Jef Hardy'nin Bitmek Bilmeyen Hayalleri

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
7,676
701
-
Jeff Hardy vermiş olduğu demeç mi, desek yoksa röportaj mı? Her neyse kendisinin bu sefer çalışmak istediği isim Edge'miş.... Aynı zamanda Punk ile de bir sulanma halleri mevcut Punk ile eski defterleri konu alan sorulara da yanıt vermiş aynı zamanda,adamın kafası kıyak yakalıyor bu muhabirler hep....

Haber linki: https://www.ringsidenews.com/2021/11/23/jeff-hardy-wants-to-feud-with-edge-again-in-wwe/

Haber linki: https://www.ringsidenews.com/2021/11/22/jeff-hardy-opens-up-about-working-with-cm-punk-in-wwe/

2 Eki 2021
589
550
27
Ohio
Shawn Michaels
-
Yüce rabbimden bütün gönlümle diliyorum ki umarım AEW'e gider ve CM Punk ile feuda girer de şu "push alsa Roman Reigns'den Brock Lesnar'dan falan iyi abiii" diye gezen 2009 kasa fanlarının da yorumlarını görmeyiz artık. Baba sen Edge'i kendinle kıyaslıyorsun da herif 10 senedir güreşmemesine rağmen gelip Randy Orton, Daniel Bryan, Roman Reigns, Seth Rollins gibi üst düzey adamlarla taş gibi maçlar çıkardı? Sen ne yaptın? Ya ama merdivenden swanton bomb!!!:ROFLMAO::ROFLMAO: Yine purple lean falan atmış herhalde.

Hoş benim tanıdığım WWE, The Miz'e yaptığı gibi buna da teşekkür mahiyetli 8 günlüğüne falan ana kemer verir yani. Şaşırmam.

DarylDiXoN

Rüyalar...
27 Ocak 2014
19,965
452
23
İzmir / Bornova
Jeff Hardy
CM Punk
Bu bir hayal değil ki. Kemer hayali yok ortada. Buna hayal demek onca yıla hakaret gibi. Bunu onun yerinde olsam bende isterdim. Sonuçta kemere yürümüyor akılsız Jeff. Sözleşme imzalarken düşünmediği çok belli.

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
7,319
426
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Bu maçları istemesini normal buluyorum. Ama olası değil şu şartlarda. Edge ve Jeff Hardy maçını doğrusunu isterseniz istemiyorum ben çünkü ikisi de 15 yıl önceki hallerinde olsa bu maç iyi olabilir. Şu an ikisi de tempo eksikliği yaşayabiliyorlar maçlarında. Punk da keza öyle ki Jeff ve Punk Jeff AEW'ye giderse ancak öyle karşılaşırlar ama Jeff WWE'den gidene kadar Punk bence güreşi bile bırakmış olabilir.

Paranoyak

damy i gospoda
29 Eki 2012
19,021
428
27
AJ Styles
Son birkaç senedir kim neyden bahsediyorsa gerçekleşiyor. The Miz, ana kemer almak istediğini defalarca belirtmişti ve 4 5 ay sonra tarihin en düşük profilli WWE şampiyonlarından biri olarak gördük. (Bahsettiğim profil o dönemki paspas görevi ve %85 mağlubiyet oranı.)

Bryan Rumble'ı kazanıp Wrestlemania ana maçına girmek istediğini her yerde söyledi. Kazanamadı ama main event'i kaptı.

Hardy son bir iki haftada bazıları uçuk bazıları makul 2 3 hedef sıraladı. Her güreşçinin gerçekleştirmek istediği maçlar olur. Ancak Edge ile Hardy şu dönemde pek iyi olmaz gibi. Düşününce kağıt üstünde iyi duruyor ama mevcut durumları bu feudu desteklemez. Önceki röportajinda kardeşimle takılmak istiyorum diyordu. Şimdi de Punk muhabbeti geldi. İnceden mesaj veriyor WWE'e. Bakalım Miz ve Bryan kadar değerli mi WWE için. Göreceğiz.