FL Spoiler| Triple Threat Match!

Straight Edge Superstar

hepinizi severim
17 Ara 2013
5,249
62
Bursa,Osmangazi
Nigel McGuinness
Allah belanızı versin.Bu kadar diyorum sadece.Reigns'in kazanacağı belliydi,ama bari maçı güzel book'la be adam.Sadece 1 finisher ile kaybedilecek bir maç değil'di kesinlikle.Keşke Wyatt'lar falan Lesnar'a saldırsaydı.

Orton Strike

AWESOME
9 Mar 2012
11,856
121
-
Yazıklar olsun, WM'yi izlemeyeceğim kesinleşti. Bunun WM'de ana kemer alıp pyroları patlatacak olmasına dayanamam. Cena vs Rock WM 29'dan sonra tarihte sonucu en belli 2. ME bizi bekliyor. WM 29'u da izlememiştim, bunu da izlemeyeceğim. Tam bir düş kırıklığı, herşeye rağmen belki süpriz olur ve Ambrose alır diyordum.

SMK ErDiBiase

Sosyal Medya Kulübü
24 Ağu 2011
17,039
372
25
Eskişehir
Hiromu Takahashi
Lucky Kid
Maçı izlemedim ama söylemek istediklerim var. Neden Reigns? Neden vazgeçemiyorsunuz bu adamdan? Tamam, çok kötü olduğunu filan düşünmüyorum ama olmuyor işte. Adam gibi yazamıyorsunuz adam için. O da daha bu durumu daha iyi hale getirebilecek durumda değil. Yapmayın işte, etmeyin. Dean'in performansına şu şova kadar bir bakın. Gerçekten ayıp ya. Hadi biz internetten kaçak maçak izliyoruz. Oraya gelen taraftarına ayıp lan. Belli ki istemiyoruz işte. Dean'in aldığı tepkiye bir bak be kardeşim. Neymiş bu Reigns aşkı. Wrestlemania'da Triple H'in kazanması dileğiyle. İyi günler.

MG42

slim
28 Tem 2015
18,914
245
26
Bronx, NY
Brodie Lee
Ya ne bekliyordunuz ki gençler?:D Reigns'in kazanacağı aşikârdı. WWE bizi şaşırtmadı diyorsunuz ama Wyattgil saldırmadı bu da bir nevi sürprizdir.:rollins
Maça geldiğimizde hakikaten sonuç olarak tatmin etmese de bence izlemesi hoş bir maçtı. This is Awesome'ı haketti performans bakımından. Ama sonu aşırı derece anlamsız. Lesnar sandalye darbeleriyle yuvarlanırken Reigns'in Spear'ı........... Hep o üzerindeki zırhtan bunlar.

CM Jericho

blissful
16 Şub 2013
41,481
694
-
Alexa Bliss
Maçın ring içi hakkında da yorumumuzu bırakalım.

Lesnar'ın çok harcandığını düşünüyorum maçta, tamam başlarda atakta bulundu ama maçın yarısından fazlasında spikerlerin ayakları altındaydı. Ambrose'un aldığı cheer harikaydı. Maçın sonu çok kötüydü, şu bitişleri yaptıktan sonra Reigns neden boo aldı demesinler. Bu akşam aldığının iki katını da alabilirdi.

dwayde

Brock Lesnar fanıyım
15 Ara 2010
25,179
876
Randy Orton
"Lesnar iki sandalye darbesine gitti" diyen elemanlar spiker masalarını Salih Dursun misali mi kaldırıp gösterelim?