Untitled Document

Impact Wrestling Sonuçları | 04.08.22

The Greatest Man

Great Mod

The Greatest Man

Great Mod
31 Tem 2013
10,012
2,455
25
İstanbul
Tyler Bate
-
FZNo5YVXoAolXgl-1140x570.jpg


Deonna Purrazzo vs. Rosemary w/Taya Valkyrie & Jessica Havok

Purrazzo, Rosemary'yi köşeye gönderiyor. Rosemary, The Upside Down'ı uygular. Rosemary en üstteki gerdirmeye tırmanıyor. Purrazzo, Rosemary'nin suratına bir tokat atıyor. Purrazzo, The Iconoclasm yapıyor ama tuş gelmiyor. Purrazzo, Fujiwara Arm-Bar'ı uygular. Purrazzo, The Pump Kick'e gidiyor, ancak Rosemary bir dropkick ile karşılık veriyor. Purrazzo, Rosemary'nin suratına tekme atıyor. Rosemary, The SlingBlade'e vurur. Purrazzo, Rosemary'yi köşeye sıkıştırıyor. Rosemary, Purrazzo'dan gelen big boot u engelliyor. Rosemary, Spear'ı tercih ediyor, ancak Purrazzo, Fujiwara Arm-Bar ile karşı çıkıyor. Rosemary, Purrazzo'yu iki sayı için deviriyor. Rosemary, Purrazzo'yu ringin dışına atıyor. Purrazzo, Havok'la alay edercesine konuşur. Valkyrie, Havok'u sakinleştirmeye çalışıyor. Rosemary, Spear vuruyor, ancak hakemin dikkati Havok tarafından dağıtılıyor. Purrazzo, fırsattan davranıp maçı alıyor.

Kazanan: Deonna Purrazzo


Honor No More, PCO'nun sadakatini sorgulamaya devam ediyor


IMPACT Dijital Medya Şampiyonluk Maçı
Brian Myers (c) vs. Black Taurus w/Crazzy Steve

Taurus'dan spear ama tuş yok. Boğa, Belly to Back Suplex'i tercih eder, ancak Myers gözünü dürterek karşılık verir. Myers, zaferi elde etmek için alt ipi kaldıraç olarak kullanıyor. Maçtan sonra Bhupinder Gujjar, Myers'ı ringe geri sokuyor. Steve, Myers'ı The Bell Clap ile çiviliyor. Boğa HeadButts Myers. Gujjar, Gargoyle Mızrağı ile bağlantı kurar.

Kazanan ve hala Dijital Medya Şampiyonu: Brian Myers

Bhupinder Gujjar, Myers'ı ringe geri sokuyor. Steve, Myers'ı The Bell Clap ile indiriyor. Taurus'dan HeadButts. Gujjar, The Gargoyle Spear yapar ve Myres'ı indirir.


Knockout Dünya Şampiyonluğu söz konusu olduğunda Jordynne Grace herkese bir engel olarak bakıyor.


Josh Alexander'ın "Ric Flair's Last Match" etkinliğinde Impact Dünya Ağırsiklet kemerini MLW Süperstarı Jacob Fatu'ya karşı nasıl koruduğunu ve gelişen olayları izliyoruz.


Masha Slamovich vs. Gisele Shaw

Maçın başında Gisele Shaw'dan şaşırtıcı bir atak izlesek de, The Snow Plow ile Slamovich tuşu buluyor.

Kazanan: Masha Slamovich


Havok, Rosemary ve Taya Valkyrie'ye kadınlar takım kemeri maçında ring kenarında olmayacağına dair söz veriyor.


The Motor City Machine Guns vs. Violent By Design


Deaner, Cradle Shock'u reddediyor. Two Rolling Elbows geliyor MCMG'den. SuperKick/Lariat Kombinasyonu. Spinning NeckBreaker geliyor. Doering, Shelley'i shoulder tackle ile yere seriyor. Hakem Doering'e ringden çıkmasını söylüyor. Çift SuperKick. Sabin'den Doering'e Step Up Enzuigiri ile. Bir Beyzbol Slide Dropkick geliyor Shelle'den. Sabin, The Suicide Dive. Shelley, Deaner DDT ile yakaladı. Sabin, zaferi almak için jackknife yapar.

Kazanan: Motor City Machine Guns


Maçtan sonra. Violent By Design, VBD Bayrağı ile MCMG'ye saldırır. Kushida yardım geliyor. Eric Young, Kushida'ya arkadan saldırır. Young, Kushida'ya PileDriver yapıyor.


Gelecek hafta Killer Kelly debut yapacak.

Sami Callihan vs. Raj Singh

Cllihan'dan Forearm. Singh, dizini Callihan'ın karnına saplıyor. Bir Step Up Enzuigiri. SCallihan, Singh'i köşeye sıkıştırıyor. Chop/jab kombinasyonu.

Callihan, Singh'e The Crossface Chicken Wing yapıyor. Singh pes ediyor.

Kazanan: Sami Callihan


Maçtan sonra Callihan, Moose ve Steve Maclin'i çağırıyor. Callihan, spear'dan kaçıyor. Callihan, Maclin'e saldırıyor. Callihan, spear'dan kaçıyor ve Maclin, Moose'a spear vuruyor. Callihan, The Cactus Driver #97 deniyorancak Maclin bir darbeyle karşılık veriyor. Moose, Sami'ye spear vuruyor. Maclin, Callihan'ı Double Underhook DDT ile indiriyor.


Derby City Sokak Kavgası
PCO w/Vincent vs. DOC Gallows w/Karl Anderson


Gallows, PCO'yu sandalye mekanizmasına atar. Sonrasında PCO'ya aparkat yapar. Gallows, PCO'nun kafasına bir sandalye fırlatıyor. PCO, Gallows'u boğazından tutuyor. PCO, Chokeslam'i masaya doğru yapıştırıyor. PCO, Gallows'u Reverse DDT ile düşürür. PCO eldiveninin içine raptiye koyar. PCO, zaferi almak için The Flying Elbow Drop yapar.

Kazanan: PCO

 
 
Üst