Final Battle 2022: FTR vs. The Briscoes Maç İncelemesi

The Insane Icon

𝙫𝙚𝙞𝙡 𝙤𝙛 𝙛𝙞𝙧𝙚
Katılım
20 Eyl 2020
Konular
7,876
Mesajlar
36,452
Tepkime puanı
5,588
Puanları
890
Sting
John Cena
aumy1sw.png


Ring of Honor World Tag Team Championship

FTR (Dax Harwood & Cash Wheeler) (c) VS. The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe)


Hakem herkese tasmayı bağlıyor ve maç başlıyor! Briscoes ve FTR zincirleri çekiyorlar. İlk atak Jay ve Mark'dan. Jay ve Dax yerde yumruklaşıyorlar. Cash ve Mark da öyle. Jay ve Dax ring dışında. Sonradan da Cash ve Mark da öyle. Mark apronda ve yumrukla Cash'i yere seriyor. Sonra atlıyor ama Cash zincirle onun karnına vuruyor. Mark yerde. Jau de Dax karşısında üstün. Onun kafasını merdivenlere vuruyor. Cash Mark'ı tutuyor ve bariyerlere göndermek istiyor ama reverse geliyor ve bariyerlere yapışan Cash Wheeler! Dax de Jay'i ensesinden tutup çelik merdivenlere gönderiyor. Sonra bir sandalye alıyor ve Jay'in suratına fırlatıyor. Ardından bariyerlerden atlayıp seyircilerin arasına geçiyorlar. Cash, zincirle Mark'ı boğuyor. Sonra bariyerlere fırlatıyor. Dax Harwood vs Jay Briscoe kavgası seyircilerin arasında ve merdivenlerden çıka çıka devam ediyorlar. Jay Briscoe'nun suratına bir bardaktaki içeceği fırlatıyor Dax Harwood. Cash ve Mark kavgası da giriş stageine taşıyor. Cash biraz daha üstün durumda. Onu emekler pozisyonuna getirip boğmak istiyor ama Mark kurtuluyor ve iki yumruk ve bir diz darbesiyle stageden yere düşürüyor ve sonrasında Cash Wheeler'ın üzerine Running Somersault ile uçuyor.

Sonra kalkmadan zincirle boğuyor biraz Cash'i. Jay ve Dax de ring kenarına kadar gelmiş. Jay Briscoe yumrukluyor Dax'i ve sonrasında tekme. Dax Harwood ringe giriyor. Cash Wheeler ve Mark Briscoe da yumruklaşıyorlar. Jay ringe giriyor ve Dax'e koşuyor ama Dax sıyrılıyor ve Back Suplex, sonrasında da düz Suplex vuruyor Jay Briscoe'ya. Cash ve Mark kavgası ring köşesindeki demirli köşede devam ediyor. Mark Briscoe kanamış bu arada. Cash demirlere zinciri dolayıp boğuyor Mark'ı. Ama uzun sürmüyor bu. Dax de Jay'i yakalayıp boynunu iplere koymuş ve arkasından zinciri gözlerine dolamış durumda. Mark ringe giriyor ve Dax'i etkisiz hale getiriyor. Ardından onu kollarından tutuyor ve Jay kendine gelip yumruklamaya başlıyor Dax Harwood'u. Jay zinciri eline dolayıp yumruk yapıyor ve zincirli yumrukla Dax'in kafasına ardı ardına vuruyor. Mark dışarı çıkıyor ve Cash Wheeler'ı tutup çelik merdivenlere yolluyor. Jay de Dax'in arkasına geçip zinciri boynuna dolayıp bir kaç saniye boğuyor. Sonra bırakıyor. Seyirciden Briscoes'a destek var. Jay Briscoe yerdeki sandalyeyi ringin köşesinde iki ipin arasına sıkıştırıyor. Dax kalkıyor ve onu karşı çapraz köşede yumruklamaya başlıyor ardı ardına. Dax yerde. Cash dışarda kalkmış ve toparlanma peşinde. Jay Dax'i kaldırıyor ve sandalyeye göndermek istiyor ama Dax Harwood zincirle onu kendine çekip onu ensesinden tutup köşeye sandalyeye yolluyor! Cash Wheeler da Mark'ı zincirle kendine çekmekte. FTR kendine geldi! Cash Mark'ın suratına art arda yumruklar gönderiyor ve ringe giriyor. Dax de onu arkasından tutuyor ve Cash zincirle Mark Briscoe'nun göğsüne ve sırtına vuruyor. Eline doluyor zinciri ve kafasına bir yumruk vuruyor. Dax de dışarda Jay'i zincirle kendine çekince Jay Briscoe'nun sol kolu demir direğe çarpıyor. Dax Harwood Mark Briscoe'yu omzuna alıyor. Cash Wheeler köşeye çıkıyor ve eline doluyor zinciri. Ardından uçuyor ve Mark'ın kafasına yumruğu koyuyor. Tuşa gidiyor ama Mark atıyor. Jay de o sırada ringe girmek istiyor ama Dax Harwood onu engelliyor. İkili Briscoe'ları boğuyor 3-5 saniyeliğine. Ardından kaldırıyorlar. Mark'ı kaldırıyor Cash. Onun boynuna zinciri doluyor ve Gory Bomb pozisyonuna getiriyor. Dax de Jay'i köşede hırpalıyor. Köşedeki yastıklara zinciri dolayıp Jay'in suratını vuruyor. Mark da boğulmakta. O sırada Dax zinciri alıyor ve Mark Briscoe'nun karnına vuruyor. Mark'ı ring dışına yollayacakken Cash, zinciri iplere doluyor ve Mark Briscoe iplerden aşağı adeta sallandırılıyor. Dax Jay'i kaldırıp Irish Whip deniyor ama iplere gönderilen kendisi oluyor. İplere giderken Mark'ın asılı olduğu zincirlere çarpıyor kafasına. Jay Briscoe'dan Cash Wheeler'a seri yumruklar. Ardından tutuyor onu ve zinciri boynuna doluyor. Bir yumruk ve Cash yerde.

Jay Briscoe'nun suratı kıpkırmızı. Mark Briscoe köşeye çıkıyor. Jay Cash'i kaldırıyor ve Neckbreaker. Cash yerde. Mark taunt atıyor ve zinciri dirseğine doluyor. Sonrasında Froggy Bow! Ardından tuş deniyor ama Cash Wheeler son anda atıyor. Cash kalkıyor ve kalkmaya çalışan Dax'e tekme atıyor. Mark, Cash'i dışarı yolluyor. Jay Dax'i köşede pataklıyor. Mark ringin altından sandalyeler çıkarıyor 4-5 tane. Jay'den bir Uppercut Dax'e. Bir yumruk daha ama Dax birden gaza geliyor ve onu tutup köşeye yaslıyor ve seri yumruklar demiyor. Mark Briscoe spiker masasını söküyor ve ringin altından bir masa çıkarıyor. Cash ise kalkmış durumda. Onu yakalıyor. Suplex denemesi ama birbirlerine direniyor ikili. Mücadeleyi kazanan Mark Briscoe! Cash Wheeler Suplexleniyor. Jay ise bir başka köşede Headbutt vuruyor Dax Harwood'a. Sonra onu bacaklarından tutup kaldırıyor ve köşeye oturtturuyor. Sonra kendisi de yumruk vura vura çıkıyor. Dax Harwood direniyor ve sonunda başarılı oluyor ve Jay Briscoe ringde yerde. Dax zinciri başına doluyor ve sonra ayağa kalkıp Diving Headbutt vuruyor Jay'in boynuna doğru. Hakem ikiliyi kontrol ediyor. Mark ve Cash ring dışında yerde ve bitkin. Dax Harwood kalkıyor. Elini yumruk yapıp zinciri doluyor. Sonra Jay'in kafasına defalarca vuruyor. Hakem araya girmek istiyor ama Dax ona da dayılanıyor. Son kez vurmak istiyor ama Jay tutup hakemi önüne geçiriyor ve son zincirli yumruk hakeme geliyor. Hakemin alnı da ciddi manada kanamış durumda!!! Başka bir hakem onu kontrol ediyor. Dax ise suçululuk hissetmiş gibi ama Jay'e geri dönüyor. Ring kenarı görevlileri hakeme ilkyardımı uyguluyor. Jay kalkıyor ve yumruklar yiyor Dax'den, ama kendine geliyor Jay Briscoe ve çok ama çok ani yumruklarla Dax Harwood'u sersemletiyor. Sonrasında iplerden sekip bir Big Boot vuruyor, bunu da bir Back Suplex izliyor. Mark ve Cash kavgası aprona taşıyor. Apronda yumruklaşıyorlar ikili. Son yumruktan sıyrılan Cash Wheeler rakibine Belly to Back Suplex vuruyor. Ardından masaya yatırıyor onu. Ardından aprona çıkıyor ve sonra köşeye. Mark'ın sol üst çaprazındaki köşeye çıkarken Mark adeta diriliyor ve kalkıp onu yumruklarla yerde bırakıyor ve ringe giriyor. Sonra boynundaki zinciri kendine çekiyor ve dışardaki Cash Wheeler'ı kaldırıyor ve gerilip Dropkick vuruyor. Sonra Cash'i masaya yatırıyor ve aynı köşeye çıkıyor. Jay de ringin içindeki Dax'i kaldırıp omzuna almış durumda. Mark ona dönüyor ama Cash de diriliyor adeta ve kalkıp aprona çıkıyor ve boynundaki zincirden asılıp Mark Briscoe'yu yerdeki sandalyelerin üstüne yolluyor. Dax de Jay'in omzundan kurtulmuş ve olan biteni izliyor. Jay yerde. Dönüyor ve onu kaldırıyor Dax Harwood. Bir Powerbomb denemesi ama Jay hızlı bir şekilde sıyrılıyor ve J-DRILLER! TUŞ DENEMESİ, 1---2--- 2.99! ŞAKA DEĞİL GERÇEKTEN DE 2.99!!

Dax Harwood inanılmaz şekilde atıyor. İkili kalkıp toparlanmaya çalışıyor. Jay ilk kalkan oluyor ve köşedeki yerdeki sandalyeyi kapıyor ve kalkmaya çalışan Dax'in sırtına geçiriyor. Sonra tekrar! Dax Harwood büyük acı çekiyor. Cash Wheeler da yuvarlana yuvarlana ringe girmiş durumda ama tabii ki yerde. Jay, Dax'i kaldırıyor ve yerdeki sandalyenin üstünde. J-Driller denemesi ama Dax'i kaldıramıyor. Dax Harwood toparlanıyor ve onun bacak arasına sert bir tekme geçiriyor. Ardından onu sandalyenin üzerine Piledriverlıyor. 1---2--- JAY BRISCOE DA 2.99!! Seyircilerden "This is Awesome" chanti. Dax kalkıyor. Cash de ring dışına yuvarlanıp inmiş durumda. Dax yerdeki sandalyeyi kapıp eline alıyor. Cash Wheeler da dışardaki 4-5 sandalyenin hepsini ringe atıyor ve Dax Harwood'a "Bitir işini" diye bağırıyor. Dax sandalyeleri bir araya topluyor. Jay Briscoe'yu kaldırıp köşeye oturtuyor ve sonra göğsüne üst üste 3 Knife Edge Chop. Sonra kendisi de iplerin üzerine çıkıyor ve Jay Briscoe'yu kaldırmak istiyor ama Jay Briscoe direniyor ve onun bacaklarının arasından zemine iniyor. Sonra sert ve hızlı bir şekilde zinciri havaya savuruyor ve Dax devre dışı. Cash aprona çıkıyor ve müdahale etmek istiyor ama bir Jay Briscoe yumruğu ile devre dışı kalıyor. Jay Briscoe köşeye çıkıp Dax'i tutuyor ve SUPERPLEX!!! O kadar yorgun ki tuşa gidemiyor. Cash ringe girip Dax'e yardımcı olmak istiyor ama Mark Briscoe zincirden asılıyor. Cash onu da bir tekmeyle devre dışı bırakırken Jay Briscoe da ringde tuşa gidiyor ama Dax Harwood yine sonlarda atıyor. Cash Wheeler tekrar ringe girmek isterken Mark Briscoe tekrar zincirden asılıyor. JAY BRISCOE DA ZİNCİRİ DAX HARWOOD'UN AĞZINA DOLUYOR. CASH WHEELER ELİNİ UZATIYOR AMA ULAŞAMIYOR PARTNERİNE. DAX HARWOOD DAYANAMIYOR VE SONUNDA PES EDİYOR! ARTIK - YENİ- BİR- ROH WORLD TAG TEAM ŞAMPİYONLARIMIZ VAR!

Kazanan ve yeni Ring of Honor World Tag Team Champions: The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe)​
 

The MANIAC

The Good Guy
Top Poster Of Month
Katılım
5 Ağu 2022
Konular
248
Mesajlar
5,806
Tepkime puanı
1,454
Puanları
385
Yaş
15
Konum
Elazığ
Bobby Lashley
-
Güzel inceleme.Tebrikler doğrusu.
 
Üst