Untitled Document

Fenerbahçe'ye Arap Teknik Direktör

BeastIncarnate

Alpha Male of Our Species

BeastIncarnate

Alpha Male of Our Species
3 Mar 2015
3,333
870
24
Suplex City
Brock Lesnar
Puahahahha. Aşağıya 2 hafta önce attığım mesajı bırakıyorum. Sekme payı yok.

Ahdhdhjdjdjd arkadaşlar kulüp başkanı Ali Koç. Kendinize gelin artık. 4 yıldır aynı masallar. 2 hafta sonra hoş geldin İsmail Kartal bebek.

Hardcore Icon

HELL YEAH!

Hardcore Icon

HELL YEAH!
24 Kas 2011
5,640
187
Ankara
Stone Cold Steve Austin
Elias
İsmail Kartal bizdeyken özverili bir çalışma ortaya koymuşsa da bir çok futbolcumuzun da ahını almıştı. Çalıştığı menajerler de kulübün içini boşaltmakta beis görmemişlerdi. Yine de görev aldığı dönemde oldukça başarılı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ondan sonra takım hep kötüye gitti. Fenerbahçe yi sevdiğini biliyoruz, takımı ilk üçte tutabilir gibime geliyor. Geçiş dönemi için fena tercih değil. Belki konferans ligi mucizesi bile yaratabilir.

demonking19

#ThankYouTaker

demonking19

#ThankYouTaker
30 Ocak 2017
14,691
171
Aydın
Undertaker
-
İsmail hocanın gelmesine sevindim. En azından takımın başında bir hoca olacak. Diğer bir yandan ise Yılmaz Vural uzun zamandır kendini yırtıyordu. Onu da takımın başına getirebilirdik.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
8,116
1,318
-
Zaten durum belliydi. Hangi isim yapmış hoca ligde puan tablosuna baksa bu takımı şampiyon yapamam Trabzonspor garantilemiş niyetinde kimse gelmezdi. Yılmaz Vural hocam gerçi antrenör olsa şampiyon yaparım diyordu ki, yapar da... Neyse şu dönemde şu kulübün enkazını kaldırabilecek isim o kulüpten gelme Fenerbahçe'nin çocuğu İsmail hoca gerçekten çok yerinde isim. Ali Koç hocayı rahat bırakırsa takımı üst sıralara taşıyabilir hocam.

AKV

AKV

20 Tem 2016
7,103
331
25
İstanbul
Seth Rollins
-
Aziz döneminde Kartal’dan sonra Vitor gelmiş. Şimdi Vitor’dan sonra Kartal geliyor. Ali Koç stratejik hamleleriyle Aziz’in tersini yapıyor. Bir sonraki hamlenin önce Cocu sonra Aykut Kocaman olmasını bekliyorum. Adcocaat dedeye de teklif gitmiştir kesin. Bu arada İsmail Kartal ligi ikinci bitirebilir.

The Peep's

Captain

The Peep's

Captain
29 Haz 2010
42,494
955
Alanya
Christian
Aziz döneminde Kartal’dan sonra Vitor gelmiş. Şimdi Vitor’dan sonra Kartal geliyor. Ali Koç stratejik hamleleriyle Aziz’in tersini yapıyor. Bir sonraki hamlenin önce Cocu sonra Aykut Kocaman olmasını bekliyorum. Adcocaat dedeye de teklif gitmiştir kesin. Bu arada İsmail Kartal ligi ikinci bitirebilir.
Allah affetsin fena patladım. :D

• Beğen
Tepkiler: AKV