Finn Balor Creative Control Yetkisini Arttırmak İstiyor

No Way

Kayıtlı Üye
Konular
3,662
No Way Jose
No Way Jose
2021'de Roman Reigns'e kaybettiği Extreme Rules'tan bu yana Finn Balor'un Demon karakterini canlandırmadı.

Balor'un yakın gelecekte karakteri kullanma planı olmadığı için daha da uzun süre bekleyecekler ancak onu geri getirdiğinde, üzerinde daha güçlü bir kontrol istiyormuş.

"Karakter üzerinde daha yaratıcı olmak için yetki istiyorum. Sonuçta bu karakter bebek bakıcılığı işine benzemiyor. Açıkçası bu benim yarattığı bir şey ve mükemmeliyetçi biri olarak, bunun üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorum. Ancak WWE gibi bir şirkette çalışırken sınırlamaları anlıyorum."

finn-balor-the-demon.jpg

kaynak

Gentleman Villain

big daddy cool
Konular
2,795
William Regal
-
Levesque'in söylendiği gibi bu karakter için daha büyük planları varsa karakterin yaratıcısına da danışması en azından Vince McMahon'ın danışma ihtimalinden çok daha fazla. Creative control dediğimiz zaman çok ekstrem yerlere gideriz ama fikir alışverişi olarak kalırsa şirketin ve Balor'ın yararına olur bence.

Mexes

Rated R Superstar
Konular
138
Edge
-
Konular
199
Hiroshi Tanahashi
-
Vallaha Finn kazansa daha iyi olur çünkü Edge döndüğünden beri Reigns hariç her feudu kazandı. Başka bir isim olsa çok eleştiriliyordu.
Finn kazansada olur ama ben Edge kazansın isterim ya şu an Edge'in WWE'de olması bile çok değerli benim gözümde.

Konular
199
Hiroshi Tanahashi
-
Hocam Edge yakında emekli olur zaten yatarsa Finn Balor'un karaktere katkısı olur.
Objektif bakmak gerekirse Finn Balor'un kazanması daha mantıklı oluyor ama bir yandan da Edge'in son bir defa ana kemer kazanacağını düşünüyorum.

Mexes

Rated R Superstar
Konular
138
Edge
-
Objektif bakmak gerekirse Finn Balor'un kazanması daha mantıklı oluyor ama bir yandan da Edge'in son bir defa ana kemer kazanacağını düşünüyorum.
Hocam tamam da kimden alacak kemeri? Reigns kaybederse ya Drew'e ya Cody'e kaybeder. Bu ikiside face bildiğin üzere. Edge yeni face turn yaptı tekrar heel turn yapması imkansız.

Konular
199
Hiroshi Tanahashi
-
Hocam tamam da kimden alacak kemeri? Reigns kaybederse ya Drew'e ya Cody'e kaybeder. Bu ikiside face bildiğin üzere. Edge yeni face turn yaptı tekrar heel turn yapması imkansız.
Hocam Drew uzun zamandır face kemeri Roman'dan alırsa belki heel turn yapar. Zaten dediğim gibi Edge'in ana kemer alacağını ben düşünüyorum sen farklı düşünebilirsin. Bence emekli olmadan önce son bir kez ana kemer verirler ne de olsa bir çok kişiyi güreş izlemeye geri döndürdü Edge'in return'ü.