En Son Okuduğunuz Kitap ve Düşünceleriniz

American Nightmare

Rocket Man
Konular
2,318
Sofienin-D%C3%BCnyas%C4%B1.jpg

Ben en son Sofie'nin Dünyası isimli kitabı okudum.Hayatımda okuduğum en iyi kitaplardan biriydi desem kesinlikle yalan olmaz.Felsefi bir roman!Genel kültürümü geliştirdiğini,Nietzsche'den Sokrates'e kadar felsefe açısından bir çok önemli kişiyi yakından tanımama neden oldu.Felsefenin Avrupa edebiyatıyla birleşimi bu kitabı size kesinlikle öneriyorum.Sofie Amundsen ve gizli felsefe öğretmeni Alberto Knox'un gizli felsefe dersleri ile maceraları kesinlikle sizi etkileyecek.Sonu biraz garip,bunu kabul ediyorum ama yine de herkese önerebileceğim bir kitap.

Age Of Orton123

The Viper
Konular
180
Randy Orton
Sanırım 3.sınıfa giderken Ökkeşi okumuştum.

Konular
1,801
Charles Darwin ''Evrim Devrimi''

Kıyamet Almanağı

Ufo ''Yasak Bölge''

Konular
1,801
Gördüğünüz gibi içinde tamamen komplo teorileri olan Kıyamet ve Ufo konularındaki ktapları da okuyorum taraflı birisi değilim.

OnurDies

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konular
205
Eddie Guerrero
Truth Martini
Kürk Mantolu Madonna.

Konular
1,801
Senin zaten bilim konularına olan merakına hayranım.Niye bende yokki :( .

Aslında bilim konularındaki sayısal detaylar bana da sıkıcı gelir ama bazen onlar da gerekli.Ayrıca bilim konularına meraklı olmaman kötü birşey değil herkesin ilgi alanı farklıdır fakat en azından yüzeysel olarak bilime ilgi duymak herkese artı değer katacaktır.

Age Of Orton123

The Viper
Konular
180
Randy Orton
Aslında bilim konularındaki sayısal detaylar bana da sıkıcı gelir ama bazen onlar da gerekli.Ayrıca bilim konularına meraklı olmaman kötü birşey değil herkesin ilgi alanı farklıdır fakat en azından yüzeysel olarak bilime ilgi duymak herkese artı değer katacaktır.

Al işte yine bilimsel açıklamalar :D . Ama doğru söylüyorsun.Aslında bende araştırmayı severim.O kadar ilgisiz değilim bu tarz konulara.