Untitled Document

Günümüzü Özetleyen Şaban Sahnesi

LegenDWyatt

Hacı Ahmet Ak Fan

LegenDWyatt

Hacı Ahmet Ak Fan
28 Ocak 2016
14,924
944
23
Denizli - İngiltere
The Fiend
İzahı olmayan şeyin mizahı olur lafının doğru olmadığını anlamanız için daha ne olması gerekiyor tam olarak? Ne olursa şaka yapmayı bırakacaksınız? Venezuelılar gibi aylık asgari ücretle 1 litre süt ve 1 kilo peynir almak zorunda kalınca bırakır mısınız mesela?

4 Ağu 2019
1,009
411
Malakai Black
-
2 saat önce köpeğimin mamasına 60tl'den 90tl'ye çıktıktan sonra ve mecburiyetten aldıktan sonra bu video daha da anlamlı geldi.

1 Kas 2019
6,918
1,970
Will Ospreay
-
500.000 takipçili, her tweeti 50.000 beğeni alan hesaplara ne yapmamı, onlara ne söylememi istiyorsun tam olarak? 😂😂
İzahı olmayan şeyin mizahı olur lafının doğru olmadığını anlamanız için daha ne olması gerekiyor tam olarak? Ne olursa şaka yapmayı bırakacaksınız? Venezuelılar gibi aylık asgari ücretle 1 litre süt ve 1 kilo peynir almak zorunda kalınca bırakır mısınız mesela?
.

1 Kas 2019
6,918
1,970
Will Ospreay
-
Bu mesajı olduğu gibi o hesapların tweetlerinin altına yazınca ne olacak? Belki 10, belki 20 beğeni alırım. Ne olmuş oldu ki yani şimdi, neyi değiştirebildim? Vedat Milor muyum ben, Cem Yılmaz mıyım? Takipçi kitlem mi var da oraya yönlendirip topluca algı yaptırayım?
O zaman gelip burda bana sallama. Ne zaman anlayacaksınız falan yazıyorsun. Biz olayları anlayalı yıllar oldu. Gelip burada illa şov mu yapalım.