Untitled Document

Dynamite Spoiler | Sen De Gel Peşimden Ve Çöp Koktu Atın Şunu

The Greatest Man

Great Mod

The Greatest Man

Great Mod
31 Tem 2013
10,012
2,455
25
İstanbul
Tyler Bate
-
Daniel Garcia, Tony Schiavone ile birlikte ve kendisine “Dragon Slayer” diyor. “Red Death” kadar havalı mı? Sanmıyorum ama yine de çok güzel.

Pac'in Rev Pro'da Conor Mills'e karşı All Atlantic Unvanını savunduğu kısa bir videoyu izliyoruz.


Ethan Page burada ve nedenini bilmek istiyor musunuz? Ethan Page neden her hafta televizyona çıkmıyor? Ethan Page'in neden bir aksiyon figürü yok? Ethan Page daha iyisini hak ediyor! İşte Big Stoke! Page, hayranların masaya para bıraktığını söylüyor. Stokely mikrofonu alır ve Page'e ne yaptığını sorar. Stokely, Page'e kartını veriyor ve arka tarafa gidiyor. Page sonradan onun peşine gidiyor ve beraber arka alanın yolunu tutuyorlar.


Anna Jay, Matt Menard ve Angelo Parker, Tony Schiavone ile birlikte buradalar. Matt Menard'ın meme uçları, Jericho'nun tekrar Le Champion olacağını düşünmekte zorlanıyor. Anna ve JAS bir kameramanı boğuyor.

Çöp Kutusu Maçı: The Acclaimed vs. The Ass Boys​Bowens, Austin'i çöp kutusu kapağıyla düşürüyor ama Colten içeride ve Bowens'ı sağ eliyke düşürüyor. Max, yerde kıvranırken Bowens, bazı ağır darbelere maruz kalıyor. Bowens tekrar yalnız kalır ama Colten kapağı kapatamaz. Şimdi Bowens ve Austin çöp bidonunun tepesinde duruyorlar ve Austin, Bowens'ı çöp bidonundan bir çöp tenekesi yatağına fırlatıyor. Ass Boys giriş yolunda bir masa kurarken Caster çöp kutusuna atılır. Çelik ızgarada Colten'den Caster'a Suplex. Colten rampada Colt 45'i Bowens'a vuruyor! Austin giriş tünelinin tepesinde ama Bowens serbest kalıyor ve Caster Austin'i takip ediyor! Caster, Austin'i çöpe atıyor! Bowens, Colten'i masaya yerleştiriyor… Mic Drop by Caster! Colten çöp kutusuna atılır ve kapak kapatılır.


Kazanan: The Acclaimed

Maçtan sonra ikili çöp kutusunu rampadan aşağıya fırlatır ve çöp kutusu ters döner.

 

pkrgn

Top Poster Of Month

pkrgn

Top Poster Of Month
12 Tem 2021
4,382
3,312
Akira Tozawa
-
Çöp kutusunu Güngören Belediyesi örnek alır umarım, rengarenk! Bizimki gri.
 
 
Üst