Forum Hakkında Soru, İstek ve Önerileriniz | Kasım 2021

Kaldwin

headbanga
29 Haz 2010
15,775
349
27
İstanbul
Kazuchika Okada
El Phantasmo

VDlXJv.png

Merhaba sevgili GüreşTürkiye üyeleri. GüreşTürkiye forumunun yöneticileri olarak bu konu altından siz değerli üyelerimizin forumumuz hakkındaki soru, istek ve önerilerinizi dinliyoruz. Ayrıca yeni tema için olan hataları değişmesini istediğiniz şeyleri de yazabilirsiniz.

Önemli: Sizlerden ricamız bu konu altından istek, temenni ve dileklerinizi belirtmeniz. Hepinizin de çok iyi bildiği gibi burası birbirinizi şikayet etme ya da kavga ortamı değil. Eğer forumda olmamasını düşündüğünüz bir mesaj varsa cevap vermek ya da buraya mesaj yazmak yerine "
report.gif
" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.

GüreşTürkiye Belediyesi geçtiğimiz aylarda kendi içinde elinden geldiğince çalıştı. Şimdi, söz siz değerli üyelerimizde.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
7,626
656
-
Vallahi görsel görünüm çok hoş daha tamamlanmamış hali olmasına rağmen güzel iş.

Öneri ve isteklerim.

Rep sistemi kalktığında göre yeni döneme girdik her üye 0'dan başlama gibi olasılık var mı? Misal beğeni konu sayıları 0 yapma gibi.

Tam hali değil fakat mobilde tam ekran alamıyorum konular yarım gözüküyor, umarım bu sorun çözülür.

Birde şunu fark ettim ben bu siteyi sık girdiğim yerlere internet tarayımda WWE logosu çıkıyor bunu da demek istedim.

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
7,264
417
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Mobildeki son konular tam ekran olmuyor sıkıntısından haberdar olduğunuzdan onu çözeceğinize eminim. Konular kısmı geldiğinde eski sistem gibi son 30, son 50, son 100 başlıkları görebilmeliyiz.

Avatarlar büyüyebilir, imzadaki 1 resim sınırı da 2'ye çıkarılmalı ki Peeps bundan da haberdar diye biliyorum.

Ayın formda üyeleri kısmını görebilmeliyiz.

Bunlar dışında forum gayet şık ve güzel olmuş tekrar teşekkürler.

Hell's Gate

zitti e buoni
23 Haz 2020
17,427
197
Azerbaycan
Undertaker
Kane
Avatar fotoğrafı kısmı gelmeli bence, profil fotoğrafı ayrı 150x300 avatarlar ayrı olmalı bence. Çünkü arşivlediğim bazı avatarlar bu profil fotoğrafında bulanık gözüküyor.

Tema şu anda mavi ama onu düzenleyebileceğiz sanırım, farklı renkler eklenebilir mesela.

Bu arada yeni foruma özel yeni ranklar da gelsin noluuuur.

Nick6 eklensin.

Tekrardan hayırlı olsun. Aklıma bir şey gelirse yazarım. Aktif olacağım önümüzdeki 5-6 gün.

Bu arada yüklenmeler uzun sürüyor. İnternet de iyiyken.

dogukantevfikmeric

The Antisocial Animal
26 Tem 2016
2,650
55
26
İstanbul, Türkiye
Brock Lesnar
-
Kişisel Detaylar sekmesi altında değişiklik yapılamıyor. Bir el atılırsa benim için herhangi bir sorun yok yeni güncellemede. Zaten çeşitli sitelerde karşılaştığım bir arayüz olduğu için hiç yabancılık çekmedim. Elinize sağlık.