Dynamite Spoiler | Part 3 | JAS'e Yeni Engel, Turnuva Maçları

Mark Henry Seveni

Hall of Pain

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
14,358
4,668
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Danny Magic herkese göğüsleri neyin sertleştirdiğini bilmek isteyip istemediklerini soruyor? Cevabı dünyanın en büyük ekibinde yer almak. Chris Jericho buranın yakınlarında doğduğunu ama burasının çöplük olduğu için hızlıca ayrıldığını söylüyor. Fanlara, bir problemleri varsa, sihirbaz olduğu için yüzüne bir ateş topu fırlatabileceğini söyler. Jericho 2:16, Eddie Kingston'ın yüzünü yaktığını söylüyor! Eddie'ye karısına bakmak için evde kalması gerektiğini ve eğer istemiyorsa onu arayabileceğini söyler. Danny Garcia daha sonra spor eğlencesi yıldızlarının güreşçilere karşı her zaman galip geldiğini iddia ediyor. Bu daha sonra Jon Moxley'nin ortaya çıkmasına yol açıyor.

Jericho, Moxley'e buradan çıkması için zaman veriyor ama Moxley gitmiyor, onun yerine Bryan Danielson ve Wheeler Yuta William Regal ile birlikte geliyor. Jericho daha sonra sayı avantajına dikkat çekiyor, ancak döndüklerinde Eddie Kingston, Santana ve Ortiz onları arkalarında bekliyorlar. Ekipler arasında büyük bir kavga ortaya çıkar ve her şeyin sonunda Regal, Jericho'yu yere serer.


Owen Hart Kadınlar Turnuvası Maçı
Toni Storm vs. Jamie Hayter


Maçın sonunda rakibini Roll-Up'larla yenemeyen Toni, Storm Zero ile maçı almayı başarıyor.

Kazanan: Toni Storm


Sahne arkasında Sammy Guevara, Frankie Kazarian'a Scorpio Sky'a güvenemeyeceğini söyler, ancak Kaz ona başka bir yere gitmesini söyler ve vlog'unun berbat olduğunu da belirtir.

Owen Hart Erkekler Turnuvası Anything Goes Maçı
Darby Allin vs. Jeff Hardy

İki adamın da şovun başında bahsettiği gibi bu maç bir Anything Goes maçı. İki delinin atraksiyonlarını izlediğimiz maçın sonunda ring dışındaki basamakların üzerinde yatan rakibine Swanton Bomb yapacak olan Jeff'ten Darby kaçıyor ve Jeff metal basamaklara düşüyor. Ring içine Jeff'i yeniden alan Darby Coffin Drop yapıyor, Jeff 2'de atıyor. Sonra rakibinin omzunu yere hızlıca getirip maçı Jeff kazanıyor.

Kazanan: Jeff Hardy


Jeff ve Darby maç sonu el sıkışıyor. Ring dışına Undisputed Elite geliyor ve Hardys ile ağız dalaşına giriyorlar.​
 
1 Kas 2019
5,461
974
Will Ospreay
-
BCC'nin düzgün bir feuda girmesi çok iyi oldu. Hayter vs Storm maçı çok iyidi. Jeff Hardy vs Darby Allin maçından aşırı zevk aldım. Çok iyidi bence. Keşke maçı Darby Allin alsaydı. Young Bucks vs Hardys maçına zemin hazırlamak için Cole'un karşısına Jeff Hardy'yi koydular.
 
 
Üst