Gibi | Tartışma Konusu

Kevin Steen

Gypsy
Konular
1,366
Roman Reigns
Bray Wyatt
Vallahi ağzına sağlık. Eminim Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi görse bunları "ne içmiş la bunlar?" derdi. Hayır dizinin zaten çok derin, felsefik bir içerik sunma derdi yok olabildiğince rahat kafalarına estiği gibi yazıyorlar. 3x5'de yeni bir şey denemişler mesela, herkesin hoşuna gitmez. Kötü değil kesinlikle ama benim aradığım o olmadığı için nötr kaldım. Başlamışlar yok bunu beğenen şöyle beğenmeyen böyle. Dedim size oksijen veren ağacın... Neyse. : )
Hayranları bu kadar cins olan başka dizi görmedim ya. Aziz Kedi demişti bana 1000 tane mesaj atıyorlar, hepsi bölüm senaryosu diye. Gidin kendi dizinizi çekin diye patlamıştı adam. Gibi Duayeni işte hepsi. Dizinin belirli bir konusu yok, hikayesi yokken hala aynı yorumlar. Gibi benim için Nü Model çizilen sınıfın pompalı tüfekle basılması gibi absürt kavramını bile ağlatacak olayın ciddiyetle resmedilmesidir. Herkesin dışladığı vatka ceket giymiş oğluna "maşallah oğlum" diyen Yilmaz'ın annesidir. Yılmaz'ın hakaretler üzerine "bende güzel adamım aslında" demesidir. Gibi'nin kötü bölümü diye bir kavram olmadı benim için. Her bölüm farklı bir şeyler deneniyor.

Diziyi kötüleyenler için yorum yok. Sırf popüler olduğu için izlemediğini belirten kitle gelmiştir çoktan. Aynı kitle GoT'u popüler olduğu için izlemeyip övünecek kadar hastaydı. Ha diziyi izleyip beğenmeyip bırakan, ama hala kötüleyen adamlarda ayrı vaka.

Uncle Paulie

The Undertaker
Konular
227
Undertaker
Hayranları bu kadar cins olan başka dizi görmedim ya. Aziz Kedi demişti bana 1000 tane mesaj atıyorlar, hepsi bölüm senaryosu diye. Gidin kendi dizinizi çekin diye patlamıştı adam. Gibi Duayeni işte hepsi. Dizinin belirli bir konusu yok, hikayesi yokken hala aynı yorumlar. Gibi benim için Nü Model çizilen sınıfın pompalı tüfekle basılması gibi absürt kavramını bile ağlatacak olayın ciddiyetle resmedilmesidir. Herkesin dışladığı vatka ceket giymiş oğluna "maşallah oğlum" diyen Yilmaz'ın annesidir. Yılmaz'ın hakaretler üzerine "bende güzel adamım aslında" demesidir. Gibi'nin kötü bölümü diye bir kavram olmadı benim için. Her bölüm farklı bir şeyler deneniyor.

Diziyi kötüleyenler için yorum yok. Sırf popüler olduğu için izlemediğini belirten kitle gelmiştir çoktan. Aynı kitle GoT'u popüler olduğu için izlemeyip övünecek kadar hastaydı. Ha diziyi izleyip beğenmeyip bırakan, ama hala kötüleyen adamlarda ayrı vaka.
Candaş Tolga'nın programında söylemişlerdi hatırlıyorum. Gibi benim için oldukça kaliteli, eğlenceli bir dizi. Ama bu kadar, altında üstünde başka bir şey aramıyorum arayana da ayar oluyorum.

Beğenmeyene lafım yok, ama sırf aradığını bulamadı ya da övgülerden etkilenip komik bulmadı diye diziyi ve sevenlerine aşağılayanlar tam kımıl zararlısı. Ekşi tarzı mekanlarda özellikle çok var. Ama şaşırmıyorum çünkü popüler olan çoğu şeyin kaderi bu. Ağzıyla yorum yapmayı bilmiyor insanlar, mecbur konu ne olursa olsun çekiyorsun bu yorumları.

Konular
5,152
Brock Lesnar
-
3x05… Türk dizi tarihinde izlediğim en saykodelik içerik olabilir açık ara. İki kere üst üste izledim ve en kaliteli bölümler arasında yerini aldı. Sokak Röportajları bölümünden daha absürt bir bölüm zor gelir diyordum, bayağı üstüne çıktılar bu bölümle. Feyyaz Yiğit bir demecinde İlkkan, Yılmaz ve Ersoy’un olmadığı bir bölüm çekmek istiyorum demişti; sanırım o bölüm bu bölüm.

DarylDiXoN

İstiyorum çok şeyi
Konular
2,650
CM Punk
-
Çabuk çorba içen var mı? :oops:

313882513_858108658953382_3899680499814240178_n.png

Uncle Paulie

The Undertaker
Konular
227
Undertaker
3x6: Ghosting

SEYHAN ABİM.... GÜZEL ABİM.... CANIM ABİM...

Sana Lale hanımı getiremedik, ama lale getirdik.

Seninle olamazdık biliyordum...

IŞIKLAR YOLDAŞIN OLSUN ABİM.