Untitled Document

IMPACT Wrestling Sonuçları | 14.10.2021

20 Eyl 2020
26,701
654
24
Bursa
Tay Conti
Sting
Geç kaldık farkındayım ama özellikle promoları ve hikayelerin gidişatını takip edenler için paylaşmaktan geri durmak istemiyorum. Geçen haftanın (7 Ekim) eksik olduğunu biliyorum. Yakın zamanda onu da halledip bu konuda spoiler içerisine ekleyeceğim. Keyifli okumalar.

Impact-Wrestling2019.png
X Division Title Tournament Match: Trey Miguel def. Alex Zayne & Laredo Kid

Impact-Wrestling2019.png
Triple Threat X-Division Championship Qualifier: El Phantasmo def. Rohit Raju & Willie Mack

[ame]https://twitter.com/IMPACTWRESTLING/status/1448806053446135812[/ame]

Gia Miller, arka alanda Ace Austin ve Madman Fulton ile birlikte. İkisi de bu gece Battle Royal'de yer alacak. Ace, Cage ile olan işinin henüz bitmediğini söylüyor. Call Your Shot gauntlet, düzeni geri almanın mükemmel bir yoluymuş. Austin, bu Battle Royal'i kazanma şansının, ikinci olan ve kazananın katılması nedeniyle iki katına çıktığını söylüyor. Fulton, ilk giren olmak istediğini, bu şekilde 20. sırayı kazandığında Austin için işleri kolaylaştırabileceğini söylüyor. Austin, bu yılki Call Your Shot Gauntlet'in kendisinin olduğunu söylüyor.

Önümüzdeki hafta, son iki Digital Media Championship Eleme Maçı Salı ve Çarşamba günleri yapılacak. Salı günü Madison Rayne-Chelsea Green maçı olacak. Ve Çarşamba günü, Alisha vs. Tenille Dashwood olacak.


Impact-Wrestling2019.png
Savannah Evans (w/ Tasha Steelz) def. Lady Frost

Maçtan sonra Knockouts ve AAA Reina de Reinas Champion Deonna Purrazzo (Matthew Rehwoldt ile birlikte) Savannah Evans ile konuşmak için ringe gidiyor. Virtuosa, Evans'a Purrazzo/James'in 'Pick Your Poison' şartının bir parçası olarak Mickie James ile yüzleşme fırsatı sunuyor. Evans bunu kabul ediyor.

Steve Maclin'in yer aldığı bir vignette geliyor ekranlara. Geldiği yerde şerit avcıları denen bir şey varmış. IMPACT Wrestling'de çok sayıda şerit avcısı varmış. Kargaşa için oradalarmış. Onları etiketleyip, paketleyecekmiş. Son olarak yeni X-Division Şampiyonunuza bakıyorsunuz diyor Maclin.

Arka alandayız. Gail Kim ve Gia Miller, geçen Cumartesi günü Knockouts Knockdown etkinliği hakkında sohbet ediyor. Kim, büyük bir destek olduğunu ve yer almaktan memnun olduğunu söylüyor. Knockouts Tag Team Champions Decay röportajını yarıda kesiyor. Bir görevli geliyor ve Kim'e, Avustralya'nın Sidney kentinden ekspres bir paketi sunuyor. Kim, önce kendi okuyor sonra da Gia Miller'a veriyor kağıdı. Mesaj Bound For Glory'de debut yapacak olan IInspiration'dan (Cassie Lee ve Jessica McKay'den). McKay ve Lee, Impact yolundalarmış ve bu unvanlar için uğraşacaklarmış. Rosemary sıkıntı yok diyor. Gelecek Cumartesi Bound For Glory'de Decay'in ne olduğunu göreceklermiş!


Impact-Wrestling2019.png
Rich Swann (w/ Willie Mack) def. VsK (w/ Brian Myers)


Swinger's Palace kapatılıyor. John E. Bravo ve Hernandez çıkışları çok hüzünlü. Bir Swingerella geliyor ve Johnny'ye olan sevgisini sunuyor ve ona çıkma teklifi ediyor. Swinger teklifi reddediyor ve başka bir Swingerella ona kızı reddettiği için kızıyor. Chris Sabin de alana geliyor. Adı Riley olan başka bir Swingerella Chris Sabin'e açılıyor Chris'in Bound For Glory için Vegas'a gitmek yerine Nashville'de kalıp kalmayacağını soruyor, kalacaksa onunla olmak istermiş, yani bildiğin açılıyor, ancak Sabin gerçek aşkının güreş ringinde olduğunu söylüyor. Kız anladım deyip gidiyor. Anılar yansıtılırken Chris Sabin "Bu mekanı daima seveceğim." diyor ve ışıklar kapanıyor. Güreş dünyasında gerçekten karanlık bir gün...

Toplantı odasındayız. Heath, Scott D'Amore ile birlikte ve sözleşmesini imzalamaya hazır. Ondan hemen önce Heath, ilk maçının Bound For Glory'de olacağını söylüyor. BFG'de VBD'ye karşı Rhino ile takım olmak istiyormuş. D'Amore, Rhino'nun zihniyetini sorguluyor, ancak Heath eski arkadaşına ulaşabileceğine inanıyormuş. Rhino ortaya çıkmasa bile, yalnız başına duracakmış. Scott kabul ediyor. Sözleşme imzalandı.


Impact-Wrestling2019.png
Chris Sabin [/size] def. Chris Bey

Arka alandayız. Gia Miller'ın yanında Trey Miguel var. Trey Miguel, BFG'deki X-Division Unvan maçını hypelıyor, ancak Alex Zayne geliyor. Alex Zayne onun kendisini yenemeyeceğini belirtiyor.. Trey, Zayne'in teke tek karşılaşmayı isteyip istemediğini sorar. Burası X Division. Zayne, 'Bir tat ister misin? Gel de tadına bak?” diyor Miguel ise: 'Bütün lanet olası mutfağı istiyorum.' şeklinde karşılık veriyor.

Impact World Tag Team Şampiyonları The Good Brothers (Doc Gallows ve Karl Anderson) hala tatilde. Yine de tatildeyken, her iki adam da yeni rakipleri olmadığı için üzgünlermiş. Bir sonraki adıma kimin karşı çıktığını görmek ilginç olacakmış.


Impact-Wrestling2019.png
20-Man Battle Royal for IMPACT World Championship Call Your Shot Gauntlet: W. Morrisey def. Chris Sabin, Moose, Ace Austin, Fallah Bahh, Kimber Lee, Brandi Lauren, Matt Cardona, Madman Fulton, Hernandez, Laredo Kid, Matthew Rehwoldt, Rachel Ellering, Raj Singh, Alisha, Johnny Swinger, Petey Williams & Brain Myers

Morrisey, Battle Royal'e son sırada, son elenen Chris Sabin ise ilk sırada giriş yapacak.

Minoru Suzuki'nin yakında IMPACT Wrestling'e geleceği video vignette ile duyurulmuş oluyor.

Günün erken saatlerinde Josh Mathews, Josh Alexander ve Christian Cage arasında bir IMPACT zirvesi düzenlemiş. İkili ve Josh Mathews, ringin ortasında yan yana sandalyede oturuyorlar. Söze Josh Alexander başlıyor. Alexander Cage'den IMPACT Ünvanı için Omega'yı pinlemesini istiyormuş. Cage, ringe geri dönme hedefine ulaşacağını bir yıl önceden biliyormuş. En iyi hit turunu yapmak istemiyormuş, kariyerine devam etmek için geri dönmüş. Geri dönüp IMPACT'ın yüzü olmak onun için çok önemliymiş. Mathews, Alexander'a Christian'ın “Option C”yi kullanmasını soruyor. Alexander, X-Division kuşağının ve bölümünün onun için ne kadar önemli olduğunu yineliyor. Option C, onun için , Chris Sabin'i yenene kadar değilmiş. Unvandan vazgeçtiği için herhangi bir pişmanlığı var mı? diye soruluyor, Alexander; 'Tek bir tane bile değil.' diyor. Sonraki soru Christian Cage'e. Christian Cage kendini Josh Alexander'da görüyor mu? Christian Cage, onun gözlerindeki açlığı ve tutkuyu görüyormuş. İkisi de gözden kaçan yeteneklermiş ama karşılaştırmalar burada bitiyormuş. Çünkü Christian Cage başka bir seviyedeymiş.

Aynı soru Josh Alexander'a soruluyor. Yani Christian Cage'e bakınca kendini görüyor mu? Alexander, Christian Cage'in Kanada'da büyüdüğü yerden 10 mil uzakta büyüdüğünün inkar edilemez olduğunu söylüyor. Cage'in kariyerini başından beri takip etmiş. Alexander, Cage'in oynadığı kartları biliyor. Cage ise, kazanmak için ne gerektiğini bildiğini ve Josh'un duygularını kanalize etmekte zorlandığını bildiğini söylüyor. Christian Cage, 'Ya batarım ya yüzerim ama muhtemelen yüzerim çünkü çok iyi bir yüzücüyümdür.' diyor Josh'un kariyerinin çok iyi farkındaymış. Şampiyonluklar kazanmasını izlemiş. Alexander daha önce orada bulunmuş gibi davranmalıymış ama Josh bunu henüz yapmamış. AEW Fan Fest'te Cage'in Josh Alexander hakkında "O kim ki" dediği bir klibini izletiyorlar. Cage bunu açıklamak istiyor ama Alexander bunu hakaret olarak gördüğünü söylüyor o çekip gidiyor. Cage, Alexander hakkındaki fikrini kanıtladığını düşündüğünü söylüyor. Şov bu şekilde sona eriyor.
 
Üst