Untitled Document

Hangisi Şampiyonun Değerini Arttırır?

16 May 2018
8,981
164
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
Şampiyonun değerini hangisi daha çok arttırır?

Uzun bir reign yapıp , harika bir senaryo üzerinde işlenmesi mi ? Yoksa kısa bir reign yapıp ara ara “X” kasmak mı ?

265342105_340802717712460_2576115828392332697_n.jpg

15 Tem 2021
758
51
-
Bray Wyatt
Uzun bir reign asla ve asla tercih etmem, Bayat ve diğer rakipleri oldukça saf dışı bırakıyor. Uzun reignleri seven var mı bilmiyorum, Ancak uzun olsa 300+ günü geçmesin yeter. Çünkü baya bayat bir durum oluyor. Çünkü her maçta şampiyonun koruduğunu biliyoruz ve bu da oldukça can sıkan bir şey. Senaryosu ne kadar iyi olursa olsun tahmini belli olan bir maçı Hype'lamak her zaman yanlıştır. Roman Reigns bu zamana kadar güçlü rakiplerle mücadele etti. Örneğin Daniel Bryan, Kevin Owens, Edge gibi bazı isimler. Ama bakıyoruz ki her defasında Hileyle bitiyor. Ama bu durumu olumlu karşılıyorum, Karakteri güzelleştiriyor ama bi bakıma da tahmini belli oluyor her zaman hileyle yenmesi. Buna iyi bir senaryo işleyişi denmez, zira ben demezdim. Ben düşük rakipleri yükselişe çıkarırdım, Ne kadar geçiş rakibi olurlarsa olsun kariyerlerinde güzel bir başarı eklenecek ve onlar için de Bu şirket için bir parça olarak sayılacaklar. Şirket kendi Main Eventer'larını yaratmayı niye denemiyor anlamıyorum, Gerçi bu aralar Austin Theory gibi isimler push alıyor ama yetersiz. Austin Theory'e en iyi yol bir güreşçiyi emekli etmek. Bunun en iyi örneği Goldberg. Hem forum Goldberg'dan nefret ediyor hem de gençlerin önünü açmak yerine ezen birisi olduğu için, Austin Theory büyük bir Momentum kazanabilir bu feudda. Ne kadar kısa olursa olsun sonucu güzel olan maçlar her zaman iyidir. Her neyse nerede kalmıştık? Hah, Uzun reignler. Bak açıkçası şöyle demeliyim, Storyline'ı iyi ve Karizmasını geliştirebilecek biri varsa kadroda o ismi kemer potasına sokacaksın. Şampiyon Ring içiyle değil Karizma ve Promoyla, hatta Feuda verdiği Hype ile kendini iyi tanıtır. Benim tercihim Kısa ama senaryosu iyi işlevli olan, 2-3 maç geçiş rakibi, ama diğer maçlar tereddütlü olsa çok iyi olur Şampiyon için. Böylellikle "Acaba kaybeder mi?" Algısı gelir ki bunu herkes ister. Benim tercihim bu yönde. Fikrimi beğenmeyebilirsiniz Saygı duymak zorundasınız ve fikrime eleştiri yapanlara her zaman açığım.