Full Gear Spoiler | Şova Puanınız?

Şova Puanınız?

• 1

Oy: 0 0.0%
  • 2

• 3

• 4

• 5

• 6

Oy: 1 33.3%
  • 7

• 8

Oy: 2 66.7%
  • 9

• 10

• Kullanılan toplam oy
    3

Dante

Kayıtlı Üye
Konular
2
-
Bu şov yıldız vermeyi seven ve güreşi sadece ondan ibaret sanan tayfa’yı mutlu etmeyebilir bende kendi açımdan baktığım zaman 4'un üzerinde verebileceğim sadece bir tek maç var. Ama bence bu şov main event rezilliği dışında iyi bir şovdu çünkü AEW'de nadiren görünen bir şey gördük booking ve maçların sonucu açısından her şey doğru ilerledi. Yani niye böyle oldu diyebileceğim bir olay yok neden sorusunu hiçbir sonuç için getiremiyorum. Her şey hikayeleri bitirme veya ilerleme açısından doğru gitti o yüzden bu şovun main event olayları dışında yılın en doğru AEW şovlarından biri olabilir.

Konular
12
Jon Moxley
-
Bu şov yıldız vermeyi seven ve güreşi sadece ondan ibaret sanan tayfa’yı mutlu etmeyebilir bende kendi açımdan baktığım zaman 4'un üzerinde verebileceğim sadece bir tek maç var. Ama bence bu şov main event rezilliği dışında iyi bir şovdu çünkü AEW'de nadiren görünen bir şey gördük booking ve maçların sonucu açısından her şey doğru ilerledi. Yani niye böyle oldu diyebileceğim bir olay yok neden sorusunu hiçbir sonuç için getiremiyorum. Her şey hikayeleri bitirme veya ilerleme açısından doğru gitti o yüzden bu şovun main event olayları dışında yılın en doğru AEW şovlarından biri olabilir.
Valla haklısın ama sonuçlar beni pek memnun etmedi, mesela Page'nin, Mox'u bile pes ederek yendiği bir maçta kaybetmesi + olarak 2 ppv üst üste kaybetmesi bence yanlış karardı, Mox neden Cassidy'e kaybetti, Big Bill&Ricky'ın hala tag team şampiyonları gibi sonuçlar benim gözümde - yapıyor şovu.

Dante

Kayıtlı Üye
Konular
2
-
Valla haklısın ama sonuçlar beni pek memnun etmedi, mesela Page'nin, Mox'u bile pes ederek yendiği bir maçta kaybetmesi + olarak 2 ppv üst üste kaybetmesi bence yanlış karardı, Mox neden Cassidy'e kaybetti, Big Bill&Ricky'ın hala tag team şampiyonları gibi sonuçlar benim gözümde - yapıyor şovu.
Adam Page kazansaydı bir 50/50 booking izleyecektik üçüncü maça giderdik o zaman Swerve şimdiki durumunda olmazdı bence karakter gelişimi açısından yüzde yüz doğru bir karar. Mox konusunda zaten zayıf bir hikayeyle maça geldiler ben de aslında bu gidişatla kemeri verecekler diye sandım ama vermediler şaşırdım ama bu kararı destekliyorum çünkü Mox'un kemere ihtiyacı yok alsa da konumu için bir şey fark edemezdi. Ama Cassidy iyi bir şampiyon ve kemer elinde olmadığı süreç şunu gördük bu adam uzun bir süre bu kemeri taşıdı ve kaybettiği zaman şirket bu adam için hiçbir planı yoktu. Şu anki bu şişkin kadroyla Cassidy kemeri kaybetseydi yapacağı bir şey yoktu ama şuan kemer etrafında iyi işler çıkarabilir. Tag team kemeri için zaten eksik bir storytelling vardı HOB kazansaydı bir şey demezdim ama pek bir fark da olmazdı.