IMPACT Sonuçları - 09.03.23

Straight Edge Societh

Fatih Sultan Tekke
Katılım
23 Ara 2013
Konular
4,980
Mesajlar
23,555
Tepkime puanı
4,724
Puanları
1,480
Yaş
23
Konum
Trabzon
CM Punk
Triple H
Gece ilk olarak Before the IMPACT bölümü ile başlıyor.

Rich Swann & Frankie Kazarian def. Raj Singh & Shera - Maçın sonunda Swann köşede tepede olan Singh'i Hurricanrana ile yere düşürdü. Kazarian bu sırada Shera'yı engelledi ve Swann'da Singh'e 450 Splash vurup tuşa gitti.

2 saatlik IMPACT şovu başlıyor.

* Bully Ray şovu başlatıyor. No Surrender'da Busted Open sırasında Tommy Dreamer'ın yüzüne sıcak kahve fırlattığı anlara bakıyor. Sosyal medyada kızgın Dreamer, Bully'yi Sacrifice'ta Busted Open maçına davet etti ancak Bully rekabet edemeyeceğini iddia ediyor. Otorite Direktörü Santino Marella araya girdi. Dreamer'ın temize çıktığını duyurarak Sacrifice'da Busted Open maçını resmileştirdi. Son haftalarda Dreamer'ı savunan Bhupinder Gujjar, Bully'yi hemen burada bir maça davet ediyor.

Bhupinder Gujjar def. Bully Ray - Kısa süren maçta Gujjar zinciri kullanmak isterken Bully ona low blow yapınca hakem zili çalıp Bully'i maçtan diskalifiye ediyor.

Tommy Dreamer bir anda ringe geliyor ve Bully'e saldırıyor. Masha Slamovich gelip Dreamer'a low blow vuruyor. Şimdi Mickie James gelip Bully'nin sırtına kendo stick ile vuruyor. Bully sinirli bir şekilde ona dönüp saldırmak istiyor ama James bundan kaçıp Slamovich'in üstüne atlıyor. James ve Slamovich kavga etmeye başlıyor. Bully arkasından gelip James'in boynuna zinciri sarıp boğmaya çalışırken kendine gelen Dreamer'ın elinde sandalye ile ayağa kalktığını görünce ringden kaçıyor.

IMPACT2310_BullyRay_vs_BhupinderGujjar-WM-33-scaled.jpg


* PCO gömüldüğü Las Vegas çölünde dolaşıyor ve Eddie Edwards'ı onunla savaşması için çağırıyor.

* IMPACT Dünya Şampiyonu Josh Alexander, Rich Swann'dan Sacrifice'ta Time Machine'e karşı altı kişilik takım maçında ortaklarından biri olmasını istedi. Swann teklifi kabul etti. Steve Maclin araya girip ekibinin üçüncü üyesi olmayı talep ediyor. Maclin, Alexander'ı Rebellion'daki Dünya Şampiyonluğu maçı için izlemek istiyor ama Alexander ona zaten başka bir ortak bulduğunu söylüyor. Frankie Kazarian.

Rhino (w/Heath) def. Callihan (w/The Design (Deaner, Kon & Angels)) - Maçın sonunda Callihan iplerden sekmek isterken Angels onun ayağını tuttu. Callihan iplerden ona bakarken Kon kafasına sandalye ile vurdu. Callihan arkasını dönünce Rhino ona Gore vurup tuşa gitti.

* X-Division Şampiyonu Trey Miguel, Santino Marella ve Dirty Dango ile No Surrender'da bir maçı olmadığı konusunda yüzleşiyor. Marella, Sacrifice'da özenle seçilmiş rakibiyle karşılaşacak Miguel'e mirasını pekiştirmesi için bir şans verdi. Sadece bu da değil X-Division Unvanı ayrıca Multiverse United'da da maça çıkacak. Şampiyon, Rich Swann, Frankie Kazarian, Rocky Romero, Kevin Knight ve Clark Connors'a karşı kemerini savunmaya çalışacak.

* Bu sırada Johnny Swinger ve Zicky Dice, Swinger'ın 50 galibiyet ve IMPACT Dünya Unvanı kazanma arayışındaki ilk maç için bir rakip arıyor.

* Reklam arasında Deaner'in Callihan'ın başlangıç sürecinde 6. adımı geçtiğini açıkladığı görüntüleri görüyoruz.

Jordynne Grace def. Alex Gracia - Kısa süren maçı Grace rakibine Grace Driver vurarak kazanıyor.

* Joe Hendry bir odada konuşma yaparken Moose karşısına dikiliyor. Brian Myers arkadan gelip Hendry'e saldırdı.

* IMPACT Dünya Şampiyonu Josh Alexander, Rich Swann ve Frankie Kazarian gelecek hafta Bullet Club'a altı kişilik takım maçında meydan okuyup Sacrifice'a hazırlık yapmak istiyor.

KUSHIDA def. Jonathan Gresham - Maçın sonunda KUSHIDA rakibine Hoverboard Lock bağlayınca Gresham hemen pes ediyor.

Maçtan sonra iki isim el sıkışıyor.

* Eddie Edwards, PCO'nun bu gece erken saatlerde onu bir dövüşe davet ettiği Las Vegas çölüne götürülüyor.

* Killer Kelly, "The Wilde Witch" Taylor Wilde ile son sorunlarını ele almak için ringde. Sadece birkaç hafta önce Wilde, Kadınlar Takımlar Unvanı fırsatı sırasında Kelly'yi terk etti. Wilde ringe geldi ve Kelly'e bir kart seçmesini söyledi. Kelly kendi kaderini kendisinin çizdiğini söyledi ama Wilde karşılık verdi ve kaderini onun için seçti. Wilde büyük değişimi, karışıklığı, yıkımı ve kaosu temsil eden Kule kartını açtı. KiLynn King birdenbire Kelly'e arkadan sandalyeyle saldırdı. King sonra Kelly'i ringe vurdu.

Sahne arkasında Kadınlar Dünya Takım Şampiyonları Death Dollz, Killer Kelly'ye yardım teklifinde bulundu ancak Kelly bunu geri çevirdi. Taylor Wilde ve KiLynn King araya girerek Death Dollz'a kemer maçına davet etti. Death Dollz bir şartla kabul edecek. Kazanırlarsa Wilde kara büyü yapmayı bırakacak.

IMPACT2310_KillerKilley_TheCoven_TaylorWilde_KiLynnKing_Segment-WM-21-scaled.jpg


* Eddie Edwards ve PCO çölde kavga ediyor. PCO, Edwards'ı kürekle gömmek üzereyken bir araba gelip PCO'ya vurdu ve Edwards'ı alıp oradan uzaklaştı.

Kadınlar Dünya Şampiyonluğu Maçı
Mickie James (c) def. Gisele Shaw (w/ Jai Vidal & Savannah Evans)
- Maçın sonunda James rakibine Mick-DT yapmak isterken Vidal aprona çıkıp dikkatini dağıttı. Deonna Purrazzo onu ayağından çekip yere düşürdü. Bu sırada Evans ringe girip hakemin dikkatini dağıttı. Shaw'da James'e roll up yaptı ama hakem bakmadığı için Deonna ringe girip roll up'ı terse çevirdi ve hakem James için saymaya başladı.

James kutlama yaparken şov sona eriyor.

IMPACT2310_GiseleShaw_vs_MickieJames-WM-55-scaled.jpg
 

The Insane Icon

the v i g i l a n t e
Katılım
20 Eyl 2020
Konular
8,567
Mesajlar
39,735
Tepkime puanı
7,548
Puanları
890
Sting
Kane
Bully vs Dreamer'ı izlemek güzel olacak. Bu maçtan ümitliyim. Nostalji sever biri olarak bu maçı merakla bekliyorum. Kazarian'ın ise Alexander ve Swann ile takım olmasını pozitif bir gelişme olarak sayıyorum. O maçı da merakla bekliyorum. Beklentim büyük.

Diğer olaylar pek de ilgimi çekmedi açıkçası şovun gidişatını kökten etkileyen bir olay da olmamış.

Emeğin için teşekkürler.
:eyv
 
Üst