Forbidden Door Spoiler | IWGP ABD Ağır Siklet Şampiyonluk Maçı

Straight Edge Societh

The Rogue Prince
Konular
3,724
Web sitesi
twitter.com
CM Punk
-
IWGP Amerika Birleşik Devletleri Ağır Siklet Şampiyonluk Maçı
Will Ospreay (c) vs. Orange Cassidy

Maçın sonunda OC, Orange Punch yapmak isterken Ospreay onu yakalayıp önce Diamond Cutter ardından OsCutter vurarak tuşa gitti ama olmadı. Ospreay ardından Hidden Blade yapmak isterken OC kaçtı ve Orange Punch yapmaya çalıştı. Ospreay bunu engelleyip Storm Breaker yapmak isterken OC engelleyip Rana vurarak tuşa gitti ama olmadı. Ospreay tuştan kurtulup Running Lariat vurup ardından Hidden Blade vurup tuşa gitti ama olmadı. Ospreay, OC'ye yerden kaldırıp Storm Breaker vurarak tuşa gitti.

Kazanan ve hâlâ şampiyon: Will Ospreay

FWOYtVPX0AAkkwH

Maçın ardından United Empire yerde yatan OC'ye saldırdı. Roppongi Vice arkadan gelip onlara karşılık verdi ama yeterli olmadı. Bu sırada Katsoyori Shibata gelip ringi temizledi.​

Viva ElPatron

over as f*ck
Konular
135
Ospreay güncel en iyisi olduğunu yine gösterdi ama maç boyu nefes alış verişi sinirimi bozdu. Bir tek bana mı sesi fazla geldi?

The Greatest Man

Balıkları Sever Misin?
Konular
1,460
Tyler Bate
-
Gerçekten güzel maçtı. Orange'da çok iyi iş çıkardı.

Not Your Dope

VIP Üye
Konular
102
Will Ospreay
-
Cassidy'nin iyi performansı, Shibata'nın gelişi ve Ospreay'ın kalitesi... Maç ve sonrası harikaydı.

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Konular
2,626
Mark Henry
Bobby Lashley
Maç çok iyiydi, çok keyifliydi. Cassidy yerine daha iyi bir rakip verilmeliydi demiştim ama sözümü geri alıyorum. Bu ikilinin karşılaşması gayet iyi olmuş.

Zargothrax

#1 asset
Konular
761
Jay White
Jay White
Ya meyve suyu kafana tüküreyim maçı seyircilerin arasından izlemek ne? Shibata detayına bayıldım ama hikaye ne yöne kayacak cidden hiçbir fikrim yok. Bu meyve suyu daha ne kadar şampiyonum ben moruk diye gezecek acaba?