En Son Okuduğunuz Kitap ve Düşünceleriniz

American Nightmare

Rocket Man
23 Ağu 2011
10,830
190
Eskişehir
Sofienin-D%C3%BCnyas%C4%B1.jpg

Ben en son Sofie'nin Dünyası isimli kitabı okudum.Hayatımda okuduğum en iyi kitaplardan biriydi desem kesinlikle yalan olmaz.Felsefi bir roman!Genel kültürümü geliştirdiğini,Nietzsche'den Sokrates'e kadar felsefe açısından bir çok önemli kişiyi yakından tanımama neden oldu.Felsefenin Avrupa edebiyatıyla birleşimi bu kitabı size kesinlikle öneriyorum.Sofie Amundsen ve gizli felsefe öğretmeni Alberto Knox'un gizli felsefe dersleri ile maceraları kesinlikle sizi etkileyecek.Sonu biraz garip,bunu kabul ediyorum ama yine de herkese önerebileceğim bir kitap.

23 Ağu 2011
30,390
284
Gördüğünüz gibi içinde tamamen komplo teorileri olan Kıyamet ve Ufo konularındaki ktapları da okuyorum taraflı birisi değilim.

23 Ağu 2011
30,390
284
Senin zaten bilim konularına olan merakına hayranım.Niye bende yokki :( .

Aslında bilim konularındaki sayısal detaylar bana da sıkıcı gelir ama bazen onlar da gerekli.Ayrıca bilim konularına meraklı olmaman kötü birşey değil herkesin ilgi alanı farklıdır fakat en azından yüzeysel olarak bilime ilgi duymak herkese artı değer katacaktır.

Age Of Orton123

The Viper
31 Tem 2012
8,288
30
Bursa
Randy Orton
Aslında bilim konularındaki sayısal detaylar bana da sıkıcı gelir ama bazen onlar da gerekli.Ayrıca bilim konularına meraklı olmaman kötü birşey değil herkesin ilgi alanı farklıdır fakat en azından yüzeysel olarak bilime ilgi duymak herkese artı değer katacaktır.

Al işte yine bilimsel açıklamalar :D . Ama doğru söylüyorsun.Aslında bende araştırmayı severim.O kadar ilgisiz değilim bu tarz konulara.