Impact #1000 Sonuçlar | 14.09.2023

The Insane Icon

𝘣𝘦𝘴𝘵 𝘪𝘯 𝘵𝘩𝘦 𝘸𝘰𝘳𝘭𝘥
Katılım
20 Eyl 2020
Konular
9,413
Mesajlar
41,453
Tepkime puanı
8,688
Puanları
935
Sting
1om1xk7.jpg


Bir video paketi ve özel bir girişten sonra Scott D'Amore ringde hayranlarını Episode 1000'e davet ediyor. Ardından tarihin en etkili Knockout'u Gail Kim'e hoş geldin diyor. En büyük Knockout anlarını anlatan bir video package sunuyor.

Scott tekrar konuşmaya başlarken The Beautiful People'ın müziği duyuluyor. Klasik girişlerini yapıyorlar. Love, Gail'e kendileri dışında bir grup çirkin insanı gösterdikleri için bunun gösterebilecekleri en iyi klip olup olmadığını soruyor. Velvet buna Walmart'taki güvenlik kamerası görüntüleri diyor. Onlar en iyi yaptıkları şeyi, kaba ve iğrenç olmayı yaparken Gail alaycı bir şekilde onları tekrar karşılıyor. Gisele Shaw'ın müziği duyulduğunda Gail'in etrafında dönmeye başlıyorlar.

Shaw-entourage ringe doğru yürüyor ve Gail'in kendilerine kaba davrandığı için özür diliyor. Shaw, The Beautiful People olmadan Quintessential Diva'nın olamayacağını söylüyor. Onların yerini almaktan ve onu geliştirmekten onur duyuyor. Love az önce söylediklerini sorgulayarak karşılık veriyor. Shaw "geliştirmenin" tanımını açıklıyor. Sky kendi nesillerinden kimin bu kadar harika olduğunu soruyor. Jordynne Grace geliyor.

Grace, Shaw'ın aslında kendi jenerasyonundan olduğunu söylüyor. ODB, Tara, Traci ve Gail'i en iyilerden bazıları olarak sayıyor. Ama diğer değişmezler "sinir bozucu, boş b****es" idi. Deonna Purrazzo geliyor. Deonna kendi jenerasyonunu temsil etmek için burada olduğunu söylüyor, Jordynne ya da Gisele'i değil. "Virtuosa" sloganı patlak veriyor. Virtuosa Çağı, Grace'i unvan için yendiğinde başladı. Şu anda zirvede kimin olduğunu hatırlatmak için mevcut şampiyon Trinity çıkıyor.

Deonna, Trinity'ye üç kez doğurduğunu söylüyor. Awesome Kong'un müziği çalıyor ve yanında Raisha Saeed var. Saeed, dövüşmek isteyen olursa Kong tarafından ezileceğini söylüyor. Tasha Steelz dönüyor! Onsuz 1.000. bölümü yapamayacağımızı ve tarih hakkında konuşamayacağımızı söylüyor. Kendisini Shaw, Evans ve Purrazzo'dan oluşan Beautiful People'ın beşinci üyesi olarak ilan ediyor. Başka hiç kimse en büyükleri yenen en büyük olamaz. Sonra Hardcore Country geliyor.

Mickie, görünüşe bakılırsa Tasha'ya kim olduğunu ya da ne yaptığını hatırlatmasına gerek olmadığını söylüyor. Tek söyleyebileceği, "Hardcore ülkesi geri döndü." Trinity, Gail, Grace ve Kong takımına katıldığını resmileştiriyor. Mickie kendilerine "Bitmiş Takım" adını verdi. Gelecek haftanın Knockouts tarihindeki en büyük dövüş olacağını söylüyor.


Feast or Fired Match: Kazanan: Chris Bey, Crazzy Steve, Yuya Uemura & Moose

Team 3D def. Desi Hit Squad

Masayı taşıyorlar. Devon Rohit'i kaldırıyor ve Ray onu masaya doğru itiyor.


Sahne arkasında, The Rascalz yiyeceklerle oyalanırken Josh Alexander yanlarından geçiyor. Josh, altınlarının olmamasıyla ilgili bir yorum yaptıktan sonra çantalarını odanın diğer ucuna fırlatıyor. Ardından ringde kendisi.

Josh ringe çıkmanın ne kadar özel olduğundan bahsediyor. Yirmi yıldır Impact hayranı ve bunu söylemekten gurur duyuyor. Ama şimdi, altınını geri almak için burada.

Alex Shelley geliyor. Josh'ın bir sonraki kovanın peşinden koşturduğunu söylüyor. Josh ona rahatlamasını söylüypr ve 21 yıl boyunca yaptıkları için teşekkür ediyor. Alex'in dünya şampiyonluğunu kazandığını görmekten mutluydu. Birbirlerini övdükçe işler kızışıyor. Josh, Shelley'nin savunmalarını sayıyor ama Shelley'nin geçen yılki Emergence'da unvan söz konusuyken Alexander'a kaybettiğini hatırlatıyor. Alex bunun Josh'ın hikâyesi olmadığını ve Josh'ın sadece bir yan macera olduğunu söylüyor.

Shelley daha iyi olduğunu kanıtlamak için maçı istiyor. Josh da istiyor ve hemen şimdi yapması için ona meydan okuyor. Rascalz ikisini de pusuya düşürüyor. Josh onlara sağ yumruklarla vuruyor ve sonra Shelley ile yüz yüze geliyor. Shelley aprona çıkarken Rascalz tekrar Josh'a saldırıyor. Shelley izleyip geri çekilirken Miguel Josh'ın suratına tekme atıyor.


Sahne arkasında, Shark Boy Rascalz'la yüzleşiyor. Gelecek hafta için Trey ve Alexander'ı ayarlıyor. Santino, Shark Boy'a doğal biri diyor ve elini sıkıyor. Kenny King ve Sheldon Jean geliyor. King, Dijital Medya unvanının rövanşını talep ediyor. Santino bunun yerine gelecek hafta için King ve Eric Young maçını ayarlıyor.


Traci Brooks & Frankie Kazarian def. Alisha & Eddie Edwards

Frankie mikrofonu alıyor ve Traci Brooks'u 2023 Impact Hall of Fame'ine giren bir diğer kişi olarak ilan eden bir video packagei gösteriyor. Traci ağlıyor ve ringde oğullarıyla birlikte kutlama yapıyor.


X-Division Championship: Chris Sabin def. Lio Rush (c)

Impact kadrosunun faceleri Sabin'in büyük galibiyetini kutlamasına yardım etmek için alana geliyorlar ve şov sona eriyor.
 
Üst