Hangi Undertaker vs Shawn Michaels Mücadelesi Size Daha Çok Zevk Verdi?

Hangisi?

• WrestleMania 25

Oy: 5 50.0%
  • WrestleMania 26

Oy: 5 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Ruthless Aggression

Kayıtlı Üye
Konular
137
Stone Cold Steve Austin
Batista
WM 26daki maçın konsepti tamamen saçmalıktı. Hbkin kariyerinin ortada olması tamam ama Taker ne fedakarlık yapıyor karşısında? Tamam önceki seneden sonra bunu tekrarlamayı kabul ettirmek için kariyer kozu ortaya kondu buna birşey demiyorum ama Undertaker gel ben seninle rövanş yapmak istiyorum da diyebilirdi. Herhangi birisi onu WMda yendiği an streak bozulmuş oluyordu zaten ki 4 sene sonra bozuldu da. Yine de ambalaja bakınca çok bencilce bir konsept.

Darek

Kayıtlı Üye
Konular
16
CM Punk
bana göre net WM25, hem maç ring içi olarak daha iyiydi, hemde bazı anlarda HBK gerçekten seriyi bitirebilir gibi gösterdiler. Özellikle uzun süredir ilk defa biri tombstone'u normal olarak kick outladı. (WM24'de Edge kick outlamıştı ama hakem yarım saat sonra ringe geldi) Orda Undertaker'ın yüz ifadeside çok iyiydi. WM26'da HBK kariyerini ortaya koyunca malesef HBK'nin güreşi bırakacağını anladık eğer yaşı genç olsaydı seriyi kırabilme ihtimali verirdik ama 44 yaşındaydı ve sonuç belliydi, ve ring içi WM25'e göre daha zayıfdı. WM26 Me idi ama WM25 deki HBK vs Taker maçı ME'deki HHH vs Orton maçını ezdi geçti.

Konular
0
Kane
Gözüm kapalı 26 derim çünkü gözümü açarsam 25'in daha iyi olduğunu görmüş olurum. :D