Inception Mı Yoksa Interstellar Mı?

Hangisi Daha İyi Bir Film?

• Inception (Başlangıç)

Oy: 6 50.0%
  • Interstellar (Yıldızlararası)

Oy: 6 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Hell's Gate

The Heartbreak Kid
Konular
1,861
Undertaker
Undertaker
inception-interstellar.jpg

Inception vs. Interstellar

Eveet, geldik o soruya. Belki de sinema tarihinin en iyi 2 filmini kapıştıracağız. Bu soruya cevapları merakla bekliyorum. İzlememişler için direkt bir spoiler öğesi barındırabilir bu konu, hemen izlemelerini tavsiye ederim.

İkisini de izledikten sonra etkilemişti beni bir kaç gün. Hans Zimmer olmasa belki de film bu kadar anlam kazanamazdı şarkıları sayesinde. Christopher Nolan & Hans Zimmer iş birliğinden çıkmış bu 2 sanat eserini karşılaştırmak zor olacak. Cevabımı ben de belirteceğim.

Konular
4,465
Interstellar benim için gelmiş geçmiş en iyi filmdir. Oyunculuklar, konu, atmosfer, müzikler.. kusursuz bir iş. Nolan bu işi çok iyi beceriyor.

Konular
4,304
Seth Rollins
-
Interstellar başka bir mevzu. Her izleyişinde hiç can sıkmaz, hep aynı heyecan olur. Murph’ün bıraktığı videolu mesajı izleyen Cooper’ın sahnesi her izlendiğinde ağlatır. Büyük isyan ile tuğlaya vuruş sahnesi tüyleri diken diken yapar. Net Interstellar diyorum.

Ayrıca Inception da çok farklıdır. Tekrar izlerim yine canım sıkılmaz ama Interstellar bir başka ya.

Wowbagg3r

Kayıtlı Üye
Konular
18
-
Sinema tarihinin en iyi filmleri arasında ikisini de göstermem ama ikisine de bayılırım. Zorlanarak Interstellar diyorum, bu arada Inception'un finali hakkında kabul ettiğimiz komplo teorisi nedir birileri aydınlatırsa çok mutlu olurum.

Hell's Gate

The Heartbreak Kid
Konular
1,861
Undertaker
Undertaker
Sinema tarihinin en iyi filmleri arasında ikisini de göstermem ama ikisine de bayılırım. Zorlanarak Interstellar diyorum, bu arada Inception'un finali hakkında kabul ettiğimiz komplo teorisi nedir birileri aydınlatırsa çok mutlu olurum.
Inception film sonu teorileri konusu açmayı planlıyorum, dinozor tayfanın tespitleri ile kendi tespitimi daha doğrusu, inandığım teoriyi kapıştırmak isterim.

Undisputed Rising

Undisputed Era Üyesi
Konular
3,563
-
Interstaller filmine asla laf etmek gibi bir hataya düşmem.
Ancak ben Inception'un karakterleriyle müzikleriyle kurgusuyla tüm teknik detaylarıyla sinematografik açılarıyla daha iyi film olduğunu düşünüyorum daha üstte görüyorum.

Hell's Gate

The Heartbreak Kid
Konular
1,861
Undertaker
Undertaker
İkisi de birbirinden güzeller ama Interstellar daha dokundu bana. Hele "dont let me leave Murph" demesi ağlatacak seviyedeydi. Hem şarkısı açısından da o boşluğu, o baba kız ilişkisini, o bir hayatın mahvoluşunu hissettiriyor bana. Çok güzel bir film bana göre.