Untitled Document

Erkekler Royal Rumble Favoriniz Kim?

Favoriniz Kim?


  • Kullanılan toplam oy
    8

Tolgamer

I'M PERFECTION

Tolgamer

I'M PERFECTION
16 Nis 2021
1,941
39
İstanbul/Ümraniye
Dolph Ziggler
-
Forumda çok büyük bir tartışma konusu gibi, herkesin farklı farklı fikirleri var. Peki sizin Royal Rumble favoriniz kim? Ankete bahis sitelerine göre ilk 4'ü ve diğer kısmını koyucam.​
 

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month
31 Ocak 2021
8,270
858
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Drew sakatlanmasa Drew derdim ama ibre Lesnar'a kaydı bende. Önce kemer kaybedip sonra maça da girebilir. Önce maçı kazanıp kemeriyle önceden yaptığı gibi yine girebilir ve bu sefer kazanabilir.
 

Kjetill

The Star of The Show

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
24,449
327
20
Maxwell Jacob Friedman
Seth Rollins
Erkekler Rumble maçından fena halde rahatsızlık duyuyorum. Benim iki adayım Rollins ile Lashley'i farklı ana kemer maçlarına attılar. Drew sakat ama sakat olmasa bile bu kadar kısa sürede 2 Rumble kazansın istemem. Onlar haricinde en büyük adaylar Reigns ile Lesnar. Evet iki ana kemer şampiyonu Rumble'ın 5 büyük favorilerinden. Umarım AEW'dan biri gelip kazanır xd.
 

AKV

AKV

20 Tem 2016
7,103
331
25
İstanbul
Seth Rollins
-
Son gelişmeler bas bas ''bu sene alışılmışın dışında bir sonuç izleyeceksiniz'' diye bağırıyor. Eğer Drew McIntyre gerçekten sakatlığı sebebiyle maçta bulunmayacaksa benim Rumble maçı için iki favorim Brock Lesnar ve Roman Reigns. Daha önce hiç bir Rumble tahmininde ana kemer şampiyonunun ismini vermemiştim. Bu sene işler o kadar karışık görünüyor ki iki şampiyonu birden tahminime ekledim.
 
Üst