Final Battle Spoiler | Puanınız?

Puanınız?

• Kullanılan toplam oy
    7

Lunatic Phenomenal

aşktan sabıkalı
Konular
1,580
Shawn Michaels
-
[ame]https://twitter.com/totaldivaseps/status/1073745945764990982[/ame]

ROH: Final Battle 2018'e puanınız?​

DoctorMK

Banned
Konular
3,740
Dalton Castle
Ana kemer maçında çok büyük birkaç saçmalık vardı. Kadınlar maçı kötüydü. Isom vs. King'i değerlendirme dışında tutuyorum çünkü şova ait bile sayılmazdı maç. En büyük eksi ise Christopher Daniels'a yapılanlar. Umarım buradan emekliliği iptal edecek bir durum çıkar yoksa gerçekten üzüleceğim. Ben 8,5'ten 9 veriyorum. Daniels olayı mantıklı bir şekilde çözülmezse 7 bile verilir.

Lunatic Phenomenal

aşktan sabıkalı
Konular
1,580
Shawn Michaels
-
Final Battle 2016 ile beraber en beğendiğim Final Battle olabilir. ROHWC hariç her şey çok iyiydi. I Quit maçı biraz absürt olmasına rağmen o da ECW stili eğlendirdi beni. Aslında ROH TTC de 1 yıldır aynı takımlar arasında dolaşıyor ve maç cidden öbür Ladder War'lara göre içi daha boştu ama o kadar OMG anı varken puan da kırmam. Ben de Doc gibi 8.5'tan 9 veriyorum.

Bu arada ROH TV maçı beklentimi çok çok aştı bee.

World Class Maniac

Kayıtlı Üye
Konular
2,525
Mick Foley
Şöyle diyeyim, ne kadar güzel ve epik an varsa, o kadar da saçma ve ??? tadında anlar vardı. Tek tek açıklamayı istiyorum ama yorgunluğum buna engel oluyor. Kısacası, zevk alırken bu yer yer baltalanınca şov sonunda pek tatmin olamadım. Sonuçlar beklediğim ve istediğim gibiydi. Seyirci geçen seneye göre çooook iyiydi, bu sefer üzmedi Hammerstein Ballroom. Elle tutulur hikayeler olsa da sadece tek bir maçın hikayesinin Final Battle seviyesinde olduğu düşünülünce yine arada kalıyorum. Şovdan gerçekten zevk aldım, ama kusura bakmayın, 6'dan fazlasını vermek içimden gelmiyor.

Genji

Tiger Driver
Konular
6
Tomohiro Ishii
Canlı kalamadım şova çok uyku bastırdı, şimdi izledim. Genel olarak güzel bir şov oldu ama World Class Maniac'ın dediği gibi çok saçma anlar da vardı. ZSJ vs. Gresham maçını özellikle sevdim, I Quit maçı ortalama geçti benim için diğerleri ise güzeldi ama sanki bir şeyler eksikti ve çok düzdü. 7'den fazla vermek nedense benim de içimden gelmiyor.

MG42

slim
Konular
1,484
Brodie Lee
8.5 bu şovun hakkı. Doğru hamleler, doğru sonuçlar çok iyi maçlar vardı. Ayrıca maç sıralaması da çok yerindeydi. 1.5 puan ise ana kemer maçının rezilliğinden ve sonuçların hepsinin tahmin edilebilir olmasından kırıyorum.

Abhaz

Hank Moody
Konular
102
Kenny Omega
Çok kötü bir etkinlik oldu. Bi Zack güzel performans gösterdi.