GTR Be a Booker Evreni | All-American Wrestling

Porridge Boss

TO WHOM IT MAY CONCERN
Katılım
26 Ara 2016
Konular
471
Mesajlar
7,173
Tepkime puanı
623
Puanları
695
Konum
İstanbul
Rey Mysterio
SheamusRoster

Brock Lesnar/Triple H/Rey Mysterio/MJF/Christian/Warldow/Rob Van Dam

Angelo Dawkins/Montez Ford/Mustafa Ali/Ricochet/R-Truth/Dominik Mysterio/Miro

Booker T/Trent Seven/Khabib Nurmagobedov/TJP/Aiden English/Brian Myers/Edge

Sheamus/Sting/Shawn Michaels/Big Show/Mark Henry/D-Von Dudley/Bubba Ray Dudley

Goldberg/Shane McMahon/Ilja Dragunov/Rich Swann/Rowan/Rhyno/Tomy Dreamer

Conor McGregor/X-Pac/Jack Gallagher/Heath Slater/Alberto del Rio

Teams

DX (X-Pac/Shawn Michaels/Triple H/Stephanie McMahon[M])
Edge and Christian
Dudley Boys (Bubba Ray Dudley/D-Von Dudley)
Miro Day (Aiden English/Jack Gallagher/Miro/Lana[M])

Managers


Jim Ross/Teddy Long/Lana/Stephanie McMahon

PPV’s

LvTFqH.png

LvT38j.png

LvTM0A.png

LvTlEo.png

LvYGiG.png

LKL0rc.png

LKLfbt.png

LKL65s.png

British Anarchy
Italian Apocalpyse
Chinese Purge
Scandinavian Annihilation

Championships

AAW Heavyweight Championship
AAW Heritage Championship
AAW Tag Team Championship/D-Generation X
AAW Hardcore Championship/Shane McMahon

GM


Sergant Slaughter
 
Son düzenleme:

Porridge Boss

TO WHOM IT MAY CONCERN
Katılım
26 Ara 2016
Konular
471
Mesajlar
7,173
Tepkime puanı
623
Puanları
695
Konum
İstanbul
Rey Mysterio
Sheamus
AAW #1

Pyro patlamalarının ardından ilk AAW bölümü başlıyor!

Şovu, MJF açıyor. Ringe doğru ilerliyor her zamanki haliyle. Ringe girince konuşmaya başlıyor.

“Tekrar evimdeyim.. Burada Heritege Kemerini 1 kez taşıdım ve şirketin en iyilerinden oldum. O zaman daha gençtim ve ve geliştim. Evime tekrar geldiğimde.. Benle beraber bir çok kişi daha geldi fakat hepsinden daha iyiyim ve bunu herkes biliyor! Eskiden burada Heritage Şampiyonu olarak biliniyordum fakat şimdi Heavyweight Şampiyo—-“

O sırada girişte Ilja Dragunov gözüküyor. Pis pis sırıtarak ringe ilerliyor. Ringe girdiğinde bir süre dik dik bakıyor. Sonrasında da ağzından bir kaç kelime çıkıyor.

“Benden de iyi misin süslü çocuk?”

MJF her zamanki gülüşünü atıp etrafında dönüyor. O dönerken bir anda arkadan yumruk yiyor. MJF önüne dönene kadar Ilja iplerden sekiyor ve dönen MJF’e Torpedo Moscow’u çakıyor. Ardından yerdeki MJF’e bakıp gülmeye başlıyor. Burada açılış sonlanıyor. Bundan sonra ilk maç olan Mustafa Ali vs Ricochet’e geçiyoruz.

Mustafa Ali vs Ricochet

İki isim de ringe geldikten sonra maçımız başlıyor. Beklendiği gibi yüksek tempolu bir maç izliyoruz. 7 dakikalık maçın sonlarına doğru Ricochet yukarıda. 630 Senton deniyor ama Mustafa Ali kenara çekiliyor. İkisi de yerde. Erken kalkan Ali 054 Splash için yukarı çıkıyor ama Ricochet inanılmaz bir şekilde ayağı kalkmayı başarıyor ve Ali’yi tutuyor. Bir kaç yumruk atıyor. Rico da yukarı çıkıyor ve Spanish Fly! Rico‘nun kolu Ali’nin üstünde kalıyor ve pin! Maçı kazanan Ricochet oluyor!

Arka alanda daha limuzini ile yeni gelen Alberto del Rio’yu görüyoruz. Yüzünde maske ile gelen birini görüyoruz. Rio, konuşmaya başlıyor.

“İsteğini yaptım. Ama bu işlerin karşılıklı olduğunu biliyorsun..”

“Kısa kes. Ne istiyorsun?”

ADR cevaplıyor.

“Kemeri bana vermeni..”

“Tamam. Bir şekilde ayarlayacağım.”

Diyor adam ve bagaja ilerliyorlar. Bagajın içinde baygın haldeki Heath Slater’i görüyoruz.

“İyi iş. Şimdilik bu işini görür. Kemerini de zamanı gelince alacaksın.”

Diyor maskeli kişi ve Alberto’nun eline para sıkıştırıyor. O sırada kameralar kapanıyor..

Kameralarımız ringe dönünce Sgt. Slaughter’ı görüyoruz. Yanında örtülü bir şey var.

“Hiç uzatmadan olayı söylüyorum. 6 kişilik Falls Count Anywhere No Holds Barred Elimination maçı olacak ve kazanan yanımdaki bu Hardcore Kemerini kazanacak.”

Açıyor kemeri. Sonrasında maça geçiyorız.

Shane McMahon vs Rowan vs Tommy Dreamer vs Rhyno vs Mick Foley vs RVD

Maç başlarken RVD hemen sağındaki Shane’ye saldırıyor zaman kaybetmeden. Rowan, Dreamer ile kapışmaya başlıyor. Foley ile de Rhyno kapışıyor. 8 dakika boyunca normal maç gibi ilerliyoruz. Maçın Hardcore kısmına ise Foley ve Dreamer sayesinde giriyoruz. İkili baştaki rakipleri tarafından dövülüp dışarı atılmıştı. Dışarıda da birbirleri ile kapışmaya başlıyorlar sonra. Dreamer, Foley’in yüzüne sandalye ile vuruyor. Yere düşen Foley’e vurmaya devam ederken kenardan Rhyno düşüyor. Dreamer ona baktıktan sonra ring içine bakıyor ve bir anda üstüne doğru uçarak gelen RVD’yi görüyor ama refleks gösteremiyor. İçerideki Rowan ve Shane dışında, herkes yere düşüyor. İçeride de Rowan yok ediyor zaten Shane’yi. Dışarıya çıkıyor ve ringdeki Shane’yi ayağından çekiyor ve öbür yerdekilerin üstüne düşürüyor. RVD köşeye kaçıyor ama öbürkülerden kaçan olmuyor. RVD’nin üstüne yürüyor Rowan ama RVD çabucak yerdeki sandalyeyi alıyor. Rowan duruyor ve geriliyor. RVD kovalıyor şimdi. Rowan kaçarken fanlardan birinden sandalye alıyor ve ikisi karşı karşıya geliyor. İkisi de saldırmazken arkadan Tommy Dreamer elinde beyzbol sopası ile geliyor. Rowan’a vuruyor arkadan. Rhyno da arkadan bağırarak koşuyor ve RVD’ye Gore geliyor! Rhyno içeriye atıyor RVD’yi ve orada devam ediyorlar kapışmaya. Foley ve Shane de birbirleri ile kapışırken maç yine normalleşiyor.

Biraz daha süre geçiyor. Shane Foley’i köşeye yatırmış. Önüne sandalye koymuş ve Coast to Coast! Foley’i ring ortasına çekiyor ve pin geliyor! Foley bozamıyor pini ve yaşlılığından dolayı erkenden elenen isim oluyor. Dışarıda ise RVD’yi bariyerlere yaslanmış şekilde görüyoruz. Rhyno koşuyor ve bir tane daha Gore! Bariyerler kırılıyor ve ikisi de yerde! Rowan da Dreamer’i kaldırıyor ve ring direğine Buckle Bomb! Rowan, ringin altından bir merdiven çıkarıyor. İçeriye atıyor ve kuruyor. Shane Rowan’a kafa tutmak istemiyor ve çekiliyor. Rowan bağırarak çık diyor Shane çıkıyor. Rowan ringden çıkıp Dreamer’ı spiker masasına yerleştiriyor. Atla diye bağırıyor Rowan. Shane atlıyor ama Rowan’a! Rowan köşeye çekiliyor ve gülmeye başlıyor. Shane’yi kaldırıyor ve Dreamer’ın üstüne koyuyor. Bu sefer kendisi çıkıyor merdivene! Bu adam delirmiş!! Rowan en tepeye çıktıktan sonra atlamaya hazırlanıyor ama arkadan gelen Rhyno merdiveni deviriyor! Rowan ikilinin tam üstüne kontrolsüzce düşüyor! Dreamer kaçmayı başarıyor ama Shane hareketsiz!

RVD bundan sonraki dakikalarda Dreamer ile kapışıyor. Ring içinde sadece o ikili var. Rowan ise Rhyno ve Shane’yi dövüyor. Merdiven yerde kapalı şekilde duruyor. RVD’den Irish Whip ve ardından merdiven üstüne Monkey Flip. Dreamer acıyla kıvranırken RVD köşeye çıkıyor ve Frog Splash!! Pin geliyor ve Dreamer eleniyor! Bunun hemen ardından RVD taunt yapıyor ve sonrasında ringin altında dikenli tel buluyor. Teli sandalyeye bağlıyor ve Rowan’ın arkasından gelip kafasına vuruyor! Rowan’ın kafası kanıyor! Ardından Rhyno ve Shane’ye de geçiriyor. Ring altından bir masa çekiyor ve yerleştiriyor. Ring içindeki merdiveni de kaldırıyor. Sonrasında Rowan’ı kaldırıyor ve masaya koyuyor. Arkadan Shane, RVD’nin bıraktığı sandalyeyi alıyor ve geçiriyor onun sırtına! Merdivene çıkıyor ve ardından Rowan’ın üstüne atlıyor! Masa kırılıyor! Shane kolunu Rowan’ın üstüne atıyor ve pin geliyor! Rowan eleniyor!

3 isim de toparlanıp ring içinde buluşuyor. RVD’nin eline tele bağlanmış sandalye, Shane’nin elinde hiç bir şey, Rhyno’da ise beyzbol sopası var. RVD ve Rhyno, beraber Shane’ye vuruyor. Shane’nin kafası kanamaya başlarken Rhyno bir anda RVD’ye vuruyor. Üst üste vuruşlardan sonra RVD düşüyor ve Rhyno ringde bağırıyor. Sandalyeyi turnbucklelerin arasına koyuyor ve RVD’yi oraya atıyor! RVD acıyla bağırıyor.

Rhyno hedefini RVD olarak belirliyor ve onu dövüyor. O sırada arkadan Shane geliyor ve beyzbol sopası ile Rhyno’nun kafasına vuruyor! Sonrasında sopayı bırakıp hızlıca yumruklar atıyor ve sonrasında bir Superkick! RVD o sırada kalkıyor ve Split Leg Moonsault! O TAM DÜŞERKEN SHANE TELE SARILMIŞ SANDALYEYİ RHYNO’NUN ÜSTÜNE KOYUYOR! İKİSİNİ DE AYNI ANDA PİNLİYOR! AMAN TANRIM!! NASIL BİR SON BU!?! ŞAMPİYON SHANE MCMAHON OLUYOR!! KEMERİ ALIYOR VE KAMERALAR KAPANIYOR!!

Dudley Boys vs Miro Day (Gallagher & Miro) vs Edge & Christian vs Mysterio Family vs DX (Kazanan Tag Team Şampiyonu olur.)

Maçta 5 takım da tamamen ayrılıyor ve karmaşa çıkıyor. 24 dakika süren maçta galibiyete en çok yaklaşan takımı Dudley Boys olarak görüyoruz ama Mysterio’lar iki üyeye de 619 çakıyor. HHH balyozla yaklaşıyor Miro’ya ve o sırada Aiden English geliyor ve vurmasın diye itiyor. Hakem Miro Day takımını diskalifiye ediyor. HHH ve Michaels gülmeye başlıyor. HHH balyozu ortadan ikiye yarıyor çünkü o kartondan!

Edge & Christian Bubba Ray Dudley indiriyor. Dışarıda da Mysterio’ların düştüğünü görüyoruz. Bubba’ya pin geliyor ama bitemiyor maç. Pin bozmaya gelen Triple H’e Spear geliyor! Michaels gelip bozuyor pini. Arkadan D-Von Edge’yi 3D için kaldırıyor ve Michaels tamamlıyor! İkili birbirine bakıp gülüyor. El sıkışıyor ikili! Triple H ve Bubba da kalkınca gözler Edgve Christian’a çevriliyor. Herkes finisherlerini yapıyor. Sonrasında pini hangi takım yapacak diye tartışma çıkıyor. Dudley Boys geriye çekilen taraf oluyor ve şampiyon DX takımı oluyor.

Maçtan sonra DX kutlarken Dudley Boys geliyor. Alkışlıyorlar takımı. DX, onlara da şarap dolduruyorlar ve şarap tokuştururken, D-Generation Dudley’se deniliyor.

SP var karşımızda. İkili tag maçına çıkmadıkları için sinirli. İçeriye Edge, Christian, Rey Mysterio ve Dominik Mysterio giriyor.

Onlara, sonraki şovda D-Generation Dudley’se karşı gelmek isteyip istemediklerini soruyor. İkili kabul editor ama 6vs5 oluyor. Herkes Dominik’e bakıyor. Dominik giremediği sinirleniyor. Diyor ki bu gece Sting ile bir maç ayarlayacağım. Eğer kazanırsam maça girerim diyor. Herkes kabul ediyor. Tek Rey istemiyor.

Conor McGregor vs Khabib Nurmagobedov

UFC ringlerinden AAW’ya gelen karşılaşmada yumruklar havada uçuşuyor. Maç 4 dakika sürüyor. Khabib Kinshasa çakıyor ve maç bitiyor.

Sheamus vs Alberto del Rio.

Maça başlarken Sheamus direkt olarak Brouge Kick deniyor ama reversal. ADR Enzuguri vuruyor. Sheamus devrilmeyince ADR koşuyor ama bu sefer vuruyor Brouge Kick’i. Pin’e gitmeyen Sheamus büyük bir hata yapıyor. 8 dakikalık maçta 2 dakika üstün götürüp, sonrasında üstünlüğü bırakıyor Sheamus ve Cross Armbreaker ile maçı alıyor ADR.

Brock Lesnar vs Goldberg

Maça başlarken Lesnar üstün başlıyor. Üstünlüğünü sürdürüyor. Daha dakika 2’de Suplex City’ye sokuyor Goldberg’i. Goldberg karşılık veremiyor hiç. Dakika 4’te F5 gelecekken Goldberg iniyor ve 1 Spear geliyor. İkisi de aynı anda kalkıyor ve yumruk kapıştırıyorlar. Lesnar yine F5 deniyor ve çakıyor. Ardından gelen pini atıyor Goldberg. Lesnar kaldırıyor Goldberg’i ama bir kaç tane yumruk yiyor. Köşeye kadar yumruk atıyor. Köşede vuracakken Lesnar yumruğun altından geçip alıyor Goldberg’i omuzlarına ve F5 ile maçı bitiriyor.

Arka alanda sinirli bir McGregor görüyoruz. Hızlı adımlarla yürüyor.

Röportajda olan Khabib’e saldırıyor. Khabib kendini koruyamıyor ve burnundan kan akmaya başlıyor. Görevliler geliyor ama onları kenardan aldığı sandalye ile etkisiz hale getiriyor. En sonunda ayırmak için bazı güreşçiler geliyor ve ikili ayrılıyor.

Sting’in yanında Mysterio’yu görüyoruz.

Diyor ki oğlumu çok hırpalama. Sting pek önemsemeyip başını sallıyor.

Sting vs Dominik Mysterio

Maç başlıyor ve başladığı gibi Dominik üstün olmaya çalışıyor kendini kanıtlamak için ama direkt olarak DDT’yi yiyor. Yerden kalkarken Sting’den bir de Dropkick geliyor ve pine gidiyor. Dominik saniyesinde atıyor. Maç genel olarak böyle giderken Sting hareket yaptıktan sonra pine gidip gidip duruyor ama Dominik bırakmıyor. Scorpion Death Drop’tan bile sağ çıkıyor.

13 dakika dayanıyor ama kafası kanıyor. Rey’in arka alanda tedirgin şekilde maçı izlediğini görüyoruz. Dominik’in yaptığı ilk hamle Dropkick oluyor. Dropkickten sonra bir Clothsline ile deviriyor Sting’i. Sonrasında tekme atmaya başlıyor efsaneye. Ardından köşeye çıkıp oturuyor. O sırada Sting de kalkıyor. Buckle Hurricinrana çakıyor Dominik. Dışarıya atıyor Sting’i ve Spaceman Plancha deniyor ama Sting yana adım atıyor. Dominik yere çakılıyor.

12 dakika Sting üstünlüğünde devam ediyor maç. Maç bitmeden hemen önce Sting’in bacağını tutarak yürüdüğünü görüyoruz. O sırada Dominik’ten roll-up ve maç bitiyor! Maç bittiği anda Dominik kendini dışarı atıyor ve Rey koşarak gelip sarılıyor oğluna. Burada da şov bitiyor.
 

Hell's Gate

The Lord
Katılım
23 Haz 2020
Konular
1,856
Mesajlar
24,423
Tepkime puanı
4,313
Puanları
815
Konum
Azerbaycan
Undertaker
Undertaker
Eline sağlık Kerem abi, okudum çok enteresan ve güzel olmuş. Tekrardan eline sağlık böyle devam.
 

Bay Piyanist

Babuş
Katılım
20 May 2019
Konular
138
Mesajlar
12,235
Tepkime puanı
1,524
Puanları
585
Yaş
22
Konum
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
Eline sağlık dostum.
 

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Katılım
31 Ocak 2021
Konular
2,665
Mesajlar
19,712
Tepkime puanı
8,590
Puanları
815
Konum
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Ustam şov güzel olmuş ama bu toplantıda bir eksiğimiz var sayın Mark Henry. Mark Babaya da kıyak bir maç yazarsın sen. :alkış
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst