Untitled Document

Gücünü Milletten Alan Big Red Machine Kane

Iron Cannonball

Paximum Power

Iron Cannonball

Paximum Power
26 Kas 2013
28,622
1,745
23
Цариград-Турция
Tommaso Ciampa
Jacobs, Perşembe gecesi saat 22:00'den kısa bir süre sonra Knox County belediye başkanlığı yarışının galibi ilan edildi. Bir Cumhuriyetçi olan Jacobs, görevdeki olarak koştu ve Demokrat rakibi Debbie Helsley'i mağlup etti. Knox County ağır Cumhuriyetçi olduğu için galibiyet bekleniyordu. Knoxville News Sentinel, Jacobs'ın Helsley'e göre 4.400 oy farkıyla kazanan ilan edildiğini ve oyların %63'ünün sayıldığını bildirdi.

Sentinel, Jacobs'ın Knoxville, TN şehir merkezindeki bir seçim sonuçları izleme partisinde konuştuğunu ve “Son dört yıldır belediye başkanı olarak hizmet etmek hayatımın onuruydu ve bana güvendiğiniz için çok minnettarım. ekonomimizi güçlü tutmak, özgürlüklerimizi ve yaşam biçimimizi korumak için çok çalışmak.”

Jacobs, Helsley'e teşekkür etti ve göreve aday olan diğer adayları övdü.

Siyasetin çekişmeli olduğu bu çağda ve çağda, adını sandığa koymak isteyen herkese saygı duymalıyız” dedi.

"Sana söz veriyorum ve tutması zor olduğu için çok fazla söz vermiyorum. Ama Knox İlçemiz için mümkün olan en parlak gelecek için her gün çok çalışmaya devam edeceğime söz veriyorum” dedi Jacobs destekçilerine.

Jacobs ayrıca, "Knox County'ye belediye başkanınız olarak ikinci bir dönem hizmet etmem için beni seçtiğiniz için TEŞEKKÜR EDERİM. Yeniden seçim kampanyam boyunca bana ve aileme gösterdiğiniz destek için çok minnettarım ve size elimden gelenin en iyisini yapmak için elimden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğim.”

Jacobs, Mart 2021'de yeniden seçim kampanyasını duyurdu ve kampanyası için 1 Ocak'tan bu yana 401.760 dolardan fazla para topladı.

Kane Başkan