Dynamite Spoiler | TBS Title Mücadelesi

The Insane Icon

Capitán
20 Eyl 2020
25,667
351
24
Tay Conti
-
AEW'nin TNT'deki ilk Cumartesi özel bölümü 8 Ocak'ta Charlotte, NC'de duyurulacak ve adı “Battle of the Belts” olacak.

Arka alanda Adam Cole ve Bobby Fish konuşuyorlar ve Cole'un havası hiç iyi değil. Kaybettikleri tüm maçlarda şu anda her şeyin berbat olduğunu söylüyor. Young Bucks da güreşmek için temize çıkamamış. Her gün konuşmaktan bahsediyorlar, sadece arkadaş değiller, onlar aynı zamanda aileymiş. Best Friends oraya geliyor ve onların arkadaşlıklarıyla dalga geçiyor. Cole, Yuta ve Cassidy'nin kendisinden ve Bobby Fish'ten daha iyi arkadaş olmasının hiçbir yolu olmadığını söylüyor. Cassidy ve Yuta öne doğru çıkıyor. Cole, "Tamam, şansınızı zorladınız. Öğreneceksiniz." diyor. Cole ve Fish ayrılıyor oradan.

Arka alanda Tony, Dante Martin'i gruba dahil etmek için resmi bir teklifleri olduğu için Team Taz ile birlikte. Lio Rush kontratı okuyup onları izliyor, Taz, Rush'ın neden burada olduğunu merak ediyormuş. Rush, bunun dahil olmak istemedikleri bir iş olduğunu söylüyor. Martin onu durduruyor ve kağıtları imzalıyor. Rush inanamıyor. Team Taz bunu kutluyor ve Martin onlarla birlikte uzaklaşıyor.


AEW TBS Title Tournament Match

Jamie Hayter (w/ Dr. Britt Baker D.M.D. & Rebel) vs. Thunder Rosa


Müzik kesilmeden Hayter, Rosa'ya saldırıyor. Maçın baş ve orta bölümlerinde inanılmaz bir denge var. Bir Hayter vuruyor bir Rosa. Ekran içi reklamlara geçtiğimizde Hayter biraz daha öne çıkıyor. Seyirciler arasında bile iki isme karşı bir denge var. İki tarafın taraftarlarının da sesi bir hayli yüksek çıkıyor. Reklamlardan çıkarken Thunder Rosa dengeyi sağlayıp öne geçiyor. Thunder Rosa bir Suplex deneyecekken Hayter Backbreaker ile geri döner gibi oluyor. Rakibinin çenesini tutan Hayter, kilidi bozduruyor. Kalkınca yumruklaşıyorlar. Hayter'dan bir Suplex denemesi ama Leg Sweep Thunder Rosa'dan. Rebel aprona çıkıp hakemin dikkatini dağıtınca Baker ringe giriyor. Hayter arkasından Rosa'ya sarılıp tutuyor. Baker'dan bir Thrust Kick ama Rosa çekilince Kick Hayter'ın suratında patlıyor. Rosa Baker'ı Rebel'ın üstüne atıyor ve uzaklaştırıyor. O sırada kalkmış olan Hayter'dan bir Lariat denemesi ama Rosa Cazadora pozisyonuna alıp birden roll up'a çeviriyor ve maçı kazanıyor.

Kazanan ve tur atlayan: Thunder Rosa

Maçtan hemen sonra Rebel ve Britt Baker ringe dalıyor ama Thunder Rosa kendini ring dışına atıyor. Jamie Hayter da Britt Baker ile tartışıyor ve onu ittikten sonra ringden inip arka alanın yolunu tutuyor.


Arka alandayız. Alex Marvez'in yanında Chris Jericho var. Alex Marvez, Chris Jericho'ya onun için sırada ne olduğunu soruyor. Marvez'e cevap vermeye hazırlanıyor Jericho ama 2point0 ve Daniel Garcia onu bölüyor. Jericho, üçlünün Eddie Kingston'a yaptıklarıyla böbürlenmemesi gerektiğini çünkü Kingston'ın yarın evlerine girip onları dışarı çıkaracağını söylüyor. Jericho, Matt Lee'nin kafasının ne kadar düzgün olduğunu anlayınca daha fazla konuşamıyor. Lee'ye "Çirkin Süngerbob Karepantolon" diyor. Ardından ciddi bir tavır takınıp onlara onun sözünü kesmeyi iki kez düşünmelerini, yoksa dişlerini boğazına geçireceğini söyler. Parker, Jericho'ya belki ağzına dikkat etmesi gerektiğini söylüyor ve bir tık tırsmış 2point0 ve Garcia, oradan ayrılıyor.
 

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
23,855
207
20
Chris Jericho
Seth Rollins
Öncelikle maç gayet güzeldi. Ben doktorun yardımıyla Hayter kazanır, Rosa ana kemere zıplar diye düşünüyordum, tam tersi oldu. Rosa turnuvada Cargill falan varken bu kemeri alabilir mi bilmiyorum. Baker'la bir rövanş yapmaları gerekiyor artık çünkü.

Hayter da Baker'dan ilk darbeyi yedi. İleride bir maça çıkarlar o kesin ama daha zamanı var bence.
 
Üst