Untitled Document

GüreşTürkiye 12. Yaş Kutlama Şenlikleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Death Rider

Mella is Money!

The Death Rider

Mella is Money!
23 Tem 2017
36,441
3,425
21
Bursa
Carmella
Carmella
logo1.png

GüreşTürkiye'nin on ikinci senesi! GüreşTürkiye gelenekleri ve akıllara yer edinmiş geçmişiyle 12. yaşına giriyor! İlk gününden bugüne güreş bilinci olma, ülkede profesyonel güreşi tanıtma ve tartışma hayalleriyle onuncu senemizi tamamlıyoruz. Arşivinde bir güreş severin koca bir tarihi bulabileceği, forumda aktif içeriğin bolca olduğu, güreş eğlencesinin sonuna kadar hissedildiği platform olarak on ikinci yaşımıza giriyoruz.

Bir avuç insandan kocaman bir topluluğa dönüşürken GüreşTürkiye on bir sene boyunca esas amaçlarını gerçekleştirmiş ve üç ana maddesi olan (güreşi tanıtma, tartışma ve bilinçlendirme) hedeflerinden sapmamış bir biçimde yeni yaşına adım atıyor.

Beraber daha çokça yıl görüp, geçirmek ve nice yaş günleri kutlamak dileğiyle.

12.yılımıza özel etkinliklerimiz şu şekilde;

1-) On İkinci Yaşa Özel Nick Değişimi Hakkı!
Müjde! Beklenen oldu! 28 Haziran 2022 gecesi yapılacak kura çekimine katılan bir üyemiz nick değiştirme hakkına sahip olacak!

2-) Forum Tarihi Hakkında Soru Yarışması
12. yaş günü muhasebesiyle forum tarihinden bir bilgi yarışması yapılacak. Yarışma birincisi arkadaşımıza 100 tepkime puanı ve Repstar rankı verilecek.

3-) Geleneksel Yaş Günü Çizgeleri
Hafta itibariyle forum grafikerimiz, yeni yaşımıza özel bannerler, avatarlar hazırlayacak ve bunları biz üyelerin kullanımına sunacak..

4-) Akrostiş Şiir Yarışması
Açılacak olan konuda üyelerimizin hazırladığı "GÜREŞTÜRKİYE" başlıklı akrostiş şiirler yazılacak. Yapılan oylamada 1. olan arkadaşımıza 100 tepkime ödülü ve V.I.P üyelik verilecek.

5-) Logo Yarışması
28 Haziran günü 12. yaş günü temalı özel bir logo kullanılacak. Anketle seçilen en iyi logoyu yapan kişinin çalışması hafta boyunca forumumuzda kullanılacak! Yarışma kazananına 100 tepkime puanı ve V.I.P ödülleri verilecek.

6-) El Yazısı Yarışması!
GüreşTürkiye'nin gönül fedaileri bir kağıda kendi yazısıyla en güzel şekilde "GüreşTürkiye" yazarak yarışmaya katılacak. Yapılacak anket ile birinci seçilen kişi 100 tepkime puanı ve V.I.P üyelik kazanacak.

7-) 12. Yıla Özel Röportaj!
12 sene boyunca neler oldu? Merak ettikleriniz, doğru bilindiği sanılıp yanlış bilinenler, hiç bilinmeyenler ve daha fazlası. Forum adminimiz The "Buğra Gür" Peep's forum hakkında bütün sorularınızı bu röportaj da yanıtlıyor.

HOF Üye Seremonisi!
On ikinci yaşına giren GüreşTürkiye; Hall of Fame kategorisine dahil ettiği üyelerini açıklıyor!
 

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
12,562
7,530
-
Gigi Dolin
Forumumuz adına güzel bir 12'inci sene haftası olması dileğiyle.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
 
Üst