Impact Wrestling'in Geri Getirmeyi Planladığı PPV

The Greatest Man

That Ever Lived

The Greatest Man

That Ever Lived
31 Tem 2013
7,008
1,081
25
İstanbul
Tyler Bate
Jon Moxley
impact-against-all-odds-1140x570.jpg


Impact Wrestling, bu yaz Against All Odds etkinliğini geri getirmeyi planlıyor.

Fightful Select'e göre mevcut plan Atlanta, Georgia'yı 1 Temmuz Cuma ve 2 Temmuz Cumartesi gününe ayarlamak. Bu, Against All Odds ve Impact TV kayıtları için olacak.

Bu tarihler doğruysa, Against All Odds Cuma gecesi özel olarak yayınlanacak gibi görünüyor. Bunun nedeni muhtemelen 2 Temmuz Cumartesi günü yayınlanan WWE Money In the Bank.

Against All Odds, 2005-2012 yılları arasında yıllık izleme başına ödemeydi. 2019 şovu haftalık Impact TV şovunun özel bir sürümü olarak yayınlandı ve 2021 etkinliği Impact Plus'ta yayınlandı.


Against All Odds ve Impact TV kayıtları için mekan hakkında henüz bir bilgi yok. Bu, Impact'in COVID-19 pandemisinden bu yana Atlanta'daki ilk seferi olacak. Şirket zaman zaman Georgia'yı gezerken, pandemiden önce Atlanta'yı yalnızca birkaç kez kullandılar.

Impact, 20. yıl dönümünü kutlamak için 19 Haziran Pazar günü Nashville'e Slammiversary 2022'ye geri dönecek. Against All Odds bundan sonra gerçekleşecek bir sonraki özel etkinlik olacak gibi görünüyor.

 

NoOne

Young Lion

NoOne

Young Lion
18 Eyl 2016
1,308
273
25
İstanbul
Sting
-
Impact'in daha çok paraya ihtiyacı var. TV anlaşmaları, güreşçi anlaşmaları, arena anlaşmaları ve reklamlar için. Bu hâlleri çok üzücü. Eskiden WWE'nin medya baskısı ile yerin altına gömülüyordu özellikle 2006-2009 yılları arasında ortaya koydukları işler zaman zaman WWE'den daha iyi bir güreş şovu izletiyordu en büyük eksikleri bu saydıklarımdan sadece birkaç maddeydi şuan 12 yıl geçmiş o dönemlerden maalesef geriye gittiler sırf WWE ile Bischoff gazıyla yarışa girdikleri için. Bu ımpact'in yeni bir yatırımcıya ihtiyacı var mevcut ürünleri ROH'a benziyor ama ROH kadar prestije sahip değiller.
 
 
Üst