Enes Batur'un Video Yüklemesi Yasaklandı

29 Ağu 2014
19,632
1,630
Ben Enes Batur'un sanıldığı gibi egolu bir insan olduğunu düşünmüyorum. Yaptığı içeriklerin kalitesi, hedeflediği kitleye uyumlu bir karakteri var. Çocuk gibi de diyebiliriz. 12 milyonluk kanalının kapanmasını istemem şahsen. Eskiden oyun videoları çeken bir çocuktu, daha sonra YouTube algoritmasını değiştirdiği için bu challenge vs. içeriklerine geçmek zorunda kaldı. Eğer geçmeseydi şu an Burak Oyunda'dan farkı olmayacaktı izlenme ve abone olarak. Yani YouTube kendi yarattığı kanseri şimdi bitirmeye mi çalışıyor emin değilim. Ancak bunların suçlusunun Enes olmadığını düşünüyorum. Ben sevmediğim bir kişi de olsa ortada bir başarı ve emek varsa buna kin güdecek bir insan değilim. Sanki sadece Enes copy paste içerik üretiyor gibi bir algı var ama Reynmen'den, Alper Rende'ye kadar neredeyse 100 bin ~ 10 milyon abone arası "eğlence" kanallarının %100'ü aynı içerikleri üretiyor. Ayrıca bu elemanın en büyük vukuatı amca videosu galiba, onun dışında bi yanlışını hatırlamıyorum. Kıskançlığa gerek yok o yüzden, arkadaşı sevmiyorsanız YouTube'da herhangi bir videosunun yanında çıkan üç noktaya tıklayıp bir daha bu kanalı önerme diyorsunuz daha sittin sene videoları çıkmıyor karşınıza. Ayrıca bilmiyorum farkında mısınız ama kendisi 21 yaşında. Her insan hata yapabilir, yanlış kararlar alabilir.

Mike Mizanin

where is my mind?
20 Nis 2013
29,652
491
Habere ayrı, konunu altındaki yorumlara ayrı çıldırdım. assdfksdflsadaska Adam beddua etmiş lan çıldırıyorum. asdkasdkasdşsa

Westron

Rated Superstar Edge
8 Kas 2019
6,197
101
23
Muğla/Bodrum
Edge
Bir an clickbait falan sandım ama cidden yasaklanmış, çok iyi olmuş! Para kıracam diye dansözlük yapmadığı kaldı, sonuna kadar kararın arkasındayım!

Dovahkiin

AleminHızlıDelikanlısı
14 Kas 2016
7,642
120
19
Sünnetten
AJ Styles
Böyle bir saçmalık neden oldu ? Yorumlara da bakıyorum herkes "şükürler olsun" gibi saçma salak şeyler yazmış, tarzını beğenmediğiniz insanların batışını izlemek bu kadar eğlenceli mi lan ? Sizin de açlıktan can çekişmeniz dileğiyle o zaman.
Sen adamını bulmuşsun kanka.