(Geçici) Şampiyon Kemeriyle

elric

The Mad Lady
Konular
129
Lacey Evans
Lacey Evans
Bu geçici şampiyon saçmalığı ne zaman bitecek?
Saçmalık dediğin olay bilerek yapılan saçma 1x kasma olayından daha iyi bir sistemdir. Bu kemeri geri alacak birisi varsa niye sakat diye tekrar alıp 2x yapmak zorunda oluyor. Bu saçmalık dediğin olay bunun önüne geçiyor ve şampiyon geçici şampiyondan güçsüz ise geçici şampiyon reign sayılmış oluyor. Sırf kötülemek amacıyla saçma şekilde konuşmalar yapmayı bırakmalısınız. Geçici şampiyon lakabı kötü duruyor ama gerçekten güzel ve mantıklı bir sistem olduğu gözüküyor.

Adorably Evil

Black Widow
Konular
369
Stone Cold Steve Austin
-
Hem MJF hem Hayter gerçekten sevindirdi ya beni. Almasını beklemiyordum kızımızın. Kemer kendisine yakıştı.

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Konular
2,637
Mark Henry
Bobby Lashley
Saçmalık dediğin olay bilerek yapılan saçma 1x kasma olayından daha iyi bir sistemdir. Bu kemeri geri alacak birisi varsa niye sakat diye tekrar alıp 2x yapmak zorunda oluyor. Bu saçmalık dediğin olay bunun önüne geçiyor ve şampiyon geçici şampiyondan güçsüz ise geçici şampiyon reign sayılmış oluyor. Sırf kötülemek amacıyla saçma şekilde konuşmalar yapmayı bırakmalısınız. Geçici şampiyon lakabı kötü duruyor ama gerçekten güzel ve mantıklı bir sistem olduğu gözüküyor.
Toni Storm o kadar gün kemer taşımasına karşın AEW Kadın şampiyonu olmamış sayılıyor bu sistemde, saçma olan durum bu işte. Thunder Rosa kısa bir süre sonra dönebilecek olsaydı hadi yapın neyse de kadın yeni yeni koşmaya başladım dedi. Döndüğünde kemer maçına çıkma hakkına sahip olsun, kazanırsa geri alsın daha iyi. Güreşte interim kemer kullanmanın bir anlamı yok.

Bero

şᴀᴘʟᴀᴋᴄı
Konular
1,725
Bray Wyatt
Montez Ford
Yav bir şirket kötülemek bana ne kazandıracak siz önce şu saçma anlayıştan Bir kopun. Sırf sen bu sistemi seviyorsun diye benim yorumum mu saçma oldu şimdi? WWE'de ki Kemer sahibiyle kemer maçına çıkmak için yapılan contender maçları kadar saçma bu da. AEW bu geçici şampiyon olayını sürekli yapıyor bir de bu da kemeri önemsizleştiriyor bence. Kısacası Pro wrestling'e yakışmıyor bu olay siz seviyorsanız bir şey diyemem.