Untitled Document

Günün Sözü

elric

Ξ L R I C

elric

Ξ L R I C
31 Tem 2020
8,341
113
Christian Cage
Öldüğümde ağlama, gökyüzüne bak ve "hoşçakal" de.

elric

Ξ L R I C

elric

Ξ L R I C
31 Tem 2020
8,341
113
Christian Cage
"Yaşamla birlikte ölüm gelir, ondan kaçma, mutlu ol, bir gün hatırlanacaksın"

elric

Ξ L R I C

elric

Ξ L R I C
31 Tem 2020
8,341
113
Christian Cage
"Birini gerçekte onlardan daha fazla önemsediğinde ne hissettiğini biliyor musun? ... bütün gece ağlamak .. ve onu özlemek gibi .. ama o da aynı şeyi yapmıyor .. ve ben .. bu gezegende kendimi doğru hissetmiyorum. . bu benim yaşama zamanım değil ... keşke aşk gerçek ve güzelken daha erken doğmuş olsaydım .. ama şimdi görebildiğim tek şey .. kırılmış, depresif, ölüm dilekleri"

elric

Ξ L R I C

elric

Ξ L R I C
31 Tem 2020
8,341
113
Christian Cage
"Neden sonunda sana seni sevdiğimi söyleyecek cesareti bulduğumda, her zaman olduğu gibi devreye girip beni kurtarmak zorundasın? Neden vaktimiz varken bunu daha önce söylemedim? Neden sana söylemedim? Çok üzgünüm, hala sana ihtiyacım var."

elric

Ξ L R I C

elric

Ξ L R I C
31 Tem 2020
8,341
113
Christian Cage
"Ölümüm için ağlamanı istemiyorum, ne olabilirdi ...
Yaptıklarımız ve birlikte paylaştığımız anılar için gülümse. Onları geri alamayız, biliyorum ... ama tekrar görüşeceğiz. Sonuçta söz verdik, değil mi?"

elric

Ξ L R I C

elric

Ξ L R I C
31 Tem 2020
8,341
113
Christian Cage
"Gözyaşlarınızı silin, unutmayın, hayat zordur ve her şey bitmiş gibi göründüğünde gülümseyin ve dişlerinizi sıkın. Tüm acılar, ne kadar derin olursa olsun, onu düşündüğünüzde, sadece bir an için acıtır, sonra daha fazla bir şeye yol açar ”

elric

Ξ L R I C

elric

Ξ L R I C
31 Tem 2020
8,341
113
Christian Cage
"Küçük bir şeyin olma şeklinizi değiştirmesine izin vermeyin, içindeki küçük şeyleri değiştirip onları büyütebilirsiniz"

elric

Ξ L R I C

elric

Ξ L R I C
31 Tem 2020
8,341
113
Christian Cage
"Bu dünyada beni sevecek başka bir varlık olmadan yalnız kalabilirim. Ama bir yerlerde beni daha fazla sevmekten şüphe duymak zorunda olmadığımı bilmek bana umut veriyor. Sonunda gidecek bir yerim olacağını ve kendi yerimi arayacağımı bilmek benim için yeterli."

elric

Ξ L R I C

elric

Ξ L R I C
31 Tem 2020
8,341
113
Christian Cage
"Gökyüzüne baktığımda, benden uzak yıldızları görüyorum, tıpkı çok uzaktasın gibi ...!
Ama onlara dokunamadığımda bile, onlara sarılamasam bile, Sadece onların orada olduklarını bilmek, tıpkı senin gibi başka bir dünyayı aydınlatıyor! Seni her zaman hissedeceğim ❤️ Bu hayatta ya da hayattan sonra hiçbir güç senin varlığını benden alamaz."

elric

Ξ L R I C

elric

Ξ L R I C
31 Tem 2020
8,341
113
Christian Cage
"Hayatıma gelmeyi seçen sensin. Kalbimin duvarlarını aştın. Bana gülümsedin. Bana sevgiyi gösterdin. Bana sevmeyi öğrettin. En karanlık zamanlarımda ışık oldun. Bana mutluluğu gösterdin. Bana aşk olmanın nasıl bir his olduğunu gösterdin. Yaşamam için bir sebep yarattın. Sen gelene kadar kaybedecek hiçbir şeyim yoktu.
Eğer sen gidersen, ben ölürüm, çünkü kalbim ölür ve hayatın geri kalanında ölürüm, nefes almamın bir önemi var mı? HER GÜN içimde ölüyüm acı içinde yaşıyorum, seni kaybetmekten acı çekiyorum, içten yardım için bağırıp çığlık atıyorum"