Untitled Document

Fareler Aras Kargo'daki Kolileri Yedi

Westron

Rated Superstar Edge

Westron

Rated Superstar Edge
8 Kas 2019
6,277
123
23
Muğla/Bodrum
Edge
QbXJev.jpg

SKANDAL OLAY
İzmitli Cansu Sağlam bugün şok bir olayla karşılaştı. 17 Nisan’da Aras Kargo Kocaeli Kurumsal Şubesine gelen gıda kolisinin kendisine teslim edilmemesi üzerine şubeye giden Cansu Sağlam gördükleri karşısında neye uğradığını şaşırdı. Çünkü Cansu Sağlam’ın kolisini fareler kemirmişti. Başından geçen bu skandal olayı anlatan Cansu Sağlam şu ifadeleri kullandı:

KARGO ADIMA GELMİŞTİ
“Aras Kargoda Cansu Sağlam adına 16 Nisan’da gıda paketi gönderildi. Paket 17 Nisan tarihinde Kocaeli Kurumsal Şubesine geldi. Ancak aradan geçen 4 günde bana bir teslimat yapılmadı. Bunun üzerine ben de bugün kargo şubesine gittim. Fakat gördüğüm manzara karşısında neye uğradığımı şaşırdım.

FARELER KEMİRDİ DEDİLER
Kargoyu bugün almaya gittiğimde paketi farelerin kemirdiği bilgisine ulaştım. Tarafıma 17 Nisan cuma günü teslim edilmesi gereken ve özellikle gıda paketi olduğu belirtilen kargonun teslim edilmesi için 3-4 gün uğraşmama rağmen teslim edilmedi paketi almaya gittiğimde teslim edemeyeceğini depoda farelerin yediği bilgisi verildi.

GENEL MÜDÜRLÜĞE DE GÖNDERDİM
Çağrı merkezi ve şube çalışanları sorunu çözmek için herhangi bir işlem gerçekleştirmedi Konuyla ilgili şikayetimi ayrıca genel müdürlüğü de fotoğraflarıyla gönderdim. Böyle sorumsuzluk olmaz.”

Kaynak

Paranoyak

UFC

Paranoyak

UFC
29 Eki 2012
19,398
641
27
AJ Styles
Şaka gibi bir olay. Fare fındıkla beraber şehir dışından gelmiştir diye açıklama yapar kargo. :D