GTW Dönüyor! | RPG Karakter Merkezi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Konular
2,076
-
Örnek promo yollamıştım.
Maalesef yeterli bulunmadı promonuz.

Üzülerek söylüyorum ki Damien Sandow karakterimi bırakıyorum. Tamamen kendimin oyunculuk sorumluluğunu üstlenemeyeceğine kanaat getirdiğim için, oyunda doluluk yapmamak adına verdiğim bir karar. Kısa bir süre olmasına rağmen her şey için teşekkürler, bir gün oynayabilecek isteği kendimde görebilirsem yeniden şansımı denerim.
Onay. Üç ay karakter alamayacaksınız.
Mark Briscoe rica ediyorum.

Onay.

Arkadaşlar şu andan itibaren karakter almak için 2 hafta aktiflik isteyeceğiz sizlerden.

Patron

Müdüriyet No More
Konular
2,076
-
Çok az vakit buluyorum, cezaya rağmen karakterimi bırakmak istiyorum. 🥺

Onay. Üç ay karakter alamayacaksınız.

Sahibinin isteğiyle LA Knight karakteri boşa çıkarılmıştır.

AJ Lee - @Reckless Behaviour AJ Styles - @The Peep's Alberto Del Rio - @Uludağ Frutti Extra Pawnage Brock Lesnar - @Burn In My Light Bron Breakker - @Rage Of Breed Cesaro - @Ozzie Kendrick Christian - @The Kings of Wrestler Drew Parker - @Tizzgi Grayson Waller - @Iron Cannonball Hook - @Kjetill Karl Anderson - @mh051020 Lacey Evans - @elric Prince Devitt - @BeckyFan Sheamus - @ArdaHappyRock Tyler Black - @Paragon of Virtue Will Ospreay - @TheLunatic Fringe

Bu arkadaşlardan oyuna devam edip etmeyeceklerine dair en fazla 3 gün içinde DM'den geri dönüş bekliyoruz.

Son düzenleme:

Patron

Müdüriyet No More
Konular
2,076
-
Aşağıdaki karakterler, sahiplerinden geri dönüş alınamadığı için boşa çıkarılmıştır.

AJ Lee
AJ Styles
Alberto Del Rio
Brock Lesnar
Bron Breakker
Cesaro
Christian
Drew Parker
Grayson Waller
Hook
Karl Anderson
Prince Devitt
Sheamus
Tyler Black

The Lone Man

consigliere
Konular
1,148
Stone Cold Steve Austin
-
Tatil dönemi olduğu için boş vaktimin daha çok olacağını düşünüyordum ama öyle olmadı. Daha önce yazmayı düşünüyordum. Şovlarda da karakterim adına herhangi bir ilerleme olmamışken ve işten dolayı da uzun süredir vakit ayıramadığım için karakterimi bırakıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...