Untitled Document

IMPACT Wrestling Sonuçları | 16.06.2022 |

The Greatest Man

That Ever Lived

The Greatest Man

That Ever Lived
31 Tem 2013
8,415
1,834
25
İstanbul
Tyler Bate
Jon Moxley

Impact Wrestling başlıyor!


Gösteri, geçen hafta Josh Alexander ve Joe Doering arasındaki maçın özetini gösteren bir video paketiyle başlıyor.

62333bd46680ed1f712aa2ba


Şirketin 20. yıl dönümü için farklı video ve farklı müzikler içeren gösteriye yeni bir giriş var. Tom Hannifan ve Matthew Rehwoldt izleyicileri evde selamlıyor.


Gecenin ilk maçı ile başlıyoruz.

FVYdDsCVEAIEzOs


Tasha Steelz (c) and Savannah Evans vs. Mia Yim and Jordynne Grace

Yim ve Evans maça başlıyor. Zil çalıyor ve Evans, Yim'i köşeye gönderiyor. Yim, Evans'ı tekmeliyor ve sağ eliyle ona vuruyor. Evans, Yim'i mindere indiriyor, ardından Yim bir tekmeyle sırtına vuruyor. Evans, Yim'in saçını tutar ve onu mindere gönderir. Sahne arkasını Chelsea Green ve Deonna Purrazzo'nun maçın sahne arkasında izlediğini görüyoruz.(“Slammiversary'de, Queen of the Mountain maçında, Steelz, Yim ve Grace ile birlikte diğer iki yarışmacı.) Evans, Yim'e bir powerbomb, ardından kafasına birkaç yumrukla vurur. Köşede Yim'e shoulder tackle yapıyor, ardından Steelz ile tag veriyor.


Grace, Steelz'e ayağını vuruyor. Yim tuşa gidiyor ama Steelz dışarı çıkıyor. Steelz, Yim'e double vurdu. Sonra Evans'a tag veriyor. Steelz, Grace'e birkaç yumruk atar, ancak Grace kendisini koruyor. Steelz yoldan çekilir ve yanlışlıkla Yim'e çarpar. Steelz, roll up ile Grace'i tuşluyor ve takımını galibiyete götürüyor.


Kazananlar: Tasha Steelz (c) & Savannah Evans


Green ve Purrazzo ile kulise geçtik. Gia Miller onlara katılır ve Queen of the Mountain'da takım olup olmayacaklarını sorar. Purrazzo, Queen of the Mountain'da takım olmadıklarını söylüyor. Green, tüm ittifaklar kurulurken, belki de bir araya gelmeleri gerektiğini söylüyor. Purrazzo, sadece bir tane Quenn of the Mountain olabileceğini söylüyor ve çekip gidiyor.


“Slammiversary” maç kartını görüyoruz. Aces & Eights'ten Garett Bischoff ve Wes Brisco ile birlikte bekleyen Gia Miller'ın kulislerine gidiyoruz. Miller onlara “Impact”te geçirdikleri zamanın onlar için ne anlama geldiğini sorar ve ikili çok eğlendiklerini söylerler. İkili partilerden ve maçlardan orada geçirdikleri zamanı hatırlıyor. Honor No More geliyor ve onlara sadece bir motosiklet kulübü olduklarını ve gitmeleri gerektiğini söylüyorlar. İki takım birbirleriyle kavga etmeye başlar ve güvenlik onları ayırır. D'Lo Brown belirir ve ona ne olduğunu sorarlar. Briscoe ve Bischoff onlardan bir parça istediklerini ve bu gece istediklerini söylüyorlar. Brown, Scott D'Amore ile konuşacağını söyledi.


Kısa bir reklam arasının ardından Josh Alexander, Dünya Şampiyonu olma yolculuğu, Eric Young ve ikisi arasındaki kan davası hakkında bir video paketi var.

Gecenin ikinci maçına geçiyoruz.

Trey Miguel vs. “Speedball” Mike Bailey


Zil çalar ve ikisi el sıkışır. Kilitler ile başlar maç ve submission denemeleri gelir. Speedball üstünlük kazanır ve bir shoulder tackle gelir. Bailey, roll up deniyor ama Miguel dışarı çıkıyor. Speedball bir shoulder lock deniyor, ancak Miguel kurtuluyor Speedball bir tekme atıyor. Miguel, Speedball'ı kaldırır, ancak Speedball dışarı çıkar. Miguel bir kol manevrası yapmak için üst ipi kullanır, ardından bir cutter yapar. Miguel'in kafasına ve sırtına bir tekme atıyor.


Miguel Speedball'ı ringe geri gönderiyor ve ardından üst dönüş tokasını kaldırıyor. Speedball ördekler yoldan çekildi. Speedball, Miguel'e çift dizi vuruyor, ardından bir dizini Miguel'in başına getiriyor. İğneye gidiyor ama Miguel atıyor. Speedball bir vuruş yapar, ancak Miguel onu yakalar, roll up dener ve başarılı olur.

Kazanan: Trey Miguel

Sami Callihan ve Moose arasındaki rekabeti yeniden canlandıran bir video paketi var. Daha sonra ringe dönüyoruz. Masha Slamovich rampadan iniyor, Alisha içeride bekliyor.


Masha Slamovich vs. Alisha

Zil çalıyor ve Slamovich Alisha'yı köşeye gönderiyor. Alisha forearm ile verir, ancak Slamovich spinning back vurur. Slamovich hızlı bir suplex yapıyor, ardından Samoan drop geliyor. Kazanmak için Snow Plow vuruyor.


Kazanan: Masha Slamovich

Gisele Shaw, Alisha'yı kontrol etmek için ringe giriyor. Slamovich'e ringi terk etmesini söylüyor.


Daha sonra sahne arkasına Rosemary ve Taya Valkyrie'ye gidiyoruz. Valkyrie, Knockout Tag Team Unvanları için "Slammiversary"de kim olduklarını hatırlamaları gerektiğini söylüyor. Valkyrie, Havok'u kurtarmak için kazanmaları gerektiğini söyleyerek devam ediyor ve Rosemary yüzlerini ısırıp ısıramayacaklarını soruyor. Valkyrie kabul eder ve reklam arası veririz.


Aradan dönen Jay White ve Chris Bey, The Good Brothers ve Hikuleo ile birlikte ringe geliyor. İyi Kardeşler, yorumda Hannifan ve Rehwoldt'a katılırken Brisco'lar onları takip eder.

The Briscoes (Mark and Jay) vs. The Bullet Club (Jay White and Chris Bey)

Jay ve White harekete başlıyor. Lock geliyor ve White, Jay'i köşeye gönderiyor. Bir darbe vurur, ancak Jay bir Hurricanrana ile karşılık verir. Bey, Mark'ı bir yan kilitle kilitler, ancak Mark kaçar. Mark, Bey'i toplar, ancak Bey bir tanesinde tekme atar. Mark, Bey'i ipin üzerinden gönderiyor, ancak Bey ona dönen bir tekme veriyor. Jay Bey'in çenesine bir tekme vurur. Jay bir aparkat vuruyor, ardından bir tekme atıyor. Mark tag alıyor.


Jay tag veriyor ve Bey spinning back heel kick yapıyor. Jay, Bey'i omuzlarına alıyor ama White kurtarıyor. Bey, Code Red basar, sonra tuşa gider ama Jay tekme atar. Jay karşılık veriyor ve Mark'a tag veriyor. Mark bir Frog Splash için gider, ancak Bey yoldan çekilir. Mark, kazanmak için Bey'e roll up yapmayı başarır.


Kazananlar: Briscoes

Daha sonra Shera ile sahne arkasına geçiyoruz. Ortağı, Shera'nın “Slammiversary” de Reverse Battle Royal'de insanları halkanın solundan, sağından ve ortasından fırlatacağını söylüyor. Johnny Swinger içeri girer ve kazanacaklarını söyler. Kuralları bilmiyor ve çalışıp bazı kasetleri izlemesi gerektiğini söylüyor.


Aradan geri dönersek, Honor No More ve “Impact” Originals (Motor City Machine Guns, Frankie Kazarian ve gizemli bir rakip) arasındaki çekişmeyi yeniden özetleyen bir video paketi var. Commentary, "Slammiversary"deki iki ahır arasında geçen takım maçında artık "Impact" Originals'ın bir parçası olarak Nick Aldis'in yer alacağını ortaya koyuyor.


Honor No More daha sonra Eddie Edwards eşliğinde ringe geliyor, ardından D'Lo Brown eşliğinde Aces & Eights geliyor.


Honor No More (Kenny King and Vincent) vs. Aces & Eights (Wes Brisco and Garett Bischoff)

Bischoff, King ve Vincent tarafından dövülüyor. Onları bir çift çamaşır ipiyle indirmeyi başarır, ardından Brisco'datag alır. Brisco, Vincent'ı alt eder. Brisco ipleri çekiyor ama Eddie Edwards ona dışarıdan çelme takıyor. Bu, Vincent'a galibiyet için Brisco'ya Orange Sunshine'ı vurma şansı verir.


Kazananlar: Honor No More

Maçtan sonra Brown ringe giriyor ve hakemin karşısına çıkıyor. Honor No More onu çevreler ve Brown onları dövmeye başlar. Kalabalık onu alkışlarken Sky High'ı King'e teslim eder. Brown üst ipe tırmanıyor, ancak Honor No More takımından Matt Taven ve Mike Bennett ringe koşuyor ve onu dövmeye başlıyor. Motor City Machine Guns ve Frankie Kazarian ringe koşup Brown'ı kurtarmak için Shell Shock ve Cradle Shock'a yapıyorlar. "Impact" Originals ringde dimdik ayakta duruyor.


Aradan dönersek, Josh Alexander ve Eric Young arasındaki “Slammiversary”de Dünya Ünvanı maçını anlatan kısa bir video paketi var. Daha sonra sözleşme imzalanması için masa kurulmuş ringde bekleyen Scott D'Amore'a gidiyoruz. Bu etkinliğe başkanlık etmekten onur duyduğunu söylüyor ve ardından hem Eric Young'ı (Joe Doering ve Eric Young eşliğinde) hem de Josh Alexander'ı tanıtıyor.


Josh Alexander ve Eric Young'ın Slammiversiary'de olacak Impact Dünya Şampiyonluk maçı için kontrat imza töreni.

İki adam masada kendi yerlerine otururlar. Kalabalık Young'ı yuhalar ve D'Amore, önce Young'ı sözleşmeyi imzalamaya davet eder. Young, “Slammiversary” umurunda gibi görünüp görünmediğini soruyor. Young, şirketin veya hayranların geçmişinin umurunda olmadığını ve umursadığı tek şeyin şampiyonluğu kazanmak olduğunu söylüyor. Alexander'a önce sözleşmeyi imzalamasını söyler. Alexander, Young'ın "Impact" tarihini umursamadığına inanamayacağını belirtiyor. Alexander, “Impact”i ilk gördüğünde, hayallerinin peşinden koşma isteği uyandırdığını ve kırılan boynundan sonra ringe geri dönmesi için motive ettiğini söylüyor. Alexander, her şeyini şirkete borçlu olduğunu söylüyor ve “Slammiversary”nin geçmişin ve geleceğin bir kutlaması olduğuna inandığını söylüyor. Sözleşmeyi imzalar.


İki isimde sözleşmeyi imzaladıktan sonra kavga çıkıyor.

Young masayı çevirir ve D'Amore onları ayırmaya çalışır. D'Amore, Deaner'ı yumruklar ve Alexander, Doering'in peşine düşer. Young, VBD bayrağını kapıyor ve onunla D'Amore'a vuruyor. Alexander, Young'ın peşine düşer, ancak Deaner ona bir DDT verir. VBD ona saldırmaya başlar ve Young Alexander'ı VBD bayrağıyla boğar. Deaner, turn buckle' yırtmaya başlarken Doering ipleri çözer. Young, kancayı alır ve Alexander'ın kafasına vurur. VBD ringin tahtasını ortaya çıkardığında Alexander kanamaya başlar. Young ring ipini alıyor ve Alexander'ı boğuyor. Deaner ayağa kalkar Alexander ve Young, açıkta kalan tahtada Alexander'a bir piledriver yapar. Şov biterken, VBD dimdik ayakta duruyor.
 
1 Kas 2019
6,478
1,649
Will Ospreay
-
Jay White geçen hafta IWGP Heavyweight kemerini aldı. Üstüne bir de Okada'yı yenerek yaptı bunu. Yetmedi Çarşamba günü Dynamite'da Page'e saldırdı. Cole'a posta koydu. Şimdi gelip IW'de saçma sapan bir takım maçına çıkıp kaybediyor. Bitik şirket. Hiçbir zaman batmayacak ama her zaman en dipte olacak.
 
 
Üst