Dynamite Spoiler | Part 2 | Kontrat Töreni

Mark Henry Seveni

Hall of Pain

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
14,375
4,680
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Wardlow yine kelepçe ile bağlı şekilde ringe gelirken titantronlarda Wardlow'u yuhalayın yazıyor. MJF'nin Dark Side Of The Ring bölümünün temasıyla olayları yeniden anlatmasıyla işler başlıyor. MJF ringe geliyor, hayranlar onu tezahürata boğuyor ve MJF bunun bir senfoni olduğunu söylüyor. MJF bunun bir underdog hikayesi olduğunu söylüyor ve bunu Davut'a karşı Goliath'a benzetiyor, tabii ki bu hikayede kendisi Davut. MJF, Double Or Nothing'de kazanırsa Wardlow'un sözleşmesini feshedeceğini söyledi.


MJF, konuşurken (göz kırpıyor) insanların Wardlow'u binadan giderken yuhalamalarını istemediğini iddia ediyor. Elbette, Wardlow konuşmaya çalıştığında hayranlar yuhalamaya başlar. MJF daha sonra hayranlara Wardlow'un konuşmasına izin verip vermeyeceğini sorar ve hayır derler ve o da onun konuşmamasına karar verir. MJF, bu işin arka planının Wardlow'un MJF'in en iyi arkadaşı Cody Rhodes'a yaptıklarına kadar gittiğini söylüyor. Ardından hayranlara 2024 hakkında konuşmak isteyip istemediklerini soruyor ve arkadaki adamın da (Tony Khan) konuşmadığını söylüyor. Daha sonra Wardlow'un kırbaçlanacağını söylüyor ve 10'a kadar sayıyor ve ardından Shawn Spears'ın sihirli sayıyı vermesine izin veriyor.

MJF, 10 kez kamçılanıp bundan başarıyla geçerse Wardlow'un Spears'la çelik bir kafes içinde güreşmesi gerektiğini söylüyor. MJF, Wardlow'un kafeste 0-2 olduğuna dikkat çekiyor. O maçta da özel bir konuk hakem olacak, o da MJF olacak. Bunu aşarsa, Wardlow maçı alır. Wardlow kaybederse, sonsuza kadar bir AEW sözleşmesi imzalamasına asla izin verilmeyeceğini söylüyor.

Wardlow, kelepçeleri çıkmadan imza atamayacağını iddia ediyor, bu yüzden MJF bunun olmasına izin veriyor. Sözleşmeyi imzalar ve ardından ringin içindeki tüm güvenlik üyelerini yere serer. Spears'ı da yok ediyor ve geriye sadece MJF kalıyor ama kaçamıyor. Wardlow onu alıyor, ancak Mark Sterling daha sonra Wardlow'un sırtına atlıyor ve bu da MJF'nin kıvranarak kaçmasına izin veriyor. Wardlow daha sonra Sterling'i bir masanın üzerine Powerbomb ile geçiriyor.


Samoa Joe'nun Owen Hart turnuvasında Joker ile yüzleşmekten bahsettiği bir video paketi yayınlanıyor. Turnuvayı kazandığında Jay Lethal'e gideceğini iddia ediyor.

FTW Şampiyonluğu Maçı
Ricky Starks (c) vs. Jungle Boy


Maçın sonunda Swerve geliyor ve hakemin dikkatini dağıtıyor. Aslında rakibine Roll-Up yapan Jungle Boy hakem saymadığı için kazanamıyor. Ricky Starks Roshambo ile maçı alıyor.

Kazanan ve hala şampiyon: Ricky Starks


Christian Cage ve Luchasaurus daha sonra ringe doğru geliyor, Cage ringe giderken Strickland'a omuz atıyor. Swerve daha sonra Christian ve dostlarıyla tartışır, Team Taz üyeleriyle bakışır, ardından Keith Lee de ring kenarına gelir. Tartışmalar yaşanır.​
 
 
Üst