Untitled Document

Galatasaray'da Lucas Torreira İddiası

20 Tem 2016
11,489
4,979
25
Bursa
Seth Rollins
-
Grillitsch mevzusunun aynısı olacak. Transfer bitmeden bitti diye söyletilmiş. Transferin gerçekleşme ihtimalini sıfıra yakın görüyorum.

Hacken

Rock Hard

Hacken

Rock Hard
7 Kas 2013
5,340
3,359
26
İstanbul/ Aydın
Juice Robinson
Kazuchika Okada
İmkansız bir iş değil. İsteyen pek takım yok.
Netleşir bugün. Orta alt Serie A takımlarından talipler var ama biliyorsunuz onların bütçeleri maaş açısından çok kısıtlı. Tekrardan önemli bir konuma geçmişiz. Geçen seneki performansından sonra üst seviye takımlar yedek olarak ister diyordum, onu da Torreira istemiyormuş. Bu büyük avantaj.

29 Ocak 2016
793
35
AJ Styles
Netleşir bugün. Orta alt Serie A takımlarından talipler var ama biliyorsunuz onların bütçeleri maaş açısından çok kısıtlı. Tekrardan önemli bir konuma geçmişiz. Geçen seneki performansından sonra üst seviye takımlar yedek olarak ister diyordum, onu da Torreira istemiyormuş. Bu büyük avantaj.
Arsenal taraftarı olduğum için sürece baya hakimim. Öncelikle orta-alt Seria A daki talipleri kimler ? 2 gün önce Sampdoria'ya yazıldı. Bunun dışında yazıldığı bir İtalyan takımı yok. Güvenilir bir kaynaktan haber varsa paylaşırsınız. Sampdoria için bu transfer maliyetinden dolayı "hayal" olarak görülüyor. Fiorentina da başarılı bir kiralık dönem geçirmesine rağmen yine maaşından dolayı 15 milyon euroluk opsiyon kullanılmadı. Oyuncu ile bugüne kadar en ciddi şekilde ilgilenen takım Valencia idi. Valencia oyuncu ile anlaşmıştı ve oyuncu gelmek istiyordu ama Arsenal ile anlaşılamadı. Arsenal oyuncu için 10 milyon euro bonservis isteyince transfer tıkandı. Valencia bu paraları vermek istemediği için transfer durmuştu. Yani inanılmaz ilgi gören bir oyuncu olmadığı için bu transferi imkansız olarak nitelendirmek bana göre anlamsız. Arsenal tarafı zaten oyuncuyu bir an önce elden çıkarmak istiyor. Arsenal'ın orta saha ve kanat transferinden önce kadroyu boşaltması lazım. Bu hafta Leno-Fulham, Balogun-Reims transferleri bitti. Torreira-Galatasaray dan sonra sırada Mari, Bellerin, Niles gibi isimler var. Şu ana kadar Arsenal'ın istediği parayı veren tek takım Galatasaray. Bu nedenle imkansız, çok büyük iş gibi bir durum yok. Bunu oyuncunun kalitesinden bağımsız sadece transfer olarak söylüyorum. Torreira baya iyi oyuncu ama zor bir transfer değil.