Untitled Document

Elimination Chamber Maçı Arap Şovunda Olacak

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month
31 Ocak 2021
8,438
921
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Elimination Chamber maçı sıradaki Arap şovunda yapılacakmış. Yapılacak olan şovun isminin Elimination Chamber olup olmayacağı belli değil. Bu şovun tarihi 19 Şubat 2022 olarak planlanıyor. Chamber maçının Arabistan'da yapılması için Kasım ayından beri hazırlık yapıldığı söyleniyor.

images

Kaynak

Kero

KKEXE

Kero

KKEXE
27 Ocak 2020
6,942
205
Kocaeli
-
-
Ya abi artık saçmalamayın ya sırf şu Arap şovları için Arapları sevmemeye başlıyorum illallah dedirttiler artık yeter ya.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
8,197
1,432
-
Kafadan Goldberg ilk katılımcı oldu bile... Araplar paraya kıysa da Mansoor girse de kazansa.

Bero

Şaplakcı

Bero

Şaplakcı
3 May 2020
11,945
648
Somali
Bray Wyatt
Keith Lee
Çok güzel olur.

Mümkünse kafes yeşil olsun.

Son düzenleme:
16 Eki 2016
2,956
115
Ha Arabistan'da yapılmış ha ABD'de, farkı yok benim için. Seyir zevki olsun yeter. Hulk Hogan vs Sting vs Bret Hart vs Ric Flair vs Ricky Steamboat vs Undertaker bekliyorum.

AKV

AKV

20 Tem 2016
7,139
346
25
İstanbul
Seth Rollins
-
Burada önemli olan detay Royal Rumble ve WrestleMania arasında yapılacak olan PPV sayısının 1 mi 2 mi olacağı. Bence ikincisine hiç gerek yok. Tek PPV ile bu iş bitecekse Şubat'taki Arap şovunun konsepti tamamen EC olacaksa şovun ismi Elimination Chamber olur. Konsept sıradan bir Arap şovu olacaksa WWE Super Show-Down adında yaparlar.

Baştan sona bir EC konsepti olmayacaksa da EC maçının yine Arabistan'da yapılmasında bir problem görmüyorum. Lokasyon bir yere kadar önemli. Muhtemelen Rumble kazananının seçmediği kemere contender belirlemek için yapılır. Bu da son derece mantıklı. WrestleMania'daki ana kemer maçları hadi ayarladık oldu bittiye getirilmemeli geçen seneki Lashley vs McIntyre maçı gibi. EC içinde title defense kesinlikle beklemiyorum. Lesnar'ın kemeri için zaten geçen PPV Fatal 5 Way ayarladılar. Öte yandan Roman Reigns'i de EC'ye sokamazlar çünkü Smackdown'dan 1 tane bile contender çıkaramıyorken 5 tane nasıl çıkaracaklar?

Bu haber aslında Rumble kazananının SD'nin ana kemerine yöneleceği ihtimalini arttırırken winner takes all ihtimalini azaltıyor. Aksi durumda vasat altı bir EC kadrosundan Drew'a galibiyet verirler. Drew Rumble'ı kazansa Raw'dan 6 kişilik bir EC kadrosu çıkacak ve Edge doğal favori olur. Royal Rumble sonuçlarını öğrenene kadar bu kafa karışıklıkları devam edecek. Bu yüzden Royal Rumble'ı bu sene hiç olmadığı kadar iple çekiyorum.