Final Battle Spoiler | I Quit Maçı

Lunatic Phenomenal

aşktan sabıkalı
Konular
1,580
Shawn Michaels
-
[ame]https://twitter.com/totaldivaseps/status/1073779144046063618[/ame]

Vallahi ne oldu ne bitti anlamadık pek ama Ray, Daniels'ın emeklilik anını ''anın ona ait olmadığını'' söyleyerek çalıyor ve Flip Gordon vs Bully Ray - I Quit maçı, Ray'in ani meydan okuması üzerine tam şimdi başlıyor.

Bully Ray vs Flip Gordon - I Quit Maçı

Gordon hem çok hızlı hem çok güzel giriyor ve maça da çok hızlı başlıyor. RVD gibi rakibinin suratındaki sandalyeye falan Jumping Kick atıyor ama Ray de onun kafasına çöp kutusu atıyor. Gordon yine kalkıp masa falan kuruyor ama Ray onu yine indirip bu sefer Bobby Cruise'a, hakeme falan sataşıyor ve Gordon yine diriliyor ama Ray onu bu sefer Back Body Drop ile atıyor ve Ray onun karısını alıp masaya gömmeye çalışıyor ama Cruise, Ray'i engelliyor ve fırsattan istifade Gordon, Ray'i ringe getirip dövüyor, kendoya bağlanmış Amerikan bayrağı ile pes ettirmeye çalışıyor ve masaya da gömecek ama SILAS YOUNG!! Geliyor ve Ray'a yardım ediyor. Gordon'u dövürüp masayı yakmaya hazırlanıyorlar ama spiker masasının oradan COLT CABANA GELİP İKİSİNİ DE DÖVÜYOR AMA SILAS'TAN LOW BLOW. Cabana da gitti. Şimdi Ray, Gordon'u masaya gömecek ve Silas da yakacak AMA IŞIKLAR GİDİYOR. IŞIKLAR GİTTİ. VE............... SANDMAN........................ ECW ECW ECW!!!!!!!!! SANDMAN İLE GORDON ORTAKLAŞA DAYAĞI ÇEKİYOR VE GORDON, RAY'İ İKİLİ KENDO İLE VURA VURA PES ETTİRİYOR!! RAY FEUDU KAYBEDEN İSİM OLUYOR.

[ame]https://twitter.com/totaldivaseps/status/1073782504178548736[/ame]

DoctorMK

Banned
Konular
3,740
Dalton Castle
Ring of Honor izlemeye başladığımdan beri seyrettiğim en garip şeydi ama aynı zamanda çok güzeldi. Bully Ray kadar şerefsiz tanımına uyan başka bir güreşçi görmedim şu ana kadar, adam heel heat almak için her şeyi yaptı, daha üst bir seviye olamaz. Flip de vatanseverlikten girip güzel pop aldı ve bu maçtan sonra durdurulamaz yükselişi başlayacaktır onun da. Sandman'in, Cabana'nın, Young'ın karışmaları; ROH'in ihtiyarlarının Bully'ye baş kaldırması falan muhteşemdi. Sandman'in yerine PCO'yu beklemiştim ama Sandman'in gelişi de isabetli daha önce yaşananlardan dolayı.

MG42

slim
Konular
1,484
Brodie Lee
Ana kemerden sonra en uzun soluklu feuddu bu Final Battle'ın. Onun için çok kişi içinde bulundu. Bunların hepsine maçta yer vermeleri, bu abuk feudun (her ne kadar son bir ay güzelleşse de) bitmesi için en iyi seçenekti bence. Yenge falan bile karıştı bayağı AE Raw'ı maçları gibi oldu bir ara.d Bir diğer husus Daniels'ın Silkin'i kurtarması. Acaba kontrat verirler bundan bilmiyorum hakeza BTE'de Daniels ayrı takılmaya da başlamıştı. Altından bir şey çıkabilir, bakalım.

Bu arada Sinclair Broadcasting'in ABD milliyetçiliği ve Cumhuriyetçi zırvaları bir kez daha gözler önüne serildi bu maçta. Kınıyorum.