Geçmişte Sorunlar Yaşayan 3 WWE Kadını

The Goddest Bliss

HALF PERSON

The Goddest Bliss

HALF PERSON
4 Ağu 2015
13,717
1,809
Kocaeli
AJ Styles
Baron Corbin
Eva Marie

0a8df-1505405131-800.jpg

Eva, iyileşmekte olan bir alkolik olduğunu ve bunu aşmak için çabaladığını açıkladı.
Hayatının büyük bir bölümünde bağımlılık mücadeleleriyle uğraştı ve bir süreliğine bu durum onu kötü bir yola sürükledi.

AJ Lee

fb974-1505401568-800.jpg

AJ Lee mücadelelerini "Crazy is My Superpower" adlı kitabında bipolar bozukluğundan bahsetti.
Ama hastalığının kendisini tanımlamasına veya baskı altına almasına asla izin vermedi. Şubat 2017'de web sitesindeki bir blog girişinde şunları yazdı:

"Görünüşte kontrol edilemez olan gücünü kullandığımda, Bipolar bozukluğun güçlerini iyilik için kullanabileceğimi fark ettim.
Teşhisimin bir ızdırap olması gerekmiyordu. Bu sadece olağanüstü duyguların bir hediyesi olabilir.
Sevilen biri incindiğinde, hissedebiliyordum. insanüstü empati yeteneğim sayesinde tenimin her santimiyle onların acısını hissedebiliyordum.''

AJ'nin başarılı olma arzusu sonunda onu dağın zirvesine çıkardı. Azmine, istediğini elde etmek için bitmeyen bir arzu eşlik etti.

''Tutkuyla beslenen ruhum, fazla düşünmeden hayata kafa tutmam için beni ikna etti.
Korktuğumda, süper büyük kalbim bana yenilmez olabileceğimi hatırlattı.
Kendimden şüphe ettiğimde, aşırı başarılı zihnim uçabileceğime inanmamı sağladı.
Ve bir şey istediğimde, dünyada beni durdurabilecek kimse yoktu.
Eğer bu, hayallerimi gerçekleştirmek anlamına gelirse, ateşin içinden bile geçebilirdim."

Mickie James

a31f9-1505402619-800.jpg

Mickie bazı korkunç engellerin üstesinden gelmek zorunda kaldı.
Mayıs 2016'da Vince Russo ile yaptığı röportajda, dokuz yaşından on dört yaşına kadar bir aile üyesi tarafından nasıl cinsel istismara uğradığını anlattı...

Bu durum Mickie için, uyuşturucu bağımlılığı ve depresyonla korkunç bir savaşa yol açtı.

Şimdilerde ise Mickie James, bir eş ve anne olduğu için, aynı zamanda tarihin en önemli kadın güreşçilerden biri olduğu için oldukça mutlu.