Dynamite Spoiler | Tansiyon Yükseldi

The Insane Icon

Capitán
20 Eyl 2020
25,669
351
24
Tay Conti
-
Arka alandan devam ediyoruz. Uzunlamasına bir masada Tony Schiavone, Britt Baker ve Rebel oturuyorlar. Britt Baker, Rebel ve Tony Schiavone ile 'Friendsgiving' zamanı. Baker, bu gece Rosa'nın kazanmasıyla işlerin kötü başladığını söylüyor. Baker, şampiyon olduğu için çok minnettar olduğunu söylüyor. Tony, Baker ve Rebel ile olan dostluğu için minnettar olduğunu söylüyor. Tony daha sonra Riho'nun All Out'taki bir Battle Royale Maçından asla elenmediğini gündeme getirmeye karar veriyor. Tony Khan, Cuma için Black Friday Deal Match'i duyurmuş. Riho, Baker'ı yenerse, şampiyonluk şansı yakalayacak. Baker bu konuda çok mutlu görünmüyor. Schiavone "DMD yapak bari" kafasında ama Britt Baker "Yapmıyorum D.M.D" diye kızıyor ona.


Bryan Danielson vs. Colt Cabana


Yaklaşık 5 dakika süren maçı, kontrolü çok büyük oranda elinde tutan Bryan Danielson, LeBell Lock ile kazanıyor.

Kazanan: Bryan Danielson

Danielson zaferini kutlarken, kırılıp yere düşmüş olan Cabana'nın dişini göstermeyi ihmal etmiyor. Schiavone ringe giriyor. BD'ye bu günlerde neden pek arkadaş edinmemesini soruyor. BD, Chicago'da debut yaptığında bundan çok daha farklı bir tepki aldığını söylüyor. Danielson onun yüzünden mi yoksa hayranlar yüzünden mi diye soruyormuş kendi kendine. Hayranlara 'kaypak' diyor ve kaypak olmadığını söylüyor. Herkese Cabana'nın kafasını tekmeleyeceğini söylediğini ve tam da bunu yaptığını ve ardından Cabana'nın dişini tuttuğunu ve dişlerini de kırdığını söylüyor. Danielson, Dark Order üyelerinden bazılarının Atlanta'dan olduğunu duyduğunu ve herhangi birini onunla yüzleşmeye davet ettiğini ve onların da kafalarını tekmeleyeceğini söylüyor. Danielson, her yolun Hangman Adam Page'e çıktığını söylüyor ve Page'in müziği çalıyor.

Hangman Adam Page, omzunda kemeriyle ringe ilerliyor. Ringe girip Danielson ile yüz yüze geliyor. Page, Danielson'ın amacını dile getirdiğini ancak bunun Dark Order'ın son üyesi olacağını söylüyor. Page, bu şehrin kalbinde özel bir yere sahip olduğunu ve unvanını savunmak için tam burada ve şu andan daha iyi bir yer veya zaman düşünemediğini söylüyor. Danielson, Page'in bunu zaten güreştikten sonra yapacağını söylüyor. Danielson bunun "Cowboy Shit" olmadığını, "Coward Shit (Korkak Tavuk) olduğunu söylüyor.

Page kemerini yere bırakıyor. Page, bu geceki maçı yapmak istemiyorsa sorun olmadığını, ancak Chicago'dan savaşmadan ayrılmayacağını söylüyor. Danielson'a ilk şansı vereceğini bile söylüyor ama Danielson ona hakaret etmemesini söylüyor ve ardından Page'e tokat atıyor. Ardından kavga başlıyor! Yumruklaşıyor ikili. Page, Danielson'ı tekmeliyor, Danielson onu dışarı fırlatmak isterken Page iplere tutunup apronda duruyor ve sonra Buckshot Lariat'ı deniyor ama Danielson ringin dışına çıkıyor.
 

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
23,858
207
20
Chris Jericho
Seth Rollins
Hangman tam bir star ya. Ama rica ediyorum kralıma artık coward shit demeyi bırakın. Danielson sanırım ilk defa bir kavgadan kaçtı, ilk yenilgisi de hazır görünüyor.
 
Üst