(Dynamite Spoiler) ŞOK! İşte O Beklenen Kaset Yayınlandı

The Drifter

Eski CM Punk fanı - yeni tony khan ve akrobat düşmanı
Konular
9
Elias
İnsanların bir kısmı garip bir şekilde taraflı düşünerek yorum yapıyor. CM Punk'a da, AEW'e de "haksız" gözüyle bakmıyor. Doğal olarak direkt CM Punk'u tasvipe girmişler. Körü körüne WWE'ye bağlanan bir tayfa(şükür ki forumumuzda yoklar) dışında zaten AEW'den nefret edenlere saygı duymamak böyle bir durumda imkansız. AEW çok ağır şekilde primcilik için drama uzatıyor, CM Punk'a aşırı kötü davranmış(ya da belki de sadece The Elite kötü davranmış olabilir, emin değilim) vs. bir ton haksız oldukları konu var. Ama kısacası, fiziksele vurmayı denememişler işte CM Punk gibi. Bu takdir edilesi bir şey tabi ki, en azından bence.
Punk'ın yaptığı doğru değil ama işin doğrusunu yapan da yok ortalıkta. Hayvan gibi mobbing uygulanmış adama. Hem Hangman olayı hem de bu All In olayında hep CM Punk'a kesildi fatura. Adı çıkmış nasıl olsa. İnternette milyon tane yorum, haber döndü. Punk'ın bu olaylar hakkında toplasan 2 tane demeci var. Biri Brawl Out diğeri de Ariel Helwani röportajı. Günün sonunda bakıyorsun Punk'ın aksiyonlarında hep karşı tarafın kışkırtması var ve konuşarak laf anlatamamış karşıya. Görüntülerde de görüldüğü üzere insan gibi konuşuyor başta. Patronun gözünün önünde yapıyor bu konuşmayı. Patron ne yapıyor? Oturup izliyor. Keşke ses kaydı da olsaydı veya varsa yayınlansaydı.

samlcan

GASSARAY
Konular
352
Bayley
Burda ne var ne saçma bir şey günlerdir bunun için mi reklam yapıyor Tony Khan hiç bir şey yok burada sıradan bir tartışma biraz ileri gitmişler adam gibi bir patron olsa arayı bulurdu ve bugün hala Punk AEW'daydı.

Kerem Yalçın

Kayıtlı Üye
Konular
52
CM Punk
Bryan Danielson
Ulan düşününce iyi ki yayınlandı. Hep hayal ederdim nasıl boğdu diye. Şimdi biliyorum nasıl olduğunu. Benim beklentim yükseldi. Haftaya da Elite v Punk kamera görüntüsü verirlerse ben tamam olurum.

Undisputed Rising

Undisputed Era Üyesi
Konular
3,651
-
İnsanların bir kısmı garip bir şekilde taraflı düşünerek yorum yapıyor. CM Punk'a da, AEW'e de "haksız" gözüyle bakmıyor. Doğal olarak direkt CM Punk'u tasvipe girmişler. Körü körüne WWE'ye bağlanan bir tayfa(şükür ki forumumuzda yoklar) dışında zaten AEW'den nefret edenlere saygı duymamak böyle bir durumda imkansız. AEW çok ağır şekilde primcilik için drama uzatıyor, CM Punk'a aşırı kötü davranmış(ya da belki de sadece The Elite kötü davranmış olabilir, emin değilim) vs. bir ton haksız oldukları konu var. Ama kısacası, fiziksele vurmayı denememişler işte CM Punk gibi. Bu takdir edilesi bir şey tabi ki, en azından bence.
Unutuyoruz ama şu var henüz onun bile kaydını bilmediğimiz All Out Brawl hocam orada kapıları tekmelediğini duymuştuk Young Bucks'ın fiziksel olayları orada başladı köpeğinin dişi kırılması gibi Larry'nin...
AEW drama yerine işine odaklansa keşke yetenek yıldız seti olarak çok iyi isimler bulunuyor rosterda.
Punk yüzde yüz haklı değil ancak çok büyük oranda haklı olduğunu düşünüyorum yıldız yönetimi sıfır AEW'in.
Bu kadar tartışmaya patron hayatımı tehlikede hissettim diyor yani ortalığı bulandırmak veya korkmak yerine masaya vurup zorunlu toplantı ile barıştıracaksın Becky ve Charlotte, Rollins ve Riddle nasıl çalıştıysa bu da olacak disiplin gerek.

Kerem Yalçın

Kayıtlı Üye
Konular
52
CM Punk
Bryan Danielson
Burda ne var ne saçma bir şey günlerdir bunun için mi reklam yapıyor Tony Khan hiç bir şey yok burada sıradan bir tartışma biraz ileri gitmişler adam gibi bir patron olsa arayı bulurdu ve bugün hala Punk AEW'daydı.
Yani günün sonunda istemiyormuş. İyi oldu WWE’ye dönmesi. Ben eskiden orada kalmasını istiyordum ama olmayacak duaya amin demek gibi olacaktı. Punk için doğru olan oldu. Allah Tony’e akıl fikir yönetme gücü versin.

Dante

Kayıtlı Üye
Konular
2
-
Beklentilerimin altına kaldı AEW tarihinin en iyi maçını bekliyordum büyük hayal kırıklığı oldu. hook'u da tebrik ederim burada bile karakterinden çıkmamış.

Konular
0
Undertaker
CM Punk
Her şey Punk'ın anlattığı gibi görünüyor.

Kerem Yalçın

Kayıtlı Üye
Konular
52
CM Punk
Bryan Danielson
Beklentilerimin altına kaldı AEW tarihinin en iyi maçını bekliyordum büyük hayal kırıklığı oldu. hook'u da tebrik ederim burada bile karakterinden çıkmamış.
Puhahahahaha. Herhalde sonradan Punk’tan soğumuştur.

Khrimur

ACKNOWLEDGE ME
Konular
185
Ryback
Ryback
AEW'in birazda olsa imaji varsa da şu video kaydıyla onu da kaybettiler, sitcom gibi şirket kafayı yersin.

elric

O fıstık, sanki ben nutella
Konular
161
Lacey Evans
Lacey Evans
Ben video göremedim kusura bakmayın silinmiş.