Güreş Tarihinde Bugün: Dusty Vs. Harley Ve Dahası

The Greatest Man

Balıkları Sever Misin?
Katılım
31 Tem 2013
Konular
1,460
Mesajlar
10,719
Tepkime puanı
2,585
Puanları
1,325
Yaş
26
Konum
İstanbul
Tyler Bate
-
E4ceflbWQAcP-Us1981 - Dusty Rhodes, NWA Dünya Ağır Siklet Şampiyonasını kazanmak için Georgia, Atlanta'da Harley Race'i yendi.

1985 - Hulk Hogan, New York City'deki Madison Square Garden'da bir WWF şovunun ana etkinliğinde, bir “Eggnog” maçında Don Muraco'ya karşı WWF Dünya Ağır Siklet Ünvanını korudu.

1993 – New York, Poughkeepsie'den WWF Pazartesi Gecesi Raw'da Razor Ramon, beş hafta önce Raw'da Manhattan Center'daki ünlü zaferin rövanşında 1-2-3 Kid ile karşılaştı. Kid rövanşı kabul ederse Ramon 10.000 $ nakit ödül alacaktı. Kid, Ramon'un ringe getirdiği ve içinde 10.000$ olan bir çantayla sahayı terk ettikten sonra maç, sonuçsuz sona erdi. Ayrıca Marty Jannetty, Doink The Clown'ı 3 Falls maçında yendi ve sonra Kıtalararası Şampiyonu Shawn Michaels, Kamala'yı kemersiz bir maçta yendi.

1995 - Atlanta, Georgia'da bir WCW Cumartesi Gecesi kaydında, Dick Slater ve Bunkhouse Buck, WCW Dünya Takım Şampiyonasını kazanmak için Harlem Heat'i (Booker T & Stevie Ray) yendi.

1999 - Memphis, Tennessee'dn King of the Ring'den önce Pazartesi Gecesi Raw'ın eve dönüş şovunda The Rock, Edge'i yendi ve Stone Cold Steve Austin, Big Boss Man'i tuşladı. Ayrıca Mr. McMahon ve Shane McMahon'un Gerald Brisco ve Pat Patterson ile takım maçı da sonuçsuz kaldı. WWF Şampiyonu Undertaker, ana etkinlikte Triple H'ye karşı diskalifiye ile galibiyeti aldı.

2001 – WWE'nin Tough Enough realite şovunun ilk bölümü MTV'de yayınlandı. O ilk sezonda, çaylaklar Tazz, Tori, Al Snow ve Jacqueline tarafından çalıştırıldı. Şov, Maven Huffman ve Nidia Guenard tarafından kazanıldı.

2005 - Rey Mysterio, Smackdown'ın ana etkinliğinde Eddie Guerrero'yu yendi.

2009 – Detroit'teki The Palace of Auburn Hills'den TNA Slammiversary'de Michigan Kurt Angle, AJ Styles, Jeff Jarrett, Mick Foley ve Samoa Joe ile King Of The Mountain maçında TNA Dünya Ağır Siklet Şampiyonu oldu. Ayrıca Beer Money Inc., Bobby Roode & James Storm, Team 3D Brother Devon & Bubba Ray'i yenerek TNA World Tag Team kemerlerini kazandı. Bu etkinlik ayrıca, TNA X Division Şampiyonası'nın Consequences Creed, Jay Lethal, Chris Sabin ve Alex Shelley'e karşı şampiyon Suicide tarafından başarılı bir şekilde savunulduğu başka bir King of the Mountain maçına da sahne oldu.

2013 – FEW Welcome to the Rumble 2'de John Morrison, FEW Heavyweight Championship için Carlito'yu yendi.

2014 – Japonya, Osaka'daki NJPW's Dominion 6.21'de iki şampiyonluk el değiştirdi. İlk olarak The Timesplitters (Alex Shelley & KUSHIDA), The Young Bucks'ı yenerek IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship kemerlerini kazandı. Ana etkinlikte, Bad Luck Fale, Shinsuke Nakamura'dan IWGP Kıtalararası Şampiyonasını kazandı.

2016 – WWE, Roman Reigns'in Sağlık Politikası protokollerini ihlal etmesi nedeniyle 30 gün süreyle askıya alındığını duyurdu.

2018 - The Undisputed Era, (Kyle O'Reilly & Roderick Strong), Florida Winter Park'taki Full Sail Üniversitesi'nden NXT TV kayıtlarında Moustache Montain'ı (Trent Seven & Tyler Bate) yenerek NXT Takım Ünvanlarını kazandı.

Bugün Doğan Güreşçiler:
Matt Stryker (1979)
Jay Youngblood (1955)

Güreş Tarihinde Bugün: Dusty Vs. Harley Ve Dahası
 
Üst