Untitled Document

Hakan Çalhanoğlu Ölmeyi Bayılmak Sanmış Olabilir

Depeche Mode

Hello Brother!

Depeche Mode

Hello Brother!
9 Mar 2013
3,084
706
25
Balıkesir - Karesi
-
-
ZLATAN GEZEGENİ

"Ben, kendi gezegenimden geldim. Kimse daha önce böylesini görmedi. Herkes beni varoş olarak nitelendiriyor. Beni farklı görüyorlar, hoş karşılamıyorlar, bana karşı herkese davrandıkları gibi davranmıyorlar. Ama ben farklı bir şeyle geldim ve herkes bunu takip etmeye başladı. Ben kendi gezegenimdenim: Zlatan Gezegeni."

Hacken

Rock Hard

Hacken

Rock Hard
7 Kas 2013
5,350
3,367
26
İstanbul/ Aydın
Juice Robinson
Kazuchika Okada
Doğru söylediği şeyler de var yanlış söylediği de. Bütün takım yöneticiler dahil Zlatan'ın mental anlamda takıma önemli şeyler verdiğini söyledi sezon özelinde. Sahada pek bir şey yapmasa da bu liderlik de çok özeldir şampiyonluk yolunda.

Haklı olduğu husus ise Zlatan'ın ilgi çekmek adına yaptığı veya söylediği şeyler. İlk başlarda iyi bir PR çalışması iken zamanla iticiliğe evrildi.

Hell's Gate

ƚԋҽ ρԋҽɳσɱ

Hell's Gate

ƚԋҽ ρԋҽɳσɱ
23 Haz 2020
19,770
1,676
Azerbaycan
Undertaker
Undertaker
Bașlık tam uymuș bu arada. Zlatan zaten așırı egoistliğiyle dikkat çeken birisi, yani bunları söylemen seni ne ileri götürür ne de yükseltir. Bunlar zaten herkesin bildiği șeyler. Ben hiç bu kadar egoist biri görmediğim Zlatan fanıyımdır. Bu arada adam sakattı Hakan bey.

Jeri-Spy

The King in the North

Jeri-Spy

The King in the North
13 Kas 2011
19,555
569
25
Istanbul
Chris Jericho
-
"Ben malım" yorumu olmuş biraz, adam 2200 dk az oynayarak seninle aynı sayıda gol atmış. Söylerken utanırsın.

23 Ağu 2011
19,074
564
Jeff Hardy
images

Thunderstruck

SEVGİLİ ÜTOPYALILAR

Thunderstruck

SEVGİLİ ÜTOPYALILAR
22 Ağu 2011
15,668
3,977
23
Acıbadem
Kofi Kingston
-
"Ben malım" yorumu olmuş biraz, adam 2200 dk az oynayarak seninle aynı sayıda gol atmış. Söylerken utanırsın.
Abi Zlatan'ın mevkisiyle Hakan'ın mevkisi aynı mı ? Bence kıyaslamak yanlış.

Hakan baba Milan'dayken Zlatan diyip duruyordun suyun öteki yanına geçince bu olmuyor yani, ben de Zlatan'ı hiç sevmem, dedikleri de doğru bence şaklabanlık tarafı var ama bunu Milan'dayken söyleyemezdi, imkansız.