Untitled Document

Harry Kane Gibi Olmayın

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

12 Mar 2020
11,442
6,462
-
Neden mal olsun ki? Geçen seneye kadar Tottenham'da mutluysa ve bu onu tatmin ediyorsa mal mı oluyor?
PL'nin en iyi forvetlerinden biri her seferinde şampiyon olmayı hayal ediyorum açıklamasında bulunan bir ismi. M.City gitmemesi mallık değil mi? Tottenham'da gram mutlu değildi hatta beni salın diye ağlıyordu. Bu mu mutlu hali.

Kanka ileride eşin seni daha zengin biri için terk etmesse mal mı oluyor?
Alakasız örnek. Kariyerine başarı eklemek istiyorsa. Onu isteyen M.City yapacaktı. Tottenhem'ın dönemi bitti çünkü.

Hacken

Rock Hard

Hacken

Rock Hard
7 Kas 2013
4,119
2,392
25
İstanbul/ Aydın
Juice Robinson
Kazuchika Okada
PL'nin en iyi forvetlerinden biri her seferinde şampiyon olmayı hayal ediyorum açıklamasında bulunan bir ismi. M.City gitmemesi mallık değil mi? Tottenham'da gram mutlu değildi hatta beni salın diye ağlıyordu. Bu mu mutlu hali.
Fark ettiysen geçen seneye kadar ibaresini kullanmışım. Kulüpten ayrılmaya geçen sene karar verdi hatta taraftarla bile vedalaştı son maçında. Tottenham'ın yokuşa sürmesi yüzünden gidemedi ve Grealish tercih edildi. Ondan öncesi için böyle bir isteği yoktu.

Imperium

Imperium

12 Mar 2020
11,442
6,462
-
Fark ettiysen geçen seneye kadar ibaresini kullanmışım. Kulüpten ayrılmaya geçen sene karar verdi hatta taraftarla bile vedalaştı son maçında. Tottenham'ın yokuşa sürmesi yüzünden gidemedi ve Grealish tercih edildi. Ondan öncesi için böyle bir isteği yoktu.
Sonuçta ayrılmayı düşündü. Gerçekçi olalım bir işte iyiysen daha iyi yerde olacaksın. Tottenhem dönemi bitti. Kariyerinde Totti gibi forma numarasını tarih ettirmek gibi gayesi varsa kendi tercihi. Başarı arıyorsa gidecek başka takıma.