine dikmiş durumda.

Adam Page vs. Silas Young

FV5iX-rXkAAID6r
FV5h4SOWYAQSoY-


İki ismin istatistiklerini görüyoruz.


Yorumcu koltuğuna oturmak için Adam Cole geliyor.


"Last Real Man" Silas Young AEW debutunu gerçekleştiriyor!!


Adam Page geliyor.


Maç, karşılıklı kilitlerle başlar. Silas daha sonra Page'in kafasının arkasına bir dirsek indirir. Ardından Page,Üstünlüğü ele alır ve Young'ın çenesine bir boot indirir. Page Silas'a iki sert chop vurur. Köşede, Silas onu çeviriyor ve kendi vuruşunu yapıyor. Page ardından Silas'ı dışarıya gönderiyor. Page bir crossbody için gidiyor ama Silas çekiliyor. Silas, Page'i tekrar ringe atmaya çalışıyor ama Page karşılık veriyor. Page daha sonra bir closeline yapıyor ve ikinci ipten Silas'a bir moonsault geliyor.


Page, Silas'a bir üst ip superplex vuruyor. Silas'a bir de close line yapıyor. Page'in apronda duran Silas'a melee slam geliyor. Page bir çarpışma için çarpma çarpma çarpar, yakın Sayfa yakın çarpışma için üst ipten uçan bir yakın çizgiye vurur, ardından Silas, dash/close ile Page'e vurur daha sonra yuvarlar. Silas moonsault'a gider ancak Page savuşturur ve german suplex vurur. Sonra iplere gider veee bucshot lariat!!!

Kazanan: Adam Page​
 
Son düzenleme:

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
12,562
7,530
-
Gigi Dolin
Christian Cage heel olunca ana bacı yapıyor. Olmuyor. Şu senaryodan bir public çıksa Christian Cage ile Jungle Boy'un annesi yada kız kardeşi keşke yakınlaşsa keyiften 1 hafta ne gülerdim.

Malakai abim gerçek dark side tokadı atmış Penta'ya.

Wardlow gözünü dikmesi TNT kemerine hafif kalır. Ağzının suları akıyor kemer için adeta.

Page abim dosta düşmana gövde gösterisi yapmış.
 

Mark Henry Seveni

Hall of Pain

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
16,353
6,244
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Christian Cage'in ana bacı yapması hiç yakışmadı. Zaten bu yüzden Edge > Christian. Hadi eyvallah.

Adam Page'e momentum verme maçı ama roster'da TV süresi bulamayan birçok kişi varken bir seferlik konuğa gerek var mı?
 
4 Ağu 2019
1,008
410
Malakai Black
-
Malakai abim kazandı mutlu olduk umarım Ppv'da ilk şampiyon oluruz.
Cage ana bacı yaptı ama olsun beğendim.
 

Mark Henry Seveni

Hall of Pain

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
16,353
6,244
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Amaç ROH'u unutturmamaktı bence bro. Silas reis o yüzden geldi.
Yani tabi öyle de olabilir ama AEW'e yıllardır emek veren kişiler süre bulamazken sözleşmesi olmayan birinin maç kartında yer kaplaması pek hoşuma gitmiyor. Acilen ROH ile ne yapılacağına da karar verilmeli, özel bir haftalık şov ve roster hazırlanmalı. Yani her hafta ROH'lu birkaç kişiye maç verelim böyle yürütelim ile olmuyor.
 
 
Üst