Football Manager 2022 l Tartışma Konusu

Viva ElPatron

over as f*ck

Viva ElPatron

over as f*ck
28 Ara 2014
2,687
44
İzmir
Direk olarak örnek vererek söyleyeyim,3.sezonumda Napoli'de ki Fabian'a 90 milyon, Cristian Romero ya 85 milyon fiyat çektiler. Fm 21 de falan bu tip oyuncular genelde 50-60 a bitiyordu çok şişik geldi bu serideki fiyatlandırmalar.
Piyasanın durumuna, oyuncunun formuna göre değişiyor. 150 yetenek seviyesine daha ulaşamamış Abdulkadir'i City'e 70milyona satmıştım 21'de. Normal o dediğin fiyatlar.

23 May 2013
11,335
127
Oyunu Game Pass üzerinden oynuyorum, buranın optimizasyonuyla falan mı ilgili yoksa sizde de transfer bütçeleri ve fiyatlandırmada kepazelikler var mı?

Kurulabiliyor, steam'de aldığınla aynı olay tek fark xbox uygulamasından bağlanıyorsun. 2. sorunun kesin cevabı yok tanıtım yayınını da izlemiştim Miles bu konuda birşey belirtmedi yalnızca eşzamanlı olarak game pass'e gelecek dendi o yüzden cevabı zaman gösterecek diyebilirim.
Gamepass'te oyunun kalma garantisini bilsem almak istiyorum üyelik. Başka oyun oynamıyorum bi FM oynuyorum. Kaldırırlar falan çöpe atmayalım 30 lira :D Bide gamepass üzerinden oyun oynamak için internet bağlantısının olması mı gerekiyor?

BeastIncarnate

Alpha Male of Our Species

BeastIncarnate

3 Mar 2015
4,351
3,055
SUPLEX CITY
Brock Lesnar
-
İlginç bir transfer dönemi geçiriyorum. Ferdi Kadıoğlu sözleşme yenilemedi. Sezon sonunda Manchester United yolunu tutacak. Crespo'yu 5.5'e Dinamo Moskova'ya okuttuk. Gustavo'ya ise sürpriz bir talip çıktı. 2.7m Euro'ya Arsenal yolunu tutuyor devre arasında. Ayrıca Sosa ile de yolları ayırdık. Maaş yükümüzü istediğimiz şekilde azalttık. Özil'i de kovabilirsek çok iyi olacak. Ancak sıkıntı şu ki henüz transfer yapamadık, tahta kapanmak üzere. Galatasaray'ın 5 puan önünde lideriz ama transfer yapamazsak sanırım şampiyonluğu kaptıracağız. Hadi şaşırt beni KOÇ.

BeastIncarnate

BeastIncarnate

3 Mar 2015
4,351
3,055
SUPLEX CITY
Brock Lesnar
-
Patrick Berg - €2.300.000 + €962.000 maaş.
Jordan Lukaku - Sezon sonuna kadar kiralık, sözleşmesi de bitiyor ama imzalayacağımı sanmıyorum. Yarım sezon idarelik.
Jaime Seoane - €900.000 + €1.000.000 maaş.

Son gün transferlerimiz. Özellikle Patrick Berg çok şey katacak takıma. Sağ bek alabilseydim süper olacaktı. Artık son saatler. Umarım Mesut'u satabilirim. Norwich 1.7m verdi kabul ettim ama Ali Koç teklifi reddetti. Yalvardım yakardım ama dönüş yapmadı kararından. Bidona 5.3m ödüyoruz.

Edit: Herkese benden lokum. Mesut Özil Norwich'te. Ayrıca son günde Newcastle Altay için 20m teklif etti. Lan dedim bunlarda para var zaten. 40 verirlerse satarım yoksa satmam dedim. Bir baktım 40'ı kabul ettiler ama dalgınlığıma geldi ve transferi iptal ettim. Ağlıyorum şu an.

Son düzenleme: