Untitled Document

Finn Balor Creative Control Yetkisini Arttırmak İstiyor

No Way

Alt Süper Moderatör

No Way

Alt Süper Moderatör
16 May 2018
10,387
841
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
2021'de Roman Reigns'e kaybettiği Extreme Rules'tan bu yana Finn Balor'un Demon karakterini canlandırmadı.

Balor'un yakın gelecekte karakteri kullanma planı olmadığı için daha da uzun süre bekleyecekler ancak onu geri getirdiğinde, üzerinde daha güçlü bir kontrol istiyormuş.

"Karakter üzerinde daha yaratıcı olmak için yetki istiyorum. Sonuçta bu karakter bebek bakıcılığı işine benzemiyor. Açıkçası bu benim yarattığı bir şey ve mükemmeliyetçi biri olarak, bunun üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorum. Ancak WWE gibi bir şirkette çalışırken sınırlamaları anlıyorum."

finn-balor-the-demon.jpg

kaynak

Gentleman Villain

nick diaz army

Gentleman Villain

nick diaz army
12 Ağu 2014
13,499
363
Parts Unknown
William Regal
-
Levesque'in söylendiği gibi bu karakter için daha büyük planları varsa karakterin yaratıcısına da danışması en azından Vince McMahon'ın danışma ihtimalinden çok daha fazla. Creative control dediğimiz zaman çok ekstrem yerlere gideriz ama fikir alışverişi olarak kalırsa şirketin ve Balor'ın yararına olur bence.

10 Haz 2022
1,152
611
Seth Rollins
Baron Corbin
Hocam tamam da kimden alacak kemeri? Reigns kaybederse ya Drew'e ya Cody'e kaybeder. Bu ikiside face bildiğin üzere. Edge yeni face turn yaptı tekrar heel turn yapması imkansız.
Hocam Drew uzun zamandır face kemeri Roman'dan alırsa belki heel turn yapar. Zaten dediğim gibi Edge'in ana kemer alacağını ben düşünüyorum sen farklı düşünebilirsin. Bence emekli olmadan önce son bir kez ana kemer verirler ne de olsa bir çok kişiyi güreş izlemeye geri döndürdü Edge'in return'ü.