Untitled Document

Dynamite Spoiler | Part 3 | Sürpriz Debut, Kadınlar Maçı Ve Ana Baba Günü Gibi Ana Olay

The Greatest Man

Great Mod

The Greatest Man

Great Mod
31 Tem 2013
9,889
2,428
25
İstanbul
Tyler Bate
-

Maçtan sonra Adam Cole rampadan aşağı iniyor. Tam konuşacağı Jay White araya giriyor. White, Adam Cole'un konuşmasını böldüğü için özür diler. White, Forbidden Door'u olabildiğince büyük yapmaktan sorumlu olduğunu söylüyor ve ringe doğru yürümeye başlıyor. White, rakibinin hala Adam Cole olamayacağını çünkü iki kez Adam Page'e yenildiğini söylüyor. Ringe girer ve Adam Page'e kendisinin de rakibi olmayacağını söyler. Page mikrofonu White'ın elinden alır. Sonra iki adam da yumruklaşmaya. Cole yardım etmeye çalışır. Adam Page, Cole'u ring dışına gönderir. Page, White'a Buckshot vurmak için iplere gidiyor ama Cole'dan lowblow geliyor. Jay White daha sonra Page'i ringe alıp yumruk atmaya başlıyor. Cole, kemeri alıyor White'a vuracak gibi duruyor ancak sonrasında White ile gözgöze geliyorlar. White, Page'i tutuyor. Cole tam Page'e başlıkla vurmak üzereyken Okada'nın müziği duyuluyor!!!

Okada onu kurtarıyor, ardından Page köşede Cole'a vuruyor. Cole, Page'den yediği yumrukla ringden çıkıyor. Okada, Jay White'a Rainmaker yapacakken White'da kaçıyor.


Arka alandayız. Tony Schiavone'un yanında TBS şampiyonu Jade Cargill, Stokely Hataway ve Kiera Hogan var. Red Velvet'in sakatlığından ve Cargill'in hala yenilmez bir şampiyon olduğundan bahsediyorlar.

Toni Storm vs Marina Shafir (w/Nyla Rose)

Sırada kadınlar maçı var. Önce iki ismin istatistiklerine göz atıyoruz.

FV5mcLYXEAIOOhZ
FV5mYkEXoAAoONC


Sırasıyla ringe geliyorlar. Shafir'in yanında Nyla Rose var.


Maç Marina'nın Toni'yi köşeye sıkıştırmasıyla başlıyor. Ardından her iki kadın da kilitler gelir. Marina bir armbreaker girişiminde bulunur ancak Toni iplere gider. Toni daha sonra Marina'ya abdominal stretch yapar ama Marina bir slam ile karşı koyar. ardından Toni, Marina'ya bir dropkick yapar. Marina ardından Toni'yi dışarı gönderiyor. Nyla Rose, hakemin dikkati dağılınca dışarıda Toni'ye bir senton indiriyor.


İki kadının da karşılıklı yumruklar görüyoruz, Toni sonra Marina'ya bir headbutt vuruyor. Marina ardından Toni'ye bir superkick ile vurup onu dışarıya gönderiyor. Marina Toni'yi basamaklara doğru tekmelemeye gidiyor ama Toni DDT'ye ile karşılık veriyor.

Toni ardından Marina'ya german suplex vurur. Toni köşede hip attack vurur. Marina'yı ringin ortasına getirmeye çalışır ama Nyla Rose bileğini tutar. Toni sonra Marina'ya yaptığı roll up le maçı kazanır.


Kazanan: Toni Storm


Maçtan sonra, Nyla Rose ve Marina Shafir, Toni Storm'a saldırıyor. Ardından Thunder Rosa geliyor. Rosa bir superkick yaparken Toni, Nyla'ya bir chopblock yapıyor. Toni ardından Nyla'ya şampiyonluk kemeriyle vuruyor. Toni kemeri Thunder Rosa'ya geri veriyor ve iki isim birbirlerine bakıyorlar.


Young Bucks ve Kyle O'Reilly karşımızda. Bir geceliğine, Forbidden Door'da Bullet Club'a geri döneceklerini açıklıyorlar.


Rampage'e Andrade vs. Fenix maçı açıklanıyor.

Jon Moxley ve Hiroshi Tanahashi vs Chris Jericho ve Lance Archer

FV5rhheXkAUSU97
FV5ptMeXEAAAruD


İstatistikleri görmemizin ardından girişler gerçekleşiyor.


Jericho Appreciation Society geliyor. Jericho'nun yanında Sammy Guevara ve Tay Conti var.


"Murderhawk Monster" Lance Archer geliyor.


Önce Tanahashi...


Sonrada seyircilerin arasından Jon Moxley geliyor.


Moxley ve Tanahashi hızla ringe giriyor ve maçımız başlıyor.

Tanahashi ve Archer ringde kavga ederken Jericho ve Moxley dışarıda kavga ediyor, Moxley onu barikata göndermeden önce Jericho'ya yumruk atıyo. Archer'a tag vermeden önce, Tanahashi'ye tam bir nelson slam indiriyor Jericho. Köşede Tanahashi'ye yumruk atıyor. Jerichorunning bulldog için gidiyor ama Tanahashi onu köşeye gönderiyor. Ardından Tanahashi köşede Jericho'yarunning splash yapıyor. Sonra Moxley Jericho'nun kafasına birkaç tane elbow yapıyor. Ardından Jericho'yu yüzüstü aprona gönderiyor. Sammy Guevara, Moxley'nin bacağını apronda tutuyor ve Jericho'nun bir springboard dropkick yapmasına izin veriyor. Jericho ardından Moxley'i iplerde boğuyor. Sonrasında Archer Moxley'nin üzerine atlıyor.


Reklamdan döndüğümüzde Jericho'nun Moxley'le alay ettiğini görüyoruz. Moxley sonra Jericho'ya koşuyor ama Jericho Moxley'e dirseğiyle vuruyor. Jericho lionsault'a gidiyor ama Moxley dizlerini kaldırıyor. Tanahashi sonra tag alıyor. Tanahashi Archer'ı aprondan indiriyor. İkinci ipten Jericho'ya crossbody vuruyor. Jericho ardından Tanahashi'yi Walls Of Jericho'ya kilitlemeye çalışır ama Tanahashi kurtulur. Jericho, Tanahashi'ye bir codebreaker vurur. Ardından tuşa gider ama Moxley tuşu bozar. Moxley ardından Archer'a dışarıdan suicide dive yapar. Tanahashi ve Jericho karşılıklı yumruklaşmaya başlarlar. Tanahashi sonra Jericho'ya bir codebreaker indirir. Tanahashi top rope crossbody deniyor ama Jericho onu Walls Of Jericho'da yakalıyor. Moxley içeri giriyor ve Jericho'ya bir cutter indiriyor. Tanahashi ardından Archer'ın üzerine bir slingblade indiriyor. Moxley Archer'a closeline yapıyor ama Archer etkilenmiyor. Moxley daha sonra paradigm shift ile Archer'a vurur. Tanahashi'de Archer'a splash yapar ve tuşu bulurlar.


Kazanan: Jon Moxley ve Hiroshi Tanahashi


Maçtan sonra Hiroshi Tanahashi ve Jon Moxley ringde birbirlerine bakıyorlar. Eddie Kingston Jericho'ya ringde saldırıyo., Sammy Guevara yardım etmeye çalışıyor ama Wheeler Yuta olaya dahil oluyor. Ardından Minoru Suzuki geliyor. Suzuki ve Yuta daha sonra ringde kavga ediyor. rampa, Suzuki daha sonra çelik bir sandalye ile Yuta'ya arkadan vuru. Ortiz ve Santana kavgaya katılırlar. Yuta daha sonra Suzuki'ye bir dizi yumruk indirir. Hakemler ve güvenlik alana gelirler. Moxley ve Tanahashi ringde birbirlerine bakmaya devam ederken kavga ediyor ve şovun sonuna geliyoruz. 

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
12,562
7,531
-
Gigi Dolin
Okada da değil artık dedirtecek debut atması AEW'in yüceliğini gösterir.

Toni Storm'un giydiği kıyafetten vücut hatlarını maç esnasında sergilemesi gözlerime ilaç oldu.

Young Bucks'un vefa borcunu ödemek için Bullet Club'a bir gecelik dönmesi güzel oldu.

Jericho'nun olduğu her ortam burası karışacak vaziyet alın dedirtiyor.
 

Y2J_Rollin

NICE ONE BRUVA

Y2J_Rollin

NICE ONE BRUVA
23 Ağu 2011
7,330
4,090
26
Mustafa Sandal's Bedroom
Darby Allin
Darby Allin
Bu AEW'de ki kadınlarin çoğunun acilen bi oyunculuk dersi almasi lazim profesyonel sekilde, o rosa ve storm bakismasi neydi öyle yav? Sanki kemer macina çıkmayacaklar da haftasonu birlikte GYM'e falan gidicekler gibi...
 
 
Üst